Twitch/Youtube için mikrofon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Atabeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bütçe problemim yok. HyperX Quadcast alacaktım fakat ne Vatan'da ne de diğer yerlerde stokta değil. Aynı şekilde Rode NT-USB için de durumlar aynı. Hiçbir yerde stokta yok. Razer'ın Seiren Emote mikrofonu var. Türkiye'de hiçbir kanalda incelemesini bulamadım. Yaklaşık 1k-1,5k arası fiyatı değişiyor ama bu paraya değer mi? Blue Yeti mikrofonları nasıl? Blue Yeti Blackout almayı düşünüyorum fakat ortam sesini çok fazla alıyor vesaire gibi yorumlara rastladım. HyperX Quadcast veya Rode NT-USB mikrofonlarının stoklara gelmesini beklemeli miyim? Beklersem bile ne kadar sürede stoklara gelir ki? Stok durumu ile ilgili hiçbir bilgim olmadığından, sizlerin görüşlerini merak ediyorum.

Kamera, donanım, ekipman gibi hiçbir sorunum yok. Tek eksiğim mikrofon. Yayın yapmak ve video çekmek için kullanacağım. Yardımcı olursanız sevinirim ^^

Atabeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Aynen, bunu gördüm fakat emin olamadım. Soru cevap kısmındaki çoğu kişi "Ne zaman gelecek?" diye sormuş. Misal,

1590133126457.png

O yüzden pek de emin olamadım. 20 iş günü de 1 ay yapıyor...

Başka öneriniz var mı? Razer Seiren Emote, Blue Yeti Blackout...

Exonn

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Aynen, bunu gördüm fakat emin olamadım. Soru cevap kısmındaki çoğu kişi "Ne zaman gelecek?" diye sormuş. Misal,

Ekli dosyayı görüntüle 100335

O yüzden pek de emin olamadım. 20 iş günü de 1 ay yapıyor...

Başka öneriniz var mı? Razer Seiren Emote, Blue Yeti Blackout...
Razer Serion'un sesi güzel. Videodan dinle, eğer sana güzel geliyorsa amazonda var. Razer RZ19-03060100-R3M1 Mic Seiren Emote Masaustu Mikrofon: Amazon.com.tr