Twitter hesabım kitlendi

Bu konuyu okuyanlar

Helelwleele

Öğrenci
Bana da hala cevap gelmedi
Screenshot_20201124-190722.jpg
bana en son bu geldi

Helelwleele

Öğrenci
Cevap olarak atılan maili 100 kez yanıtladım geri dönüş yapmiyolar dünya üzerinde aktif olarak kullanılan bir uygulamanın bu sorununu bu kadar uzun sürede çözümlemesi saçma bir durum

Pelops

Öğrenci
AÇILDIIIIII 1 hafta sonra açıldı benim ki

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201130-182658_Email.jpg
    Screenshot_20201130-182658_Email.jpg
    63.3 KB · Görüntüleme: 71

USTA DELETE

Asistan
Ben arkalı önlü kimliğimi çekip halletmiştim bu durumu bu durumun bende olmasının sebebi ise yanlış girdiğim doğum tarihimi düzeltmemdi. Ama şuan bir sorun yok kimliğimi gönderdim hesabım açıldı.

arkadaşlar aynı sorun yüzünden benim de hesabım kilitlendi... 2 gün önce yaşı tutan birinin kimliğini attım ama hala dönüş olmadı acaba kimliğin iki yüzünü de atmam şart mıdır ?

USTA DELETE

Asistan
arkadaşlar aynı sorun yüzünden benim de hesabım kilitlendi... 2 gün önce yaşı tutan birinin kimliğini attım ama hala dönüş olmadı acaba kimliğin iki yüzünü de atmam şart mıdır ?
Yaşınız 13 altı mı? Eğer 13 üstü ise kendi kimliğinizi arkalı önlü atmanızı öneririm. Başka bir kişinin kimliğini paylaşmak hesabınızı açmaya yardımcı olamayabilir.

Son düzenleme:
Yaşınız 13 altı mı? Eğer 13 üstü ise kendi kimliğinizi arkalı önlü atmanızı öneririm. Başka bir kişinin kimliğini paylaşmak hesabınızı açmaya yardımcı olamayabilir.
Yaşım 13 üstü. Bu konudaki tüm sayfaları inceledim. Yaşı 13 üstü olanlar kendi kimliklerini gönderdiklerinde sonuç alamamışlar fakat hesap açıldığında 13 yaşından büyük olan bir kişinin kimliğini gönderenlerin hesabı açılmış.

USTA DELETE

Asistan
Yaşım 13 üstü. Bu konudaki tüm sayfaları inceledim. Yaşı 13 üstü olanlar kendi kimliklerini gönderdiklerinde sonuç alamamışlar fakat hesap açıldığında 13 yaşından büyük olan bir kişinin kimliğini gönderenlerin hesabı açılmış.
Ben sonuç aldım düzgün bir şekilde kimliğiniz paylaştığınız da hesabınız açılıyor bizzat kendim kimliğimi gönderip hesabımı açtırdım.

Ben sonuç aldım düzgün bir şekilde kimliğiniz paylaştığınız da hesabınız açılıyor bizzat kendim kimliğimi gönderip hesabımı açtırdım.
2020 yılında genelde 1 haftada sonuç almışlar biraz daha bekleyeceğim . doğum tarihi ve ismin olduğu kısmı attım sadece yeterli diye düşündüm ama iki taraflı atan da olmuş. siz nasıl yaptınız ? ve ne kadar sürdü?

USTA DELETE

Asistan
2020 yılında genelde 1 haftada sonuç almışlar biraz daha bekleyeceğim . doğum tarihi ve ismin olduğu kısmı attım sadece yeterli diye düşündüm ama iki taraflı atan da olmuş. siz nasıl yaptınız ?
Kimliği 2 taraflı olarak attım hiçbir bilgiyi silmeden. Sonra kimliğim hesabımla bağdaştırılıp kontrol edildi ve sadece yıllar önce attığım bir twitin silinmesi istendi sildim hesabım açıldı. Bu arada bu olay bu yıl içinde gerçekleşti.

SDN Son Haberler

Son mesajlar