Türkiye'de Crossbow almak

Bu konuyu okuyanlar

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Sanmıyorum gümrükte sorun yaşayacağını..

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bazı forumlarda Suiakst aleti diye ülkeyi sokulmuyor diyorlar.Sizce doğru mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şimdi bu ürün 150 euronun üzerinde gümrüğe illa ki takılacaktır. Sen gümrüğe gittiğinde adamlar sana ne var içinde diye soracaklar ve büyük ihtimal açıp bakacaklar. Yüzde 80 o açan memur bunun silah tarzı bişey olabileceğini ve emniyetten yazı alman gerektiğini vs. söyleyecek. Sende gerekli belgelerle birlikte zamanı geldiğinde emniyete gideceksin. Ordaki görevli memur senin bu aleti inceleyecek ona göre izin verecek. İzin vermeyedebilir. Bunu artık kime sorarsın bilmiyorum. Airsoft oyuncaklardan yaşadığım sıkıntıyı söylüyorum sana. Seninkide aşşağı yukarı buna benzer bişey olabilir. Kesin demiyorum ama yüzde seksen.

osC++CoDeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle sıkıntı yaşarsın ama getirtebilirsen haber ver bizde alalım :)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Uçaklara önceden sportif eşya olarak belirttiğin takdirde ve bunun yasal spor yarışmalarına katıldığını belgelendirirsen, sorun olmaz belki... Sadece tahmin :)

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha telefon getirilemiyor sen crossbow istiyorsun :D

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya bende yaza doğru alacağım ama kesin yani % 100 alacağım olmadı bir gümrük memuruna veya müdürüne sormam lazım kesin :)

osC++CoDeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gönderecek şirketle görüş, kargoya vermeden önce hediyelik eşya ve $10 etiketi ile paketlerlerse belki gelir :D

grtgta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben Barnett Wildcat C5 Crossbow almak istiyorum.Ürünü Amazon'dan alıp gümrükten geçerken sorun yaşatır mı sizce ?

Amazon :
bende şunu almak istiyorum ; bir tabanca boyutunda ve shooting toy yazıyor yani oyuncak acaba yasak mı ve gümrükte sorun yaşarmıyım bilgisi olan yazsın lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar ben Barnett Wildcat C5 Crossbow almak istiyorum.Ürünü Amazon'dan alıp gümrükten geçerken sorun yaşatır mı sizce ?

Amazon :
bende şunu almak istiyorum; shooting toy yazıyor oyuncak yani, acaba yasak mı ve gümrükte sorun yaşatır mı ? bilgisi olan yazsın lütfen