Turkcell'den spam yağmuru

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Merhaba arkadaşlar, Turkcell 532 diye bir numaradan günde 5-6 defa arayarak kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalışıyor. İşin kötüsü arayanda insan değil telesekreter. Bu spam yağmurundan nasıl kurtulabilirim acaba ?

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bende Turkcell'den muzdaripin. İstinasız iki günde bir mesaj atıyorlar turkcell'e geçin diye.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
online işlerlerde telefonla aranmak istiyorum diye bir tık vardı onu kaldırırsan bir daha aramazlar.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
online işlerlerde telefonla aranmak istiyorum diye bir tık vardı onu kaldırırsan bir daha aramazlar.

derhal bakıyorum.

Edit: Malesef olmadı. izin verdiklerimden siliyorum işlem tamamlanıyor daha sonra tekrar bakıyorum seçtiklerim yine izin verdiklerime gitmiş. Bunun başka bir yolu yok mu ?

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
derhal bakıyorum.

Edit: Malesef olmadı. izin verdiklerimden siliyorum işlem tamamlanıyor daha sonra tekrar bakıyorum seçtiklerim yine izin verdiklerime gitmiş. Bunun başka bir yolu yok mu ?

Müşteri hizmetlerini ara. Onlar sistemden yapsın.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
derhal bakıyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp işlemi gerçekleştirebilirsin. Ben öyle yaptım

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar ilginizden dolayı teşekkür ediyorum. Müşteri hizmetlerinden işlemi gerçekleştirdim. Bu arada ses tanıma olayı koymuşlar tuşlama yapmadan bağlandım. Hoşuma gitti. :)