Ubisoft'un Bu Sonbaharda Çıkacak Oyunları Yeni Nesilde 60 Dolar Olacak

Bu konuyu okuyanlar

nel4i0

Doçent
Katılım
9 Tem 2019
Mesajlar
921
Reaksiyon puanı
879
Puanları
93
2K Games'in aksine Ubisoft'un yeni nesildeki oyun fiyatları 60 dolar olarak kalabilir. En azından hem mevcut nesil hem de yeni nesil için çıkaracağı cross-gen oyunlar.

Ubisoft finansal sonuçlarını açıkladığı raporda, bu sonbaharda çıkacak Watch Dogs: Legion ve Assassin's Creed Valhalla gibi oyunlarının yeni nesilde de 60 dolardan satılacağını doğruladı.

Watch Dogs: Legion ve Assassin's Creed Valhalla PlayStation 4 veya Xbox One versiyonunu satın alan kullanıcılar PlayStation 5 veya Xbox Series X versiyonu için ek ücret ödemeyecek. Far Cry 6'da da aynı sistem uygulanacak. Bu yüzden 18 Şubat 2021'de çıkacak Far Cry 6'nın da yeni nesilde 60 dolar olacağını varsayabiliriz.

İleride sadece yeni nesil ve PC'ye özel geliştirilen oyunlarda fiyat ne olur, onun için kesin bir şey söylemek zor. Ubisoft'a oyun fiyatlarının sonbahardan sonra ne olacağı sorulduğunda "Noel döneminde çıkacak oyunlara konsantre olduk. Bu oyunların 60 dolardan satışa sunulmasına karar verdik." dedi.

NBA 2K21 ise mevcut nesilde 60 dolar ve yeni nesilde 70 dolardan çıkacak. NBA 2K21'in mevcut nesildeki 100 dolarlık sürümü Mamba Forever Edition yeni nesildeki standart sürümü içerecek. Fakat mevcut nesilde 60 dolardan oyunun standart sürümünü satın alan kullanıcılar yeni nesil sürüm için tam oyun fiyatı ödemesi gerekecek.
 
Üst