Ubuntu VS Windows Hangisi Daha Cok FPS Verir

Bu konuyu okuyanlar

AlperSözer

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Ubuntu vs Windows hangisi daha çok FPS verir sizce ben artık Ubuntu kullanıyorumda
Oynadığım oyun.
CS:GO.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Windows biraz daha fazla verir diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
20
şimdi o bi de sürümüne bağlı windows 10 vs ubuntu dersen ubuntu alır ama windows 7 veya xp ubuntudan pardustan daha hızlıdır

çünkü linux için ^yeni^ driver bulamazsınız

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,601
Windows 7 ve altını kullanmayın, desteği kesildi.
Windows 8 ve üzerinde de Ubuntu'dan daha az performans alırsınız.

Ubuntu. Ama Mint daha da fazla performans verir.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Yazılımcı değil iseniz, Linux dağıtımlarına bulaşmayın sonra forumda konu açarsınız ama yardımcı olamayız.
Yani Windows'a geri dönüş işini beceremeyebilirsiniz, çünkü zor. Öyle USB'den boot etmekle olmuyor.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Yazılımcı değil iseniz, Linux dağıtımlarına bulaşmayın sonra forumda konu açarsınız ama yardımcı olamayız.
Yani Windows'a geri dönüş işini beceremeyebilirsiniz, çünkü zor. Öyle USB'den boot etmekle olmuyor.
Windows kuramayacak kişinin, linux da kurmaması lazım bu mantıkla ilginç gerçekten...
İnsanlar kendilerini geliştirmesin mi?

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Windows biraz daha fazla verir diye düşünüyorum.
Aslında yapılan performans testlerinde açık ara ile GNU/Linux dağıtımları CS:GO oyununda windows'a göre daha fazla performanslı çalışıyor,tabi bunun asıl sebeplerinden biri bu oyunun linux desteğinin bulunması,diğer oyunlar için bir şey söylemem zor.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Aslında yapılan performans testlerinde açık ara ile GNU/Linux dağıtımları CS:GO oyununda windows'a göre daha fazla performanslı çalışıyor,tabi bunun asıl sebeplerinden biri bu oyunun linux desteğinin bulunması,diğer oyunlar için bir şey söylemem zor.
Baktım gerçektende öyle. Windows'ta 360 alırken Linux'ta 400'e yakın fps alıyor. Linux ile tam uyumlu çalıştığından sanırsam.