Haber Twitter'a rakip geldi: Threads

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
İnstagram'ın twitter benzeri yeni uygulaması Threads dün kullanıma açıldı. Threads uygulaması mikroblog yazılar paylaşmaya müsaade edecek ve twitter benzeri kullanılabilecek. Uygulama 500 karakter sınırına sahip. Uygulamayı kullanabilmek için indirmek ve kayıt olmak yeterli​

Kaynak: CNN

Slaxed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok gerekli bişey değil bence ya twitter kullanan bir çok kişi gidip orayı kullanmaz bence yada hesaplarını kapatmaz meta daha fazla para kazanmak için açtığı twitter çakması bi uygulama bence

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
İnstagram'ın twitter benzeri yeni uygulaması Threads dün kullanıma açıldı. Threads uygulaması mikroblog yazılar paylaşmaya müsaade edecek ve twitter benzeri kullanılabilecek. Uygulama 500 karakter sınırına sahip. Uygulamayı kullanabilmek için indirmek ve kayıt olmak yeterli

Kaynak: CNN TURK. Com
boxs maçı başladı gibi ve bence twitter kaybedecek musk az topuğuna sıkmadı

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
çok gerekli bişey değil bence ya twitter kullanan bir çok kişi gidip orayı kullanmaz bence yada hesaplarını kapatmaz meta daha fazla para kazanmak için açtığı twitter çakması bi uygulama bence
Bence kullanılmayacak zaten öyle büyük bir ilgi de olmadı diye düşünüyorum.. Whatsap story özelliği gibi

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778

Slaxed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence kullanılmayacak zaten öyle büyük bir ilgi de olmadı diye düşünüyorum.. Whatsap story özelliği gibi
aynen saçma baya herkes twitterı bırakıp onu kullanacak değil herkeste mavi tik var twitterde ondan dolayı bırakılcakğını düşünmüyorum arkadaşlar okadar 5000 kullanıcısı şimdiden olmasına rağmen denemek için giren kullanıcılar vardır genelde zaten ondan dolayı bence .ok rehabet görmez bağımlılık yapacak bi uygulama değil zaten yada gündemi takip edebilceğimiz ^^

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,976
Tüm gereksiz tayfa orada toplanmış biz Twitter'dan devam?

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778

ChChee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kısa süreli bir akımmış gibi geliyor bana, ancak Zuckerberg bu durumu çok iyi kullandı.

bernayilmazzzz99

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Ben de katıldım da bence olmamış ya bilmyorum Twitter'da sürekli yazan biri olarak Threads'e bir şey yazamadım, Instada ki herkes ekli olduğu için sanırım ne biliyim

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
İrem’in tikini almasalar iyiymiş.
Abi kadın deli, fena küfür ediyor.
Bazen abartsa da ben seviyorum o kadını ya?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben emıjşyi başka bir yoruma yanıt olarak yazdım lütfen tekrar bakın
Ay noluyor noluyor ???

Kısa süreli bir akımmış gibi geliyor bana, ancak Zuckerberg bu durumu çok iyi kullandı.
Hangisi daha cin çözemedim?‍♀️?‍♀️

Reaksiyon puanı
4,385
Bazen abartsa da ben seviyorum o kadını ya?

Ay noluyor noluyor ???

Hangisi daha cin çözemedim?‍♀️?‍♀️
İrem Derici'yi bende seviyorum, harbi kadın arkandan değil yüzüne söyler her şeyi.
Biraz tahtaları eksik ama hangimizin tam ki zaten :D