Ücretsiz Asp.Net

Bu konuyu okuyanlar

mrtgrcml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asp.Net 'e Yeni Basladım Ve Projelerimi İnternet Üzerinde'de Denemek İstiyorum Bildiğiniz Ücretsiz Asp.Net Host Varmı?

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
:D ben hepsine baktm ama free olanlar hiçbir işe yaramıyor :s Bana php+mysql desteği olan bi host lazım XD mümkünse free olsun.. Varmı bileniniz_?

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
illaki öyle olacak canım,
ama başlangıç seviyesindeyken kaybedecek bişi yokken bu tarz fırsatlar yeterlidir,
bende çok kullandım bu tarz beleş siteleri, çok da yararını gördüm, kendimi böyle geliştirdim, böyle fırsatlar olmasaydı, benim için çok zor olacaktı yani ;)

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
vallahi ben <<zymic.com>> dan 5mblık free alan aldım. mysql+php+ ftp desteği var
çok da hosuma gitti =) biraz yawas calıssa da isimi gorebiliyorum. İçerik yönetim sistemi hazırladım,süper oldu ben boyle mutluyum (= =)

Yuzersif

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Keşke ben de Asp bilseydim ama daha php bile bilmiyorum.

ysnsavci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
illaki öyle olacak canım,
ama başlangıç seviyesindeyken kaybedecek bişi yokken bu tarz fırsatlar yeterlidir,
bende çok kullandım bu tarz beleş siteleri, çok da yararını gördüm, kendimi böyle geliştirdim, böyle fırsatlar olmasaydı, benim için çok zor olacaktı yani ;)

kendi hostumu açmadan önce bu siteyi kullanmıştım, başarılı bir site

tamam da aga ben bu dediğin sitede işlemleri yaptım aktifleştirdim ama öle bir internet sayfası bulunmuyor arama yaptığımda nasıl olcak bi yardım edermisin banna