Ücretsiz Müşteri Stok Taksit Nakit Takip Programı

Bu konuyu okuyanlar

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
UĞURLU YAZILIM
FIRTINA V1.0 ÜCRETSİZ.

Arkadaşlar Selamlar.

Amacı sadece hizmet etmek olan bir program var aşağıdaki link'de program aşağıdaki işlemleri yapabilmekte. Eşe dosta dağıtılacak güzel bir program.

1- Müşteri Adres, bilgi Takibi
2-Stok Takibi
3-Müşteri Nakit Satış, Ödeme, Uyarı.
4-Müşteri Taksitli Satış, Ödeme, Uyarı.
5-Müşteri Nakit Satış Takibi.
6-Müşteri Taksitli Satış Takibi.
7-Alacak Gününde Bilgilendirme.
8-Stok, Müşteri Listelerinin Yazdırabilir Raporları.
9-Müşteri Nakit, Taksit Hareketlerinin Yazdorılabilir Raporları.
10-Şifreli Giriş Ekranı.
11-Detaylı Müşteri , Alışveriş Hareketleri
12-Raporların Excel Formatına Aktarılabilme İmkanı.

Programı çalıştırabilmek için .net Framework 2.0 ın küçük versiyonunun
pcnizde yüklü olması gereklidir. Vista için bu default yüklüdür gerek yoktur.

Program ile alakalı sorunlarınız varsa yardımcı olmaya çalışalım mail : ugurlufirtina@gmail.com

Kullanıcı Adı : MSTO
Şifre : 654321

Buradan İndiriniz ===>> http://www.hyundai.ile.biz/msto/firtinamsto.msi

Son düzenleme:

MrMusty

Asistan
Reaksiyon puanı
0
suan is pc sindeyim deneyemiyorum aksam kendi pc de denicem bakalım :D neyle yazdın programı

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tabi deneyin görüşlerinizi bekleriz.
C# ile yazıldı program.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Kullanıcı Adı : MSTO
Şifre : 654321

lisans filan değil değil mi bu :)

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar progrram kesinlikle tam güvenilirdir. Zaten virüs filan olamas yerli program. Ama yinede inanmazsanız bir virüs programı ile taratırsınız. Garantili sağlam ve c# ile yazılmıştır. Proramı yazan benim arkadaşım sorularınıza tam olarak cevap verebilirim.
Turquaz bilmiom ben o MSTO ve şifre giriş için program zaten tamamen ücretsiz.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
sanırım güvenli mi derken başkaları bilgileri ele geçirebilir mi? herhangi bir açığı çıkar mı diye soruyodu sanırım. virüsten endişelendiğini sanmıyorum

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ya programın internetle hiç bir alakası yok ki tamamen bir database uygulaması. Dediğim gibi söylüyorum işte yok öyle bişi ama inanmıyorsanız nasıl inandırabilirim ; şöyle zone alarm kurarsınız makinaya bakarsınız program internete çıkış yapıyormı die. Ya bir sürü yabancı gereksiz programı sorgusuz sualsiz kuruyorsunuz makinalarınıza yerli yazılım diemi böyle yapıyorsunuz. Bu ülke bu yüzden gelişmiyor. Kefili benim forumdaki bilgilerim tamamen doğru.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
sur sakin ol öncelikle :)

kimse güvenliği yok yada bilgilerimizi gönderir bu gibi bi yorum yapmadı. sadece birisi "peki güvenlik?" demişti hepsi bu. yani hayır DB uygulaması, güvenlidir bilgiler başkalarının eline geçmez deseydin de yeterdi. hemen celallenme böyle :)

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yok Cellenme ok pardon :)

bycentrino

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler
Ama neden ilk kayıt silinmesin demişsin (meraktan soruyorum)
Bi de biraz yavaş gibi yani veritabanında tek kayıt olmasına rağmen listeleme yapması uzun oldu. Bunu programı sen yazdığın için söylüyorum.
Başarılar...

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ya o aslında kötü bi bug diyebiliriz o kaydı silersen program çatlar. Bir daha kurman gerekir DB boş olduğu zaman boş kaydı getiremiyeceği için bu hatyı veriyor sonradan bu kontrolu yapmadığımı farkettim ve düzeltmesi zor geldi açıkcası :). 2. versiyonda bu tarz problemleri düzelteceğiz, inş. Hız konusuna gelince 10000 kayıt olsada aynı hızda çalışır sanırım ben stres testi yaptım hiç çakmadı bende bir yavaşlama olmadı ama incelerim.

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
turquaz kadar tabiki ii değil ama ben beyendim, bizim şirkette kullandığımızdan fazla bir eksiği yok :)

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Program ile alakalı görüşleriniz için çok teşekkürler. Görüşleriniz benim için çok değerli.

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
sanırım güvenli mi derken başkaları bilgileri ele geçirebilir mi? herhangi bir açığı çıkar mı diye soruyodu sanırım. virüsten endişelendiğini sanmıyorum

doğru...

Ya programın internetle hiç bir alakası yok ki tamamen bir database uygulaması. Dediğim gibi söylüyorum işte yok öyle bişi ama inanmıyorsanız nasıl inandırabilirim ; şöyle zone alarm kurarsınız makinaya bakarsınız program internete çıkış yapıyormı die. Ya bir sürü yabancı gereksiz programı sorgusuz sualsiz kuruyorsunuz makinalarınıza yerli yazılım diemi böyle yapıyorsunuz. Bu ülke bu yüzden gelişmiyor. Kefili benim forumdaki bilgilerim tamamen doğru.

Yerli yazılım diye bi önyargımız falan yok :)...İnternet erişimini denetleyin görün demişsin. Cevabıda bu kadar zaten buna tamam diyorum :) Ama "stok-takip" gibi bi ciddi bi olayı kast edildiliyor ve kefili benim diyorsun... Şimdi kendini benim gibi diğer insanların yerine koy.. Ne düşünürdün?

" - Komutanım bi cisim yaklaşıyor!.."
" - Kimsin sen?"

;) yerli programcılara manevi desteğimiz sonsuz yanlış anlama

Son düzenleme:

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ee tabiyki dikkat ederseniz virüs olmadığına dair kefilin ben olduğumu söylüyorum. Programında düzgün çalıştığına eminim tabiyki ama size hiç bir yedek almadan bütün stok alacaklarınızı burdan takip edin hiiiiç bişi olmaz canım bişi olursa büğtün alacaklarınızı ben öderim demiyorum tabiyki :D . Programın içerisinde ilgili mail adresi var tüm işletmesine uygulamak isteyen insanlar oradan iletişime geçerse prof. destek alabilirler.

manTIK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan indiriyorum. Umarım güzel bir proğram yazmışsınızdır. Yerli programlara tam destek.
Prograramı kullanmaya başlayınca - / + durumlarından bahsederim. :icon_:

darkfighter35

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
program çok sade ve kullanışlı olmuş. helal olsun!! saol arkadaşım.. güzel bi çalışma olmuş...

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim. İlgilendiğiniz için elimizden geleni yapıp daha geliştireceğiz inşallah.

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar program kısa bir süre sonra yeni sürümü ile karşınızda olacak...

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
virüs programları şimdilik uyarı vermiyor ama nedense bir çok forumda bu ücretsiz program yayılmaya çalışılıyor. böyle oluncada acaba virüs gizlenmiş olabilirmi sorusu akla geliyor.

ne dersiniz olabilirmi.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya o aslında kötü bi bug diyebiliriz o kaydı silersen program çatlar. Bir daha kurman gerekir DB boş olduğu zaman boş kaydı getiremiyeceği için bu hatyı veriyor sonradan bu kontrolu yapmadığımı farkettim ve düzeltmesi zor geldi açıkcası :). 2. versiyonda bu tarz problemleri düzelteceğiz, inş. Hız konusuna gelince 10000 kayıt olsada aynı hızda çalışır sanırım ben stres testi yaptım hiç çakmadı bende bir yavaşlama olmadı ama incelerim.

daha önceki bir mesajınızda programı bir arkadaşımyazdı demişsiniz ancak burada ise :
"Bir daha kurman gerekir DB boş olduğu zaman boş kaydı getiremiyeceği için bu hatyı veriyor sonradan bu kontrolu yapmadığımı farkettim ve düzeltmesi zor geldi açıkcası"
demişsin yani programı kendiniz yazmışsınız gibi söz etmişsiniz

sur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
daha önceki bir mesajınızda programı bir arkadaşımyazdı demişsiniz ancak burada ise :
"Bir daha kurman gerekir DB boş olduğu zaman boş kaydı getiremiyeceği için bu hatyı veriyor sonradan bu kontrolu yapmadığımı farkettim ve düzeltmesi zor geldi açıkcası"
demişsin yani programı kendiniz yazmışsınız gibi söz etmişsiniz

Dedektiflik bravo ! :)

Arkadaşım yazdı dediğim gibi ama mesala forum a girince yanımda oluyor filan o yazıyor gibi bişiler olabiliyor. Ayrıca ben ve ya arkadaşım ne farkeder ki görülen buglar iletilir ve ya arkadaş tarafından görülür :)

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yahu amma işkence ettiniz :) adam bi program yazmış ve paylaşıma sunmuş normalde dünya para istenecek programı bedava vermiş daha ne olsunki :))))))

Ben olsam anında yayından kaldırırdım iyi sabır var sende arkadaşım walla ehehhe

Son mesajlar