Ücretsiz Wordpress Video Teması

takeofdown

Üyecik
Konu başlığındanda anladığınız gibi ücretsiz dağıtılmakta olan wordpress video teması herkesin işine yarayacak ve iyi kalitede olan bir çalışmadır. Başarılı bulduğum bu temada en çok dikkat ettiğim wordpress temalarında olması gereken adsense alanları bu temada çok harika ve kullanıcıları rahatsız etmeden reklamlara tıklamalarını teşvik edecek derecede kalitelidir. Videoları genel olarak youtube üzerinden yayınlama imkanınız olan bu video temasına çeşitli eklentiler kurarak dahada farklı video dağıtan İnternet sitelerinden video çekebilirsiniz. Gerçekten herkesin öncelikle arşivinde olması gereken bu wordpress temasını tasarlayanlar tema içerisinde çok önemli ve kaliteli tasarım yer almaktadır. HTML 5 olarak tasarlanmış olan bu temada genel olarak dikkat edilmesi gereken en önemli olayın css ve cms yapısının ön planda olması ve videolar izlenir iken alt tarafta video açıklaması ya da video ile ilgili yazıların yer almasıdır. Daha öncede ücretsiz wordpress oyun teması dağıtan ve genel olarak tüm kullanıcıların dikkatini çeken Onnline reklam ve iletişim teknolojileri yine bir ilk yaparak tamamen Türk yapımı ücretsiz dağıtılan video temasını halka sunmuştur.


Genel olarak bu türde temaları herkesin arşivinde ya da sitesinde alt alan adı ile kurup kullanmaları İnternet sitelerine ek gelir sağlamaktadır. Gerçekten kaliteli bulduğum bu temayı herkese öneriyorum. Tamamen ücretsiz ve bedava olan wordpress video teması içerisinde bir video temasında olması gereken tüm sistemi barındırmaktadır. Harika wordpress temalarının ücretli olarak dağıltıldığı bu dönemde sizi hiç uğraştırmayan ve videoları doğrudan adresini ekleyerek kullanabileceğiniz harika bir yapısı ile sizlere bir çok konuda kolaylık sağlayacak bir temadı. Temayı hazırlayanların verdiği örnek adrese baktığımda gerçekten harika bir tema olduğunu örnek adresinde de göstermektedir. Bu tür temaları genel olarak başarılı olduğunda ücretli olarak dağıtılmaktadır. Eğer ücretsiz olarak dağıtılıyor ise genel olarak bazı alanlarında reklam olur ya da bir adet copy yazısı. Bunlar standart tüm ücretsiz olarak dağıtılan temalarda mevcuttur. Kısaca gerçek anlamda başarılı olan ve copy yazısı bulunduran çok güzel wordpress tema çalışmaları vardır. Fakat video çalışmalarını ücretsiz olarak dağıtanların genel olarak içerisinde player ya da benzer bazı eklentileri dağıtmadıklarını belirtebilirim.


Bu temada genel olarak copy yazısıda konulmamış fakat bir adet üretici linki mevcuttur. Böyle ücretsiz olarak verilen temaların içerisinde olması gereken ya da genelde olan en basit ve dağıtıcının ücretsiz dağıtımına karşılık olarak aldığı backlink linkidir.


Ülkemizde üretilen wordpress temalarına bakıldığında başarılı bulduğum bir çok video temaları genel olarak yurt dışındaki ülkelerde üretilmektedir. Ülkemizde bir kaç tema yapan ve yayınlayan firma dışında gerçek anlamda kaliteli videolar dağıtabilen firmaların sayısı yok denecek kadar azdır. Genel olarak dizi ya da film İnternet sitesi yapacak ya da komik videolar izletmek için video yayınlatacak insanların kullanabilecekleri temadır. Harika bulduğum bu wordpress video temasını herkes ücretsiz olarak indirebilir ve aynı şekilde İnternet sitesine kurabilir.

Ücretsiz Bedava Wordpress Video Teması


Bedava WordPress Video Teması aşağıdaki linkten indir.
İndirmek İçin Tıklayın
Demo


Daha Önceden Yapılmış Diğer Çalışma Ücretsiz Pampamtüs WP Oyun Teması

Bedava WordPress Oyun Teması aşağıdaki linkten indir.
İndirmek İçin Tıklayın
Demo

 

Son mesajlar

Üst