Uçuşan Üyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
atacalipso Üyemize forumdaki mesajlarından dolayı özel mesajla yapmış olduğumuz uyarılara hakaret etmesi sonucunda süresiz uzaklaştırılmıştır.

Kendisine kabilesinde bol dumanlı günler dileriz. ;)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
atacalipso ikinci bir üyelik alarak forumda barınmana izin vermem. !!! . Unutma sabır önemlidir.

atacalipso' nun almış olduğu ikinci üyelik forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır. !!!

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
zawx isimli üyemiz daha önce forumdan uzaklaştırılmış olup yeni bir isimle forumumuza geri dönüş yapma gereksizliğini göstermiştir.

Eski zawx Yeni momozie almış olduğu ikinci üyelik forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
fareler interneti sarmış isimli üye forumda sürekli olarak aynı konuyu paylaşmak ve reklam yapmaktan dolayı forumdan 5 günlüğüne uzaklaştırılmıştır.

Fazla reklam cildi bozar. Chimera ise reklam yapanı, itina ile şutlar. ;)

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
muse isimli üyemiz adrenalinin yükselmesi sonucu küfür makinası haline bürünmüştür. Kendisi süresiz uzaklaştırma almıştır.

[size=13pt]Ç/A/R/Ş/I/ Küfüre Karşı[/size] ;)

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Fareler interneti sarmış isimli üye forumda sürekli olaarak aynı konuyu açmaktan ceza almış süresi dolmuş geri gelmiş hatasından ders almamış sonuç Kendisi süresiz uzaklaştırılmıştır.

Hata + Hata = Uçuş ;)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
ziymut isimli üye forumda 986347594853 defa aynı konuyu paylaştığından ve bir üyemize özel mesajla hakaret etmesinden dolayı 8 günlük olan cezası süresize çevrilmiştir. !!!

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
by_rusty_uploaded dizi uploaded, sonra pesimist abisi onu forumdan uploaded ....

satarakkazan.com uploadçı arkadaştan 1 dk. sonra atılmıştır. Reklam kokan hareketleri vardı. bkn: takma ismi

Vay bee rekor kırdım 1 dk.da 2 üye :D

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
cobilerin özgürlüğü İsimli üyemiz reklam alışkanlıklarından vazgeçmediği için süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Fazla reklam cildi bozar... |)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
BİLAL isimli üye foruma süper bir dalış yaparak "Ben karı istirem" nidalarıyla herkesi şok etmiştir..

Kendisini gülriz sururi'ye yönlendiriyorum.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
gringoow, isimli üye forum kurallarına dikkat etmemekten ve crackli paylaşım yapmaktan dolayı 3 gün uzaklaştırma almıştır. Kurallara dikkat edilmesi gerekir. Bundan sonra umarız daha dikkatli olur.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Evettt nerede kalmıştık. :*

Kara_KefeN
, isimli üye forumumuzda crack, full program gibi paylaşımların bulunduğu site yayınlamaktan dolayı forumumuzdan süresiz olarak şutlanmıştır.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
windowslive küfürlü mesajlar atmıştır. Ne demek istediğini de anlamadım. Kendisini anlatabilme yetisine sahip olması için 10 gün rapor yazıyorum.. Dönüşü muhteşem olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...