Tvyo sitesinden video indirme !!!!

Bu konuyu okuyanlar

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
İyi forumlar arkadaşlar. Tvyo adresindeki videoları indiremiyorum. Kaltura adlı video sistemi kullanıyor. Aşılmıyor. Amacım indirip arşiv yapmak. Paylaşmak gibi bir düşüncem yok. Sizden yardımlarınızı bekliyorum. İnş. aşabilecek arkadaşlar çıkar. İyi forumlar.

Not:Yalış katagoriye açmış isem kusura bakmayın.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İyi forumlar arkadaşlar. Tvyo adresindeki videoları indiremiyorum. Kaltura adlı video sistemi kullanıyor. Aşılmıyor. Amacım indirip arşiv yapmak. Paylaşmak gibi bir düşüncem yok. Sizden yardımlarınızı bekliyorum. İnş. aşabilecek arkadaşlar çıkar. İyi forumlar.

Not:Yalış katagoriye açmış isem kusura bakmayın.

idm yi bile yemiyor

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kaltura video indirme diye aratırsan idm nin linki göreceği şekilde anlatımlar var.Belki faydası olur.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kaltura bir kenara, f4f şifreli format kullanıyorlar. Bence sen ezvid ya da snagit gibi bir program ile tam ekran kayıt yaparak yedekle.

MJoRaYuLuN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla arkadaşım pc den pek anlamaz, idman'ıda ben kurmuştum ama nasıl oluyorsa o tvyo dan indirebiliyor fakat ben indiremiyorum :/

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İzleyeceğiniz diziyi tarayıcıda açıyorsunuz.

Ben Chrome'dan yapıyorum ona göre anlatıyorum...

Sağ tuş;
Sayfa Kaynağını Görüntüle;
Açılan Pencerede Ctrl + F;
Kaltura yazıyorsunuz;
Genelde 1981'inci satırda yer alıyor video dosyasına ait link;
O bölümde

resource="http://www.kaltura.com/index.php/kwidget/cache_st/1347279592/wid/_990652/uiconf_id/11005081/entry_id/1_tgf42qze?v=2"

yazan yerde tırnak işaretlerinin arasında yer alan linki kopyalayıp IDM'nin aktif biçimde video indirebildiği tarayıcı adresine yapıştırın. IDM videoyu görecek ve Videoyu indir butonunu aktif hale getirecektir...

Alıntıdır.

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzleyeceğiniz diziyi tarayıcıda açıyorsunuz.

Ben Chrome'dan yapıyorum ona göre anlatıyorum...

Sağ tuş;
Sayfa Kaynağını Görüntüle;
Açılan Pencerede Ctrl + F;
Kaltura yazıyorsunuz;
Genelde 1981'inci satırda yer alıyor video dosyasına ait link;
O bölümde

resource="http://www.kaltura.com/index.php/kwidget/cache_st/1347279592/wid/_990652/uiconf_id/11005081/entry_id/1_tgf42qze?v=2"

yazan yerde tırnak işaretlerinin arasında yer alan linki kopyalayıp IDM'nin aktif biçimde video indirebildiği tarayıcı adresine yapıştırın. IDM videoyu görecek ve Videoyu indir butonunu aktif hale getirecektir...

Alıntıdır.

güzel cevap.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar kesin çözüm burda.Ben yaptım tvyodaki bütün dizileri indiriyorum idm ile.Birde 80 mb fiber internet var :)
ÇÖZÜM ŞU : MOzilla firefoxu kurun bilgisayarınıza.Ama firefox için flash player kurmayın.Flash player kurulu olmayınca haliyle tvyo sitesindeki videoları izlemek istediğinizde izleyemeyeceksiniz firefox ile.o zaman işte videonun üstüne tıkladığınızda size videonun tam adresini veriyor ve idm hemen yakalıyor bu adresi ve anında indiriyor bütün videoları :)

mubeya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardeşim mozilla da download helper eklentisini indir.Şimdi denedim indiriyor.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar nasıl çalışmıyor.ben nerdeyse tüm tvyo yu indirdim.Dediklerimi yapın olacaktır.Sizde olmamasının büyük ihtimali bilgisayarınızda flash playerin kurulu olmasıdır.denetim masasından bütün flash playeri kaldırın.firefoxu kurun idm ile de tvyodan istediğiniz videoyu indirin.
eğer yapamayan olursa teamviewerla bağlanıp gösterebilirim.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ben bu kadar zahmete girmeden indirme yöntemi buldum şuan çekiyor. Sonuçları indirme bitince yazarım

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
kardeşim bu eklenti
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/?src=cb-dl-mostpopular
şimdi denedim yine iniyor.Sen başka bir eklentiyi indirmişsindir

inmiyor.insede 1 mb parçalar halinde iniyor.sen indirdiğine dair bir ekran görüntüsü koyarmısın.

oqliW4U.jpg

mubeya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Haklıymışsın.1 mb parçalar halinde indiriyor.Ben indirmeye başladığını görünce indiriyor sandım.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bu işi çözdüm arkadaşlar artık indirebiliyorum ... hemde firefox,idm,chrome kullanmadan sadece bazı bilgiler için chrome f12 yapıyorum... ama açığın kapanmaması için şuan açıklamayacağım...

bende özledim'in 3 bölümünü indirdim 1024-576 oranında 1,600 kbps değerinde

not: netd videolarını da başka şekilde indirebiliyorum..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

uwwty.png

bu da resim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve an itibari ile kure.tv videolarını da indirebiliyorum....

YakupErkam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam açığın kapanmasının yolu var ve çok basit. Kalturayı kullanıp m3u8 yakalatmayan bi site var fakat adını verirsem belki duyulur. Yerin kulağı var sonuçta :yes: Ama netd tvyo ve star tv resmi sitesinden nasıl video indirileceği başka forumda kabak gibi anşatılmış maalesef. Anlayanlar bi ziyaret etsinler.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben kalturayı felan kullanmıyorum.herhangi bir siteden de uğraşmıyorum hem daha hızlı indiriyorum hemde indirmek istediğin kaliteyi ben seçiyorum. @webrettin arkadaşa referans olarak anlatacam (açığın kapanmaması için gerçi kapatamazlarda). online olunca bana pm atsın .. netd'den video indirmek biraz uğraştırıyor ama tvyo ve kure.tv sistemi çok basit...

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Az önce [MENTION=89851]yarenefe[/MENTION] arkadaşımın küre tv ve tvyo sitesinden video indirme için bahsettiği yöntemi bana anlattı. Beraber denedik. Daha önceleri kendim defalarca denemiştim indirmek için hatta paralı dahi indirdim linkini kullanayım diye 1 ay üyelik aldım :D. Ancak yarenefe arkadaşımın bahsettiği şekilde video iniyor ve sistemin verebileceği yüksek çözünürlükte. Son derece başarılı ve zor değil. Teşekkürler [MENTION=89851]yarenefe[/MENTION]

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Tamam bulundu artık yolu hds olduğundan bazı kodları değiştirince iniyor :) Resimse resim :D Devlet sırrı değil ya :clap:

sdn.jpg