Turkcell'in tavuğuna ödül

ELiTLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell'in tarife yumurtlayan tavuğuna ödül geldi.

119289.jpg

Turkcell'in tarife yumurtlayan tavuğu ve internetten canlı yayınladığı basın odasına ödül yağdı. Farklı sektörlerden şirketlerin 1700'ün üzerinde başvuruyla katıldığı ve iş dünyasıyla ilgili en prestijli ödül organizasyonlarından biri olan International Business Awards'da Turkcell; e-ticaret, yatırımcı ilişkileri ve basın ilişkileri kategorilerinde ödül kazandı.

Her yıl düzenlenen ve bu yıl 30'un üzerinde ülkeden 1700'ü aşkın başvurunun değerlendirildiği International Business Awards'da Turkcell; "e-ticaret", "yatırımcı ilişkileri" ve "basın ilişkileri" kategorilerinde üç dalda birden ödüle layık görüldü. Turkcell; "Stevie Awards" olarak da adlandırılan ödülleri "Tarife Yumurtlayan Tavuk", "Turkcell Yatırımcı İlişkileri Merkezi" ve "Turkcell Basın Odası" web uygulamalarıyla kazandı. International Business Awards 2008 ödülleri, 8 Eylül'de Dublin'de düzenlenecek törende sahiplerine verilecek.

Sabah

elitlinforumjw2.gif

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
beni tavukla baş başa bırakın misali
Türkcell'in tüm reklamlarında bir anlam var ama bundaki anlam sanırım biz her şekle gireriz misali önceden Değişik bir hayvan yapmışlardı. sonra kıyafetleri çocuklara giydirdiler. Şimdide tavuk

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Beni Tavukla Baş Başa Bırakın:p

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Kör tuttuğunu, topal yakaladığını, derler. Turkcell kendisine rızasıyla gelenlere faturayı kesiyor.

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
allahtan "Chicken Run" animasyonu vardı: )

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Niyeyse bu Tavuğa bi gıcığım var :D ne zaman görsem Acıkıyorum :D

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Buralarda tavuk döner yiyebileceğim bi yer varmı? :D :D :D

bodrumlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell bizide tavuk yerine koyup yoldukça yoluyo anasını satiim..

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Başlığı yanlış gördüm bir an Turckcell'in tavuğu öldü diye :) Dedim cenazesi mi vardır bakayım bir sonradan çözdüm :)

Turkcell böyle çocuklardan, hayvanlardan gidiyor nedense bence daha ciddi bir yol belirlese daha iyi olur. Yok yumurtadan hangi tarife çıkacakmış yok bilmemle :) sevmiyorum böyle şeyleri.

Ayrıca turkcell son 1 yılda iyice kazıklıyor bizi sağolsun.

Aslı_D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok saçma bi reklam bence hiç gülmüyorum recep mecep ıyyyy
yine de paylaşım için saol