Ücretsiz Ekran Kaydedici

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Başlıkta da olduğu gibi Ücretsiz Ekran Kaydedici var mı bildiğiniz oyunlardada kaydaderken çok fazla ping e çıkartmayan sistemi yormayan lütfen aklınıza gelen ilk kayıt programını söylemeyin gerçekten biliyorsanız böyle bişey onu söyleyin

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Başlıkta da olduğu gibi Ücretsiz Ekran Kaydedici var mı bildiğiniz oyunlardada kaydaderken çok fazla ping e çıkartmayan sistemi yormayan lütfen aklınıza gelen ilk kayıt programını söylemeyin gerçekten biliyorsanız böyle bişey onu söyleyin
OBS veya Xbox Game Bar'daki kaydedici. Win+G yapınca çıkan.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Windows 10 kullanıyosan üstteki arkadaşın da dediği gibi Game Bar kullanabilirsin. Çok fazla ayar yapılmıyor ama ben ekran kaydı almam gerektiğinde onu kullanıyorum günlük olarak. Ayrıca sadece oyun değil masaüstünü vs. de kaydedebilirsin.
(MX230 ekran kartım var, Crew gibi oyunlarda kayıt alınca drop girmeye başlıyor)

ardacinarkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
OBS ve Bandicam vardı. Bir de yanlış hatırlamıyorsam Fraps gibi bir program vardı.

dijitaldunya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Mobil için Screen Recorden kullanıyorum gerçekten ihtiyacı karşılıyor.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
xbox game bar tavsiye ederim fakat ping yermi onu bilmem fakat ben fps düşüşü yaşamadım (m150)(sadece far cry 5 te denedim)

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
OBS kullanabilirsin, ekran kartın Nvidia veya AMD ise kendi sürücülerine özgün ekran kaydedicileri bulunmakta. Kaydederken boyut biraz fazla olabilir ama Handbrake ile video sıkıştırması yaparsan düzelicektir ?