Tvyo sitesinden video indirme !!!!

Bu konuyu okuyanlar

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tamam bulundu artık yolu hds olduğundan bazı kodları değiştirince iniyor :) Resimse resim :D Devlet sırrı değil ya :clap:

sdn.jpg

sen böyle şeyleri hemen yay , yay ki kapatsınlar açığı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Peki bu en son yöntem ile video nereye kaydediliyor. Nasıl bulabiliriz win 7'de.

YakupErkam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bu bir açık değil. Ve indirme yöntemlerinin önünün kapanmasının bir yolu var. Basit ve herkesin gözü önünde fakat yapmıyorlar. Yapmasınlarda bizde belirli bi azınlık olarak kalıp arşivimizi yapalım. Herkes yolunu bulsun yahu :thumbup1:

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hocam bu bir açık değil. Ve indirme yöntemlerinin önünün kapanmasının bir yolu var. Basit ve herkesin gözü önünde fakat yapmıyorlar. Yapmasınlarda bizde belirli bi azınlık olarak kalıp arşivimizi yapalım. Herkes yolunu bulsun yahu :thumbup1:

sonuna kadar katılıyorum... bu iş ne kadar yayılırsa önünü o kadar kapatırlar...

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Biri DM ile anlatabilir mi yapılan adımları? sinir bozucu oluyor online izlemek.

dip not: bugün yardım etmezsen yarın yardım alamazsın :D

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar kesin çözüm burda.Ben yaptım tvyodaki bütün dizileri indiriyorum idm ile.Birde 80 mb fiber internet var :)
ÇÖZÜM ŞU : MOzilla firefoxu kurun bilgisayarınıza.Ama firefox için flash player kurmayın.Flash player kurulu olmayınca haliyle tvyo sitesindeki videoları izlemek istediğinizde izleyemeyeceksiniz firefox ile.o zaman işte videonun üstüne tıkladığınızda size videonun tam adresini veriyor ve idm hemen yakalıyor bu adresi ve anında indiriyor bütün videoları :)
Arkadaşın dediği yöntemi şimdi denedim işe yarıyor. Teşekürler kardeşim.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
http://cdnapi.kaltura.com/index.php/kwidget/wid/_1076322/uiconf_id/11729381/entry_id/0_5k8257bj/cache_st/3333333

şundan sonrasına devam edemedim :D

ama arkadaşın dediği yöntem işe yarıyor.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
DH'de arkadaşlar burdaki arkadaşların gizlediği yöntemi çıkardılar.Link veremiyorum.ama bence flashı kaldırmak daha kolay :D

dip not: bu tip arkadaşlar yüzünden bildiğim birşeyi söylemeyi istemiyorum.neden bana lazım olan bir bilgiyi paylaşmayı tenezzül bile etmiyorlar.
yazık.madem kendine saklıyorsun.hiç açmayacaksın konuyu arkadaş.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
valla arkadaşlar idm felan çok uzun iş ... videonun kaynak kodlarıyla videonun indirme işlemine başlanılması sadece 1 dakika sonra arkanıza yaslanıp videonun inmesini beklemeniz yeterli.. burada gizlememizin sebebi açığın kapanmaması...

yakopsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla arkadaşlar idm felan çok uzun iş ... videonun kaynak kodlarıyla videonun indirme işlemine başlanılması sadece 1 dakika sonra arkanıza yaslanıp videonun inmesini beklemeniz yeterli.. burada gizlememizin sebebi açığın kapanmaması...

bende cnntürk sitesinden bi video indirecem ama olmadı bir türlü paylaşır mızınız bana da bu indirme şeklini?

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
bunu biri bana anlatsın star tv nin sitesinden nasıl indireceği

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kesin çözüm burda.Ben yaptım tvyodaki bütün dizileri indiriyorum idm ile.Birde 80 mb fiber internet var :)
ÇÖZÜM ŞU : MOzilla firefoxu kurun bilgisayarınıza.Ama firefox için flash player kurmayın.Flash player kurulu olmayınca haliyle tvyo sitesindeki videoları izlemek istediğinizde izleyemeyeceksiniz firefox ile.o zaman işte videonun üstüne tıkladığınızda size videonun tam adresini veriyor ve idm hemen yakalıyor bu adresi ve anında indiriyor bütün videoları :)

bende 400p lik iniyor 720p nasıl indirebilirim

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Netd,tvyo,kuretv gibi sitelerden en yuksek kalitede videolari indiriyorum ama paylasmami istemeyin baska sitelerde bulursunuz.. Sebep ise acigi kapatmama ozeldende istemeyinn.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede samsung galaxy s4 ekrana basılı tutunca videoyu indir diyor iniyor anlamadım bilgisayardan indiremedim bir türlü

Son mesajlar