Twitter'de, adım daha önce kullanıma alınmış, sonra askıya alınmış.

Bu konuyu okuyanlar

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar, twitterde benim adımdan daha önce adres alınmış, bu hesap sonra askıya alınmış. Bu adresi ben kendi adıma alabiliyor muyum? Buna ilişkin süreç nasıl oluyor?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Twitter ile mail yoluyla Ingilizce bir şekilde derdinizi anlatın. Sorununuza yardımcı olabilirler. Belki de yardımcı olmazlar ki bu konu açıkçası %50 şansına bağlı..

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İlginiz için teşekkür ederim. demek istediğim; adım ve soyadım ile hesap almak istiyorum;ama o hesap askıya alınmış, Bu konuda daha önce benzer konu yaşayan oldu mu ?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İlginiz için teşekkür ederim. demek istediğim; adım ve soyadım ile hesap almak istiyorum;ama o hesap askıya alınmış, Bu konuda daha önce benzer konu yaşayan oldu mu ?

adınız ve soyadınız üzerine bir web siteniz var ise kolaylıkla alabilirsiniz o kullanıcı adını ama diğer türlü aslında ihtimaliniz düşük

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
adınız ve soyadınız üzerine bir web siteniz var ise kolaylıkla alabilirsiniz o kullanıcı adını ama diğer türlü aslında ihtimaliniz düşük

Hayır bahsettiğiniz şekilde site bulunmuyor. Twitter'in iletişim ekranına girdiğimde talebime uygun kısım bulamıyorum.