TWS kulaklık önerisi

Hangi Tws kulaklık

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Iphone 12 telefonum ile kullanacağım. Müzik dinlerken ses kalitesi önemli. Aktif gürültü engelleme özelliği olan bir kaç TWS kulaklık modeli için anket hazırladım yanıtlayabilirseniz sevinirim.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Sony olarak oyumu kullandım. Çünkü gürültü engelleme konusunda oldukça başarılı sony. Ben de aynı modelin kulak üstü olan modelini kullanıyorum. Gerek ses kalitesi olsun, gerek gürültü engellemesi olsun, gerek şarj ömrü olsun oldukça iyi ve fiyatının hakkını veriyor bence :)

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Ah Ah... Gözüm bi @alpotter'ı aramadı değil
Ben oyumu airpods dan yana kullandım

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Ah Ah... Gözüm bi @alpotter'ı aramadı değil
Ben oyumu airpods dan yana kullandım
Aslında apple ürünleri ile uyumlu olması da beni biraz airpods pro ya yakınlaştırıyordu aslında ama internetteki bir çok video ve yorumu kafamı karıştırdı.Airpods pro sadece görüşmelerde diğer kulaklıklara göre biraz daha iyi onun dışında ki müzik dinlerken ses kalitesi gibi özellikleri çok iyi değil fiyatını haketmiyor.Daha iyi alternatifleri var şeklinde yorumlar var.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Aslında apple ürünleri ile uyumlu olması da beni biraz airpods pro ya yakınlaştırıyordu aslında ama internetteki bir çok video ve yorumu kafamı karıştırdı.Airpods pro sadece görüşmelerde diğer kulaklıklara göre biraz daha iyi onun dışında ki müzik dinlerken ses kalitesi gibi özellikleri çok iyi değil fiyatını haketmiyor.Daha iyi alternatifleri var şeklinde yorumlar var.
Airpods zaten bir çok markaya göre çok kaliteli bir ses deneyimi ve mikrofon deneyimi sunuyor airpods dememin bir diğer yanı ise ekosistem.

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Airpods zaten bir çok markaya göre çok kaliteli bir ses deneyimi ve mikrofon deneyimi sunuyor airpods dememin bir diğer yanı ise ekosistem.
pro değilde bir önceki airpods serisi için düşünceniz nedir

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
pro değilde bir önceki airpods serisi için düşünceniz nedir
Bir airpods sahibi değilim ancak deneyimlerimle yola çıkarak mikrofon ve ses kalitsesi bir tık daha yüksek normal airpods a göre ve pronun bence bir diğer artısı ergonomisi o içerdeki plastikler çok iyi oturuyor ve düşmüyor kulaktan
Fiyat farkına değebilir ancak airpods sahibi olan biri varsa dahada yardimcı olabilir.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Iphone 12 telefonum ile kullanacağım. Müzik dinlerken ses kalitesi önemli. Aktif gürültü engelleme özelliği olan bir kaç TWS kulaklık modeli için anket hazırladım yanıtlayabilirseniz sevinirim.
Anc de sony en iyisises kalitesinde bu listede yok ama buds pro daha iyi amam 2000tl ustune cikarsan sennheiser true w2 var. En iyisi olarak