Turkcellden Telefon Almak ? YARDIM

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar turkcelden telefon alıcam tarifeme ek Htc one bütün koşullarım tutuyor fakat ne diyorsunuz almalımıyım yanı ödeme konusunda hıc bır sıkıntım olmaz ınsAllah ama 24 ay lık bır cozlesme ımzalıyıcam lütfen alan arkadas yardım edebilirmi

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence alma.Çok fiyat farkı uygulanıyor.Onun yerine Vodafone'a geç ondan al.Vodafone o kadar fiyat farkı uygulamıyor.

syktv

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar turkcelden telefon alıcam tarifeme ek Htc one bütün koşullarım tutuyor fakat ne diyorsunuz almalımıyım yanı ödeme konusunda hıc bır sıkıntım olmaz ınsAllah ama 24 ay lık bır cozlesme ımzalıyıcam lütfen alan arkadas yardım edebilirmi
Vatan'dan indirime girinde 1800'e falan almak daha avantajlı oluyor.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vatan'dan indirime girinde 1800'e falan almak daha avantajlı oluyor.

Kardeşim ben öğrenciyim peşin 1800 veremem :) en iyisi turkcell olucak başka yol.ben sadece alan arkadaş varsa memnunmu ödeme konusunda fatura konusunda onun için sordum sizlere

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bence eğer koşulları uyuyorsa alabilirsin

öyle yapıcam zaten...

MertEfe999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell'den almak büyük hata olur.Çok pahalıya satıyorlar;)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hocam alabileceğin tek yol buysa diyecek birşey yok ama şöyle düşün her ay 100 150lira turkcelle vereceksin ne boğazına ne üstüne başına nede sosyal hayatına doğru düzgün para kalmayacak. 1ayda eline geçen para fazlaysa bilemem tabi

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum birçok kişi alma demiş ama Turkcell uygun sunuyor. mesela evkura gırsen 2000 lik telefona 2500 çeker hele ayfon sa 3100 tl diyor :D her neyse meselemize gelelim

yüksek tarife kullanıyorsan baya uyguna geliyor mesela yüksek tarifye 67 tl ek koyuyor. 1608 tl yapar. düşük tarife ile alırsan tabiki bu fiyat artar senin bütçene uyuyorsa al.garanit konusunda felan hiç sıkıntı yaşamazsın.

mesela babamın 50 tl lik tarifesi vardı. xperia z aldık şimdik aylık 118 tl ödüyoruz yani 68 tl yani 1632 TL.
brde ilk çıktığı zaman aldk yani turkcele geldiği gibi

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Paranı çöpe atma derim söz dinle.

nasıl alım o zaman :)

Hocam alabileceğin tek yol buysa diyecek birşey yok ama şöyle düşün her ay 100 150lira turkcelle vereceksin ne boğazına ne üstüne başına nede sosyal hayatına doğru düzgün para kalmayacak. 1ayda eline geçen para fazlaysa bilemem tabi

parayı babam vericek ve kredi kartından auto ödeme vericem:) aylık 120 lira

dostum birçok kişi alma demiş ama Turkcell uygun sunuyor. mesela evkura gırsen 2000 lik telefona 2500 çeker hele ayfon sa 3100 tl diyor :D her neyse meselemize gelelim

yüksek tarife kullanıyorsan baya uyguna geliyor mesela yüksek tarifye 67 tl ek koyuyor. 1608 tl yapar. düşük tarife ile alırsan tabiki bu fiyat artar senin bütçene uyuyorsa al.garanit konusunda felan hiç sıkıntı yaşamazsın.

mesela babamın 50 tl lik tarifesi vardı. xperia z aldık şimdik aylık 118 tl ödüyoruz yani 68 tl yani 1632 TL.

çok sağol dostum yüksek tarife kullanıyorum ve platinüm üyesiyim aylık 200 lira elime geçiyor zaten babam vericek demin konuştuk :) htc one dehşet .

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ozaman direk al baya uyguna geliyor :)

inşallah dostum

babanız 500 tl limitini geçmişti demi ?

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet , önceden blackberry curve 8520 almıştık birde biz her ay kontur felan atmıstık son 6 ay :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben türkcell hattı aldım 2 ay oldu bna tarifeye ek telefon verirler mi