Yardım Türktelekom 24 Mbps Paket 12Mpbs Veriyor

Bu konuyu okuyanlar

rivyaligeralt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. İnternet paketimizi dün yükseltirdik. Eskiden 12Mbps kullanıyorduk dün paketi 24Mbpsye çıkarttık. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda yükseltme 15 dakika içerisinde hattınıza tanımlanacaktır denildi. Fakat dünden beri sorun yaşıyorum. Dedikleri gibi yükseltme tanımlanmış. Fakat hala eski hızı alıyorum 12'yi geçemiyor dowload hızı. Sadece upload hızım artmış 1.5tan 4-5 aralığına gelmiş. Altyapı mı yok dersiniz var merkezde oturuyoruz. Var yani. Dünden beri 4-5 defa konuştum müşteri hizmetleri ile sürekli modeminizi resetliyoruz hızınızın düzelmiş olması lazım deyip geçiştiriyorlar. Yok abi düzelmiyor 50 kez resetledim. Diyorum en azından bir 20'ye yaklaşık dowload hızı almam gerekli. Yok işte o anki bağlantı hızı santral uzaklığı gibi boş söylemlerle zaman geçirtiyorlar. Ben gecede denedim hız testini sabahta akşamda hep aynı 16'yı bile göremiyorum 24Mbps paket kullandığım halde. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımcı olur musunuz?Hız testi yaparken videom ve xdsl ayarlarınıda buraya bırakıyorum.
dnn.JPG

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben 4 yıldır türktelekom sözde 24mb kullanıyorum daha 24mb görmedim.
24mb dedikleri ulaşabileceği en yüksek hızdır.
Ohızada yılda iki defa ya çıkar ya çıkmaz.
Çıksada gecenin üçünde işine yaramayacak bir saatte çıkar.
Boşuna müşteri hizmetlerinide arama çünkü karşına çıkacak kişi emin olki hızın h'sinden anlamaz.
Bulurlar uydurma bir yalan başından def ederler.
Bu sadece ttnet için değil tüm müşteri hizmetleri aynıdır.

rivyaligeralt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 4 yıldır türktelekom sözde 24mb kullanıyorum daha 24mb görmedim.
24mb dedikleri ulaşabileceği en yüksek hızdır.
Ohızada yılda iki defa ya çıkar ya çıkmaz.
Çıksada gecenin üçünde işine yaramayacak bir saatte çıkar.
Boşuna müşteri hizmetlerinide arama çünkü karşına çıkacak kişi emin olki hızın h'sinden anlamaz.
Bulurlar uydurma bir yalan başından def ederler.
Bu sadece ttnet için değil tüm müşteri hizmetleri aynıdır.
Hocam 12 mbps kullanırken sorun yaşamamıştım en sonuna kadar alıyordum hızı.Şuan hala 12 alıyorum paket değişikliği yaptığım halde.Altyapı 100 e kadar destekliyor.Dediğiniz gibi genelde sonuna kadar vermiyorlar hızı.Ama en azından 12 yi geçseydi hız iyi olurdu yani.