Ücretsiz Yarış Oyunu Var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Merhaba,
Annem şuanlık silah ve savaş içerikli oyunlar oynamamı istemiyor. Haziranda Portal 2 alıcağım fakat bana bir de ücretsiz yarış oyunu lazım. Para ödeme imkanım yok. Ortanın düşüğü gibi bir ortalaması var sistemimin. Oyun önerir misiniz bu arada NFS UnderGround 2 şuanda satılmıyor yada doğrudan indirme şansım yok. Crack mi olacak illa ki ? :/

Sistemim

AMD RYZEN 5 1600 Six Core Proccessor

AMD Radeon HD 7700

Corsair Vengeance 8 GB Ram

55 GB Boş alan (SSD)

455 GB Boş alan (HDD)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sistem gereksinimlerini hatırlamıyorumds
Trackmania var.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
ücretsiz oyunlar genelde p2w veya çok kötü oyunlar oluyor pc için oluşturulanlarında .ms store da asphalt gibi mobilden uyarlanmış oyunlar var onları indirip oynayabilirsin. crack tavsiye etmem en güvenli sitede bile reklam virüsleri çıkabiliyor illa crack olacak diyorsan site ismi verebilirim forumda yasak değilse

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
ücretsiz oyunlar genelde p2w veya çok kötü oyunlar oluyor pc için oluşturulanlarında .ms store da asphalt gibi mobilden uyarlanmış oyunlar var onları indirip oynayabilirsin. crack tavsiye etmem en güvenli sitede bile reklam virüsleri çıkabiliyor illa crack olacak diyorsan site ismi verebilirim forumda yasak değilse
Forumda korsan yasak. Zaten korsan sevmiyorum. Sadece eski oyunları nasıl indirebilirim diye sormuştum. Ama bir araba yarışı için önemli olan bana göre modifiye ve online olması.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft Store'de satılan oyunları sevmiyorum. Zaten mobilde oynayabilirim.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Forumda korsan yasak. Zaten korsan sevmiyorum. Sadece eski oyunları nasıl indirebilirim diye sormuştum. Ama bir araba yarışı için önemli olan bana göre modifiye ve online olması.
işte eski oyunları indirebilmen için o tarz sitelerden indireceksin ama içinde virüs bulunuyor genelde dikkatli olun

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
asphalt
Merhaba,
Annem şuanlık silah ve savaş içerikli oyunlar oynamamı istemiyor. Haziranda Portal 2 alıcağım fakat bana bir de ücretsiz yarış oyunu lazım. Para ödeme imkanım yok. Ortanın düşüğü gibi bir ortalaması var sistemimin. Oyun önerir misiniz bu arada NFS UnderGround 2 şuanda satılmıyor yada doğrudan indirme şansım yok. Crack mi olacak illa ki ? :/

Sistemim

AMD Radeon HD 7700

55 GB Boş alan (SSD)

455 GB Boş alan (HDD)
asphalt 8-9 olabilir (beleş:)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Korsana destek verene ceza geliyor..

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
mobil değil microsoft store yazsana pc için o

hem mobil hem pc için ikisindede oynanıyor zaten
Asphalt 9 mobilden oynanan bir oyun değil mi

Sevmiyorum işte sadece bilgisayara özel online modifiye oyunları seviyorum.

Başka öneriniz var mı ?

Son düzenleme:

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Merhaba,

Sistemim

AMD Radeon HD 7700

55 GB Boş alan (SSD)

455 GB Boş alan (HDD)
Bulabilirsen bi tanıdığından ya da bi bilgisayarcıdan need for speed most wanted 2005 almanı öneririm bilgisayarcıda varsa bedava verme ihtimali var.
Oyunun hem oynanışını hem de grafiklerini çok seviyorum denemeni öneririm

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Bulabilirsen bi tanıdığından ya da bi bilgisayarcıdan need for speed most wanted 2005 almanı öneririm bilgisayarcıda varsa bedava verme ihtimali var.
Oyunun hem oynanışını hem de grafiklerini çok seviyorum denemeni öneririm
Küçükken hep misafirliğe gittiğimde oynardım özlüyorum o günleri bir nostaji olsun.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Asphalt 9 mobilden oynanan bir oyun değil mi

Sevmiyorum işte sadece bilgisayara özel online modifiye oyunları seviyorum.

Başka öneriniz var mı ?
Birde multi theft auto var gta san andreası online oynamanı sağlayan birşey.
Onu indirip bak derim çok güzel drift sunucuları var
Eğer indirecek olursan Drift Paradise ve Yamamichi sunucularına bak derim ikiside modifiye ve oynanış bakımından çok iyiler ve her türden araba bulunuyor sunucularda xD Drift paradiseyi daha çok öneririm
Youtubeda sunucuların oynanış videoları var bakabilirsin

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Birde multi theft auto var gta san andreası online oynamanı sağlayan birşey.
Onu indirip bak derim çok güzel drift sunucuları var
Eğer indirecek olursan Drift Paradise ve Yamamichi sunucularına bak derim ikiside modifiye ve oynanış bakımından çok iyiler ve her türden araba bulunuyor sunucularda xD Drift paradiseyi daha çok öneririm
Youtubeda sunucuların oynanış videoları var bakabilirsin
MTA pek sevmiyorum dediğim gibi annem şiddet içerikli oyunlara karşı.

Dediğim gibi eski oyunları bulmak çok zor ne yapıcağım bilmiyorum.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
MTA pek sevmiyorum dediğim gibi annem şiddet içerikli oyunlara karşı.
Yok dostum drift sunucusuna girdiğin zaman silahlar falan modlar ile devre dışı bırakılmış oluyor. Yani şiddet içerikli bir şey yapma imkanı sunmuyor sunucular sana.
Araba modifiye edip fiyatına kar ekleyip satıyosun vs vs şiddet yok fakat senin kararın .d

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Yok dostum drift sunucusuna girdiğin zaman silahlar falan modlar ile devre dışı bırakılmış oluyor. Yani şiddet içerikli bir şey yapma imkanı sunmuyor sunucular sana.
Araba modifiye edip fiyatına kar ekleyip satıyosun vs vs şiddet yok fakat senin kararın .d
Bilmiyorum. LFS'de modifiye zordu yama toplamak gerekiyor. Eski oyunları da bulamıyorum gerçekten can sıkıyor. Bir ara Forza Horizon denemem oldu ama sistemim yetmiyor. Forza gibi ne oynayabilirim. ?