Ücretsiz Hosting

ali80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siteniz Icin Bedava Hosting

Ücretsiz sahip olacaginiz barindirma alani Özellikleri kisisel siteniz yada kücük ve orta ölcekli bir firma sitesinin barinmasi icin yeteri kapasitedir. Tanitim veya hobi, kisisel yada firma siteleri Tatil, doga, dijital sanat gibi fotograf siteleri Oyun ve sanatci fan siteleri vb. projeleriniz icin hiçbir ücret ödemeden php ve mysql destekli bedava barindirma hizmetimizi kullanabilir, fantastico tipi otomatik kurulum ile en popüler forum, cms, blog scriptlerini tek tik ile yukleyebilirsiniz. Dilerseniz

isminiz.migunkonya seklinde bir alt alan adi üzerinden yayin yapar, dilerseniz isminiz.cu.cc seklinde bedava alan adi edinebilir veya kendi alan adinizi park ederek istediginiz domain ile yayin yapabilirsiniz.

www.migunkonya.com

1000 MB Web Alani
10000 MB Aylik Trafik
MySQL databases
Add-on domains
Dosya Yoneticisi
FTP Hesabi
MX record and CNAME DNS
Vista panel
Cpanel x3
9266x3-free.png

ali80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
www.migunkonya.com da

2,5 gb Web Alani
100 gb Aylik Trafik saglandı reklamsız ücretsiz

MySQL databases
Add-on domains
Dosya Yoneticisi
FTP Hesabi
MX record and CNAME DNS
Vista panel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç bir işe yaramaz... tamamen reklam amaçlı...kasten yanlış bilgi verildi.... konu kaldırılmalı

SkyLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hostinger-web-tr.png

Ben bu hosting firmasını kullanıyorum ve gayet iyi, öncelikle sorununuz ve sorunuz olduğunda online görüşebiliyorsunuz yada bir fiş açıp 1 saat civarında beklediğiniz zaman sorununuz/sorunuz çözülüyor.

Sitede reklam yayınlanmıyor ve istediğiniz programı kuabiliyorsunuz. Şahsen ben wordpress kudum ve çalışıyor..

http://alp-design.hol.es >>>>>>> sitem bu
Hosting Firmasının Adresi >>>>>>>http://api.hostinger.web.tr/redir/2194935

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ücretsiz hostinglere güven yok! Adam istediği zaman siliyor projemi. Asparagas bunlar. “Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur” :D

SkyLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 haftadır kullanıyorum bir sorunum olmadı. Zaten Sitede ücretli planlar da var aylık 4$ ve aylık 8$'a. Bence Yeni kullananlar ve öğrenmek isteyenler için benzersiz bir site.

SkyLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Arada Yandaki Reklamları ben koydum. Değiştirilebilir yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hostinger bes para etmez. site yapayım dedim beni banlıyor host. daha sonra cpu aşıldı cart curt ne biçim iş anlamadım modeme reset ata ata bi hal oldum.

SkyLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan Öyle Bi Sorunla Karşılaşmadım, İnşallah Da Karşılaşmam.

rasim2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi ve ilk ay ücretsiz hosting olarak önerebileceğim firmalardan biri hostgator'dur.
hostgator'da kupon kodu olarak "1cent" girdiğinizde, ilk ay sadece 0.1 dolar yani 1 cent ödüyorsunuz.

CoPolis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar berbat desenizde ücretsiz en iyi firma HOSTİNGERdir.Hostinger in hiç bir kazancı yok ama markasının tanınması için bu hizmeti veriyor.