Türknetten Kablonet'e Geçiş

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Arkadaşlar İnternet Kopuyor! (Uzak Sunucudan Yanıt Yok Sorunu) konumda da gördüğünüz üzere Türknet'te fazlasıyla internet kopma sorunları yaşıyordum. Destek kaydına da işi iyice yokuşa süren cevaplar yazdılar. Sorunun çözülmesi için 100 tl vermeyi bile kabul ettim yoktan sebepler için. Ama çözülmeyince Kablonet'in 100 Güldüren Kampanyası'na geçiş için araştırmaya başladım. Uzun aileyi ikna sürecinden sonra sabah arayıp başvuru yaptık. Hemen bugün gelip kurdular. Halbuki Türknet 1 ay sonra gelmişti.
Paketimin içeriği:
Akşam 7 den gece 12 ye kadar 25 mpbs gün içinde 100 mpbs internet
Kablo Tv altın sinema paketi
Kablo Bulut 20 GB

100 mpbs in 94-95 ini alabiliyorum. Şuanlık memnunum Kablo Tv de hoşuma gitti. Türknetten farkı 10 tl fazla verip hem kablo tv hem de internet hızı yaklaşık 3 katına çıkıyor ama taahhüt var.
Şuanlık düşüncelerim böyle umarım bir sıkıntı çıkmaz.
Geçmek isteyenler tavsiyem ya Kablonet ya da Superonline.
Türknet gibi şirketlere hiç bulaşmayın derim. Şimdi de iptal etmiyorlar hizmeti. Dilekçeyi fotoğraf olarak gönder diyorlar. Gönderiyorum kabul etmiyorlar. Bakalım ne olacak.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Ben de aynı hızları kullanıyorum. Akşam 7 den gece 12 ye kadar 25 mpbs, diğer zamanlar 100 mpbs. 88 lira ödüyorum. Bazı kanallar da var, ama biz genelde TV izlemiyoruz. Çok memnunum. Türk Telekomdan sonra ilaç gibi geldi. :)

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Arkadaşlar İnternet Kopuyor! (Uzak Sunucudan Yanıt Yok Sorunu) konumda da gördüğünüz üzere Türknet'te fazlasıyla internet kopma sorunları yaşıyordum. Destek kaydına da işi iyice yokuşa süren cevaplar yazdılar. Sorunun çözülmesi için 100 tl vermeyi bile kabul ettim yoktan sebepler için. Ama çözülmeyince Kablonet'in 100 Güldüren Kampanyası'na geçiş için araştırmaya başladım. Uzun aileyi ikna sürecinden sonra sabah arayıp başvuru yaptık. Hemen bugün gelip kurdular. Halbuki Türknet 1 ay sonra gelmişti.
Paketimin içeriği:
Akşam 7 den gece 12 ye kadar 25 mpbs gün içinde 100 mpbs internet
Kablo Tv altın sinema paketi
Kablo Bulut 20 GB

100 mpbs in 94-95 ini alabiliyorum. Şuanlık memnunum Kablo Tv de hoşuma gitti. Türknetten farkı 10 tl fazla verip hem kablo tv hem de internet hızı yaklaşık 3 katına çıkıyor ama taahhüt var.
Şuanlık düşüncelerim böyle umarım bir sıkıntı çıkmaz.
Geçmek isteyenler tavsiyem ya Kablonet ya da Superonline.
Türknet gibi şirketlere hiç bulaşmayın derim. Şimdi de iptal etmiyorlar hizmeti. Dilekçeyi fotoğraf olarak gönder diyorlar. Gönderiyorum kabul etmiyorlar. Bakalım ne olacak.
Diğer konudada size söylemiştim :D Doğru olanı erkenden yapmışsınız..

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Ben de aynı hızları kullanıyorum. Akşam 7 den gece 12 ye kadar 25 mpbs, diğer zamanlar 100 mpbs. 88 lira ödüyorum. Bazı kanallar da var, ama biz genelde TV izlemiyoruz. Çok memnunum. Türk Telekomdan sonra
ilaç gibi geldi. :)
Neden 88? Bize 95 dediler.
Diğer konudada size söylemiştim :D Doğru olanı erkenden yapmışsınız..
Sonunda kurtuldum bu çileden.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Benim 24 aylık taahhütüm bittiğinde teklif etmişlerdi. Mevcut abonelere özeldi. Geçen yaz idi.