TV kartı ile neler yapılabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Xpress

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar TV kartı alıp çatıya da uydu bağlatmak istiyorum ama şifreli kanallar özellikle amerikan FOX dizi kanalını izlemek istiyorum mümkünse HD kalitesinde tabiki :)

Bunun için bi çözüm varmı şifreler kırılabiliyor mu? Varsa nasıl yapılıyor?

Bunları merak ettim buna göre alıp almamaya karar vericem :)

Yapılabiliyorsa alabileceğim dükkanları da tavsiye ederseniz(İstanbul'dan) çok iyi olur :)

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Google'dan Skystar 2 TV kartı ve progdvb programını arat.
Cevabın orada.

Xpress

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google'dan Skystar 2 TV kartı ve progdvb programını arat.
Cevabın orada.

ikisini de arattırdım şifreli kanalların çoğu sağlıklı olark izleniyormuş , teşekkürler :)

ama izlenen kanallar arasında FOX'u bulamadım :(

FOX'u izlemenin başka bir yolu yok mu acaba?

XauRo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikan FOX kanalını izlemem mümkün değil devasa boyutlarda bi çanak alırsan belki ama o bile imkansız. Türkiye'den Amerikan uydusunu izlemekten bahsediyorsunuz size mantıklı geliyor mu? Avrupa uydularını kısmen 90lık yada 150lik çanakla almak mümkün ancak Amerikan uydusu imkansız

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Hımmm.Geçerken uğradım konuya. Bilgi sahibi de oldum. Öyle ya Amerikan uydusu Amerika coğrafyası semalarında bir yerdedir. Sinyali dağıtsa dağıtsa avrupa kıyılarına kadar dağıtsın.Daha yakına biraz zor. :)

XauRo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikan uydusu izleme ile alakalı başka bir siteden yorum:

Turkiye'den dev canakla bile imkansız olur.
Amerika Turkiye'nin arkasında neredeyse.
Sen ne boyutta canak koyarsan koy o yayını alman imkansız.

montevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar TV kartı alıp çatıya da uydu bağlatmak istiyorum ama şifreli kanallar özellikle amerikan FOX dizi kanalını izlemek istiyorum mümkünse HD kalitesinde tabiki :)

Bunun için bi çözüm varmı şifreler kırılabiliyor mu? Varsa nasıl yapılıyor?

Bunları merak ettim buna göre alıp almamaya karar vericem :)

Yapılabiliyorsa alabileceğim dükkanları da tavsiye ederseniz(İstanbul'dan) çok iyi olur :)

Yardımlarınızı bekliyorum :)

istersen bir de senin yerine izeyelim.bir adet dreambox alıp sunucuda kiralayıp izlersin yabancı kanalalrı astra ve hotbird yeterli gelecektir.hd de var tabiki.ethernet bağlantısı ile yayını pc yede aktarabilirsin.

alycann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Digital Tv Kartı ile havada gezen verileri yakalyarak yüksek hızda download yapma imkanı vardı galiba. Aynı anda download yapan biriyle aynı dosyayı indirebiliyordun sanırım. 6 7 sene önce chip dergisinde böyle bir yazı vardı sanırım .

Xpress

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dreambox almaktan başka çare yok :D onda da varmıdır acaba? yada amerika ya gidicez artık :D

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Dreambox pahalı gelirse Vu+Duo varmış iyi diyorlar onu da incele.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
dreambox kullanmadım ama yıllardır avermedia tv kartı kullanırım. progdvb de kullandım. şifresi kırılabilen kanallar genelde basit şifreli kanallar oluyor. digiturk, d-smart gibi platformların şifresini kırmak neredeyse imkansız. FOX türü kanallar da genelde bu platformlardan yayın yapar.

benim anlamadığım, yabancı diziler zaten günü gününe internete düşüyor. hem de HD TV rip olarak. indirip seyretmek daha kolay değil mi?

montevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Digital Tv Kartı ile havada gezen verileri yakalyarak yüksek hızda download yapma imkanı vardı galiba. Aynı anda download yapan biriyle aynı dosyayı indirebiliyordun sanırım. 6 7 sene önce chip dergisinde böyle bir yazı vardı sanırım .

zamanında çok yaptım gayet kullanışlı her akşam bi film izliyordum.şidmi ne alemde bilemiyorum ama 7 derecede w3 uydusunu takibe alabilirsiniz.bazen 95 dereceye gidiyorlar ama olsun

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
fox dizi izleyemen ama zaten arkadaşlar belirtmiş,indir hd rip olarak