Ücretsiz Korku/Macera Oyunu

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Fazlasıyla vahşi oynanışı ve farklı oyun dinamikleriyle kendine geniş bir hayran kitlesi kazanan The Suffering, Midway tarafından ücretsiz olarak yayınlandı

Surreal Software tarafından geliştirilen efsane korku oyunları arasındaki orijinal The Suffering, yayıncı Midway tarafından ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Torque adlı bir idam mahkumu ile cehenneme dönen bir hapishanede verilen mücadeleyi anlatan oyun, aşırı derecede şiddet içerdiği için raflara sunulduğu dönemde bazı ülkelerde yasaklarla karşılaşmıştı. Şimdi ise Midway, vahşetin piksellere bürünmüş hali olan The Suffering'i 1,26 GB'lık tam sürümüyle ücretsiz yayınlıyor.

:: The Suffering tam sürüm korku oyununu indirmek için tıklayın.

the_suffering1222482304.jpg

Not: The Suffering'i 18 yaşından küçük kullanıcılarımıza kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bilgi İçin: Midway
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Fth17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boyutu uygun sayılır.Oynayan varsa söylesin arkadaşlar nasıl sizce ?

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
denemek lazım.İlerde yasaklanırsa arşivde bulunur hiç değilse. :)

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bende indiriyorum şu an ama fth17
arkadaşımızın dediği gibi oynayan varsa eger bilgilendirsin

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyun oldukça tırstırıcı olmakla beraber grafikleri kötü sayılır.Tabi günümüze göre biraz eski kaldığı için bu açığı görmezden gelebiliriz:)
Ben denemenizi tavsiye ederim sürükleyici ve sürüklerkenden altına yaptırtıcı bir oyun türüdür:D (Nasil bi cümle olduysa bu:) )
Ben sonunu getiremedim biraz sıktı sonlara dogru ama en son kısmı görmek isterdim..Warsa bitiren bi anlatsın:)

Yasko

Asistan
Reaksiyon puanı
0
indrdim ama rar hatası verdi :S yeniden deniyorm

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar ben bunu indirdim başladım ama tıkandım ya bir yere kadar görevli ile geliyoruz bir kapıyı açıyor görevli (elektirikli sandalyenin olduğu oda)odaya girerken adam elktirik çarpması sonucu ölüyor yalnız kalıyoruz sonra ise bir kapı var kola dolabı var önünde ordan ileriye gidemedim ne yapmam gerekiyor acil bi el atıverin yahu

Yasko

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya ben indiriorm ama dosya hata verıo rardan çıkmıo :S

leonidas90

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar ben bunu indirdim başladım ama tıkandım ya bir yere kadar görevli ile geliyoruz bir kapıyı açıyor görevli (elektirikli sandalyenin olduğu oda)odaya girerken adam elktirik çarpması sonucu ölüyor yalnız kalıyoruz sonra ise bir kapı var kola dolabı var önünde ordan ileriye gidemedim ne yapmam gerekiyor acil bi el atıverin yahu
Hatırladığım kadarıyla o kola dolabını iterek(yada çekerek:) ) yoluna devam etmen gerekiyor..
Onu itmek içinde heralde ENTER a basılı tutarak yön tuşlarını kullanıyoduk diye hatırlıyorum:) Olmazsa farklı tuşlarla dene..

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Oyun bana korkutucu gelmedi ama ben çok beğendim efektlerde fena değil silah çeşitliliği güzel gerekli durumlarda zompide olabiliyorsunuz. Oyuna başladığınızda bırakamak zor oluyor sizi bağlıyor.
Beğendiğim oyunlar kategorisene rahatlıkla girer.
Bence deneyin seveceksiniz.

macellan44

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oyun fena sayılmaz ama biraz saçma.İçerisindeki o garip yaratıklar oyunun realitesini bozmuş.Onun yerine daha gerçekçi efektler yapılabilirdi.Bilim kurgu türü birşey olmuş.Belli bölüme kadar oynadım ama hep aynı şeyler.Çok fazla sürükleyici değil.