Türknet'e geçilirmi

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Ben 2 aydır kullanıyorum. İstanbul/Pendik'te yaşıyorum. Yeni yapılan evimin yeni altyapısına ilk önce Millenicom ile başladım. Sonra 75TL diye başladığım paket 100TL oldu (bir kaç ay içinde) ve çok pahalandı diye "35Mbps 100TL - Millenicom"dan "100Mbps 75TL - Turk.Net"e geçtim. 3-4 gün içinde internetimizi aktardılar. Kurulumu daha önce Millenicom'a yaptırdığımız için böyle bir derdim olmadı ama şunu eklemek isterim, kurulumu yapacak kişi Türk.Net'e değil Türk Telekom'a çalışıyor yani kurulum yüzünden şikayetçi olursanız Türk.Net'in ve ya Millenicom'un sorunu değil. Onun dışında çok fazla "muhatap olacak kimse yok" deniliyor ama destek kaydı diye bir şey var. 24 saat içinde cevap veriyorlar. (Benim durumumda çözümü onlardan beklememe gerek kalmadan halloldu, çalışma varmış.) Onun dışında konuşacak bir şey yok zaten. Ben Türk.Net öneriyorum. Eğer katılmak isterseniz benim referansımla katılırsanız çok mutlu olurum. (Hem siz hem ben bir ay ücretsiz internet kazanıyoruz.) Çok teşekkürler.

Onun dışında Türk Telekom zaten aşırı aşırı pahalı hiç yaklaşmayın bile.

Davet kodu (Müşteri hizmetlerinden abone olurken): DYJ69CS72EUP
Bağlantı (İnternetten abone olurken): Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
maalesef televizyon smart değil oyüzden televiyonda bağlıyomuyorum.Bir sorum daha olucakdı ben bu maksimum hızımın daha üstünü alamazmıyım türktelekom bayisine gittiğimde maksimum 36 mbps demişlerdi ama birşeyler yapıp 50 mbps olması mümkünmü sizce.
Mümkün değil. Netflix kullanmıyorsanız tivibu hoşlarına gidebilir.
Ben olsam Turkcell alırdım ki zaten turkcell almadan kablonet e geçtim daha cazip olduğu için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 2 aydır kullanıyorum. İstanbul/Pendik'te yaşıyorum. Yeni yapılan evimin yeni altyapısına ilk önce Millenicom ile başladım. Sonra 75TL diye başladığım paket 100TL oldu (bir kaç ay içinde) ve çok pahalandı diye "35Mbps 100TL - Millenicom"dan "100Mbps 75TL - Turk.Net"e geçtim. 3-4 gün içinde internetimizi aktardılar. Kurulumu daha önce Millenicom'a yaptırdığımız için böyle bir derdim olmadı ama şunu eklemek isterim, kurulumu yapacak kişi Türk.Net'e değil Türk Telekom'a çalışıyor yani kurulum yüzünden şikayetçi olursanız Türk.Net'in ve ya Millenicom'un sorunu değil. Onun dışında çok fazla "muhatap olacak kimse yok" deniliyor ama destek kaydı diye bir şey var. 24 saat içinde cevap veriyorlar. (Çözümü onlardan beklememe gerek kalmadan halloldu, çalışma varmış.) Onun dışında konuşacak bir şey yok zaten. Ben Türk.Net öneriyorum. Eğer katılmak isterseniz benim referansımla katılırsanız çok mutlu olurum. Çok teşekkürler.

Onun dışında Türk Telekom zaten aşırı aşırı pahalı hiç yaklaşmayın bile.

Davet kodu (Müşteri hizmetlerinden abone olurken): DYJ69CS72EUP
Bağlantı (İnternetten abone olurken): Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Buram buram reklam koktu. Ben de destek kaydı yazdım eve gelip bakalım 100 tl alalım dediler. Baktılar çözemediler. 1 ay bedava kullanmak için neler yapıyorsunuz.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Mümkün değil. Netflix kullanmıyorsanız tivibu hoşlarına gidebilir.
Ben olsam Turkcell alırdım ki zaten turkcell almadan kablonet e geçtim daha cazip olduğu için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buram buram reklam koktu. Ben de destek kaydı yazdım eve gelip bakalım 100 tl alalım dediler. Baktılar çözemediler. 1 ay bedava kullanmak için neler yapıyorsunuz.
Bizde biraz şans yok ki 10TL verip türktelekom geçmek daha iyi gibi sanırsam türkcellden ortalama 24-25 mbps alabilcem wifi ile bağlanıcam için

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bizde biraz şans yok ki 10TL verip türktelekom geçmek daha iyi gibi sanırsam türkcellden ortalama 24-25 mbps alabilcem wifi ile bağlanıcam için
27 alırsınız. TT'de dediğim gibi hız düşebiliyor. Altyapının çok çok iyi olması lazım. Bir taahhütsüz operatörde altyapıyı test edebilirsiniz.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam ben kendi deneyimimi paylaştım. Söylediklerime ters hiçbir şey yaşamadım da. Yalan bir şey yok benim dediklerimde. Sevdiğim bir hizmeti en ufak bir şekilde önermem bile reklamdır zaten. Sadece ne kadar detaylandırdığım değişir.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
27 alırsınız. TT'de dediğim gibi hız düşebiliyor. Altyapının çok çok iyi olması lazım. Bir taahhütsüz operatörde altyapıyı test edebilirsiniz.
Şöyle birşey var aparmanımızdaki çoğu kişi tt kullanıyor bugün onlara gidip bir hız testi yaptım wifi ile 31-32 mbps download alıyorlar oyüzden tt ye biraz ısındım

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Türk telekom 1 ay gelmezler 3 kere gitecek.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Şöyle birşey var aparmanımızdaki çoğu kişi tt kullanıyor bugün onlara gidip bir hız testi yaptım wifi ile 31-32 mbps download alıyorlar oyüzden tt ye biraz ısındım
Altyapı iyiyse sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Millenicom da öneririm. Aynı altyapı aynı hız ve ücreti düşük.

ARCON1X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Altyapı iyiyse sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Millenicom da öneririm. Aynı altyapı aynı hız ve ücreti düşük.
öneriniz için sağolun hocam sizide uğraştırdık bu saate yardımınız için çok sağol