Türkiye bunda sorna nasıl biryer olucak

Bu konuyu okuyanlar

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Beyler bundan sorna Türkiye ne olucak batcak mı yoksa iyi mi kötü günler mi bekliyor bizi nasıl olucak

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Allah bilir... Sadece ekonomik açıdan mı soruyorsun yoksa adalet, eğitim, askeri tüm alanları da kapsar mı sorun?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Adalet yok gibi bi şey, ama adalet açısından kolay kolay batmaz belli bir süre çünkü zenginler memnun...

Eğitim zaten batmış batacağı kadar, daha kötüsünü düşünmek istemiyorum.

Sağlık alanında yatırımlar yok değil var ama bina yapmak insan ruhunu korumak anlamına gelmez, insan mutluluğu biraz da önemsenmeli.

Askeri anlamda gelişme var, eğer kibirli olunursa aşırı hamleler yapılırsa herhalde darbe de alır ama teknolojik bakımdan güçlenmiş bir ülke var şuan için...

Ekonomi açısından damat işini biliyor :D Ben damatın değil de yardımcılarının daha çok bilgili olduğunu ve sorumluluk üstlendiğini düşünüyorum... Geçen bir konuşmasını tüm tv kanalları yayınlayınca resmen uykum geldi, bitsin bu işkence dedim resmen :)

Anomali bebe

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Dolar yükseliyor herşeye zam da geliyor nasıl yaşarız bilemiyorum

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Tv lerde göstermelik dolar bozdurma şovları yapan devlet memurları, kurum başkanları acaba şimdi trilyonlarını nasıl kazanmışlardır bir hesap verseler de darbe olsun diye herkes dua eder herhalde...

Darbeden nefret ederim ama münafıklığa benzer şovlara da asla inanmış olmak istemem...

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Tabikide kötü bir yer olacak. Ekonomiden zerre bahsetmeyenler iyi diye geçiştirenler oldukça. Mümin sabretmelidir diyenler oldukça, iyi birşey beklenemez.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Beyler bundan sorna Türkiye ne olucak batcak mı yoksa iyi mi kötü günler mi bekliyor bizi nasıl olucak
Ülkemiz hiç bir zaman batmaz maalesef biz Türk milleti olarak her zaman uçurumun eşiğine gelip birşeylerin farkına varıyoruz. Ama sonrasında potansiyelimiz çok yüksek olduğundan kısa sürede çoğu ülkenin yapamayacağı hamleleri yapıyoruz. Ama bunu maalesef sürdürülebilir hale getiremiyoruz. Olan bizim, istediği gibi gezemeyen, istediği gibi yaşayıp sürekli bir geçim derdi ile geçen ömrünüze oluyor. Ama parası olan için ülkemiz cennetten bir köşe gibi...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Gençler toplanın bir araya birşeyler üretin yurtdışına satın.

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Türkiye'nin durumu ne olur bilmem fakat Türkçenin durumu pek iyiye gitmiyor gibi...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Dolar yükseldikçe yükselir ekonomi çöp oldukça olur yani bizi iyi bir gelecek beklemiyor bence eğer böyle giderse.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Kuveyt te ambargo olur Türkiye yardım eder, Libya'da darbe olacak Türkiye yardım eder ve ülke tarihinde yapılamayan bir anlaşma imzalar, Ayasofya 80 küsür yıldır kapalıydı açılır, Azerbaycan'ın yaklaşık %20si işgal altındaydı Türkiye nin desteği ve silahları ile geri alıyor, yaklaşık 50 yıldır kapalı olan KKTC teki maraş açılıyor, sınırlarımız da terör devleti kurmak isteyenlere geçit vermiyor, doğu Akdeniz de tüm tehditlere rağmen hakkını arıyor ve savunuyor, Karadeniz de ülke tarihinin en büyük doğalgazı I buluyor hemde kendi milli imkanlarıyla, onlarca saldırı ve ambargoyu rağmen kimseye ve hiçbir ülkeye vede imf ye gidip yardım dilenmedi ve tüm maaş ve yardım ödemelerini zamanında yaptı. Bu pandemiyi döneminde en iyi sağlık alt yapısına sahip ülkelerin başında geldi ve onlarca gelişmiş dev ülkelere yardım gönderdi vs vs. Bumu sizlerin beğenmeyip küçük gördüğünüz Türkiye, Türkiye dimdik ayakta ve çok güçlü, siz kendinize bakın.