Türkiye'de en çok oynanan online oyunlar

skoparak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar Game.pro ekibi olarak bu yazımızda Türkiyede en çok oynan oyunları forum yorumlarına,google arama hacmine,aylık arama hacmine,yabancı kaynaklardan elde ettiğimiz bilgilere bakarak Türkiyede ençok oynanan oyunların listesini çıkardık.
Listenin en başında aylık 5 milyon arama ile Wolfteam oyunu başı çekiyor.Daha sonrasında Knight gibi en eski oyunlar listenin başında knight onlinedan sonra ise silkroad yine bir eski oyunlardan geliyor.
wolfteam_1-86134_694x340.jpg

Liste
cgf10.png

not tablo olarak yapılmış listenin devamı kaynakta
kaynak http://www.gameof.pro/en-cok-oynanan-online-oyunlar-turkiye/

trroadrunner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiye de 10milyon aktif online oyun kullanıcısnın olacağını zannetmiyorum

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Online oyunlardan nefret ederim. Ömrümde hiç oynamadım.

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Online oyunlar bağımlılıktır ve para tuzağıdır.Bağlandıkça en iyi olmayı istersin ve bunun için de para harcarsın.Yani hiç bulaşmamak gerekir.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben metin2 yi yaklasik 2 sene oynadim.birgun oyun icinde yapilan ticaretten casus yazilim soktular pc ye,oyun hesabimdan mail adresime,msn ime kadar hacklediler.2 sene verdigim emek ve maddi olarak degeri olan item ve karekterim gozlerimin onunde 1 dakkada harcandi.o dakka sildim pc den.o zamandan beri mmorpg oynamiyorum. kimseyede tavsiye etmiyorum.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bir eleman vardı Youtube'da EN GIRAL GURT BİZİM GURT diye bağırıyordu . :D Ben de ne yazıkki Metin2 saçmalıgını oynama şansı bulmuştum.Bayağı oynadım da :D Baktım bir amaç yok bıraktım :D Ama Silkroad zevkli gerçekten Cabal da öyle :)

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
:) rakamlar hiç inandırıcı değil. Üfürükten bir istatistik. Hesap bazında saysalar, her veletin 5 hesabının olduğunu düşünsek bile bu rakamların 10 da 1'i bile değildir. Neye göre hesaplandağını açıklarsanızda gülsek, devlet bahçelinin şu meşhur hesabına rakip olacağından eminim.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Online oyunlar bağımlılıktır ve para tuzağıdır.Bağlandıkça en iyi olmayı istersin ve bunun için de para harcarsın.Yani hiç bulaşmamak gerekir.
yıllardır arkadaşlarımı bunu anlatmaya çalıştım ve en iyi ikinci arkadaşım her hafta 45tl yatırıyor wolf teama güya parası karlı olarak ona döncekmiş 4-5 saatini net kafede geçiriyor (evde sınırsız interneti olduğu halde)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
8 yıldır günde 7 - 8 saat knight oynuyorum bağımlılık yaptığını görmedim :D:D:D

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
oynadıgım tek online oyun point blank oda hoşuma giditor cs ye benziyor işte başka yok.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
silkroad'ı shiftdelete netde görmüştüm :D bi başladım nelerim nelerim gitti ahhh ahhh hala ara sıra girerim halime gülmek için tavsiyem lineage 2 gibi mokunu çıkarmadan oynanabilecek oyunlar oynamanız silkroadda abartmazsanız ha oynamışınız ha oynamamışınız birşey ifade etmiyor

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oymadığın şeyden nasıl ve neden nefret ediyorsun?

Ben oyunumu canım istediği vakit oynarım. Bazen günlerce oynamam. Online oyunu sürekli oynamak zorundasın. Yani, sen mi onu oynuyorsun, o mu seni oynuyor belli değil. Seni kendine bağımlı kılıyor. Nefret etmemin sebebi bu. Umarım açıklayıcı olmuştur kardeş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence wow en iyisi ama cok turk yok nedenini sizlere soyliym bizimkiler bi seyde kaybetikleri zaman direkt kufretmeye baslarlar ve wow dada direkt bandi yersin o zaman kuralara uyan yanmaz misali bencede en iyi oyun wowdur cunki hic bir zaman yanlisa susmayi bilmiyen bir oyundur vede kuralari keskindiz grafik ve oyun tarzindan hic soz etmek istemiyorum yotubiden bakin ve siz karar verin
:) ama ben tavsiye ederim ;)

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ahh ahh eskiden travian bağımlılığı vardı o neydi be arkadaş :D
sahura kadar otur pc başında sahura git. geldiğinde yine otur. 6'da yatarken saati 9'a kur. Tabii bu sürede pc beklemede :D. 9'da kalk geliştirmeleri yap saldırıyı yap yeniden yat. Geliştirmelerin bitme süresine saatini yine kur. 12'de kalk yüzünü yıkamadan yine otur :D. Tam 1.5 seneme böyle gitti. 2 defa oynadım dersek 3 senem traviana gitti diyebilirim. :D

Pişmanmıyım bilmiyorum çok güzel günlerim oldu. Msn listesinde ismini bile bilmediğim 100'lerce insan oldu :D

Froz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gereksiz gereksiz paralar dönüyor, tabi çocukların beyni basmıyor o para nasıl kazanılıyor harcıyolar . Yani online oynicaksan CS 1.5 ya da 1.6 hem para vermene gerek yok sonucta admin olup napıcan normal oyna zevklide .

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amele gibi bağımlısı mı olayım online oyunların. Bilgisayarımda offline oyunu canım isteyince oynarım, istemezsem oynamam. İşte bu kadar basit...

TürkiyeVictory

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 seneye yakın knıght onlıne oyuncusuyum ve halen oynarım... oyundan butun zevkımı aldım artık tıcaretıne basladım...kopx u kur para kas sıteye sat mantık bu oldu...ve haftada en kotu 200 tl den asagı almıyorum.. ıyı gunler