Turkiye genelinde internette sorun var ?

muratuzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
harbiden 100mb bi part indiriyim dedim 3 yıl 5 ay kalan süre diyor
gülme kırizine girdim biz bir ülkemiyiz internetimiz bile yok

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

ben ığdırda yaşıyorum şu arkadaşın hakki90 ın yazısı üye olmama neden oldu ığdırda günün belirli saatlerinde net gidiyor
internet cafelere soruyorum 1 haftalık bir çalışma varmış kablo değişiyormuş tabi burdaki halk yavşak kabloları sökerler satarlar görmezden gelirler sonrada tek i iş diyer kurumları arayıp ya bizim elektrik kesik net yok derler hırrımı bukeler nasıl insanlar var ya siyaset burda rant burda çakal çukal burda gelin görün sayın tayp erdoğan hava limanını yap şu ığdır a da halk kalkkınsın batı gelsin doğuya doğu batıya değil doğulu doğuda memurluk yapıyor ama batılı batıda yapamıyor doğu bu yüzden böyle dur diyelim DUR ...

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

Ben üyecik

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Ttnet te her şey mümkün,ne de olsa mümkünlüdeyiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geçenlerde böyle bi mesaj aldım oyun kurucusu tarafından .
Merhaba Ikariam Severler,

İstanbul boğazında bulunan fiber optik kabloların geçen hafta kopması nedeniyle oyun sunucularına erişim dönem dönem sağlanamamaktadır. Yani bazı oyuncularımız ya sayfaları açamamamkta yada kompa sıkıntıları yaşamaktalar. Bu problem tamamen TTNET ve Süperonline Kaynaklıdır.

Arızalanan kabloların onarımı parça parça tamamlanması nedeniyle bir kaç hafta daha benzeri problemleri yaşamamız muhtemeldir.

Bilgilerinize Sunar,

Keyifli Oyunlar Dileriz.