Turkcell Turbo 20 GB İndirim Kuponu / Tcell Sınırsız Her Yöne 1000 dk 500 Sms 59.90 TL

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AnonimKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yeni, mevcut, sözleşmesi devam eden müşteriler yararlanabilir.

Arkadaşlar konuyu okumadan soru sormazsanız çok sevinirim. :) Aşağıda önemli bilgilendirmeler ve Turkcell'in kampanya sayfasının linki var. Taleplerinizi inceledikten sonra iletmenizi rica ederim.

Turkcell kullanıyorsanız ama internetiniz yetmiyor ya da taahhüt devam ettiği için paket değiştiremiyorsanız bu tarife ile cayma bedelsiz tarife değiştirebilir, 20 GB internet kullanabilir, Turkcellilerle sınırsız, her yöne 1000 dk konuşabilirsiniz.

Kod ücreti 50 TL

TURBO 20 GB paketi aylık 59,90 TL x 12 Ay Sabit fiyat garantisi
20 GB İNTERNET
TURKCELLİLERLE SINIRSIZ
HER YÖNE 1000 DK
HER YÖNE 500 SMS

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER
*Kısa mesaj ile geçiş sağlanır.
*Size verdiğim kodu mesaj atarak yararlanmaya başlarsınız.
*Paket hemen aktif olur.
*1 Yıl sabit fiyat.
*Eski tarifenizden taahhüt, cayma bedeli yeni kampanyanıza aktarılır.
*Ekstra ücret yansımaz.
*Kurumsal / Şahıs şirketi olan hatlar yararlanamaz.
*Rahat pakettekiler yararlanamaz.
*5'i 1 yerde kampanyasından yararlanmakta olanlar maalesef taahhütleri bitmeden yararlanamıyor
*Taksitle cihaz alan müşteriler, mhzden paket taahhütlerini cayma bedelsiz iptal ettirip ondan sonra mesajı göndermelidir.
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: TURBO 20 GB paketi fiyatı 59,90'dır. Dijital operatöre girdiğinizde ilk açılan sayfada 69,90 TL olarak gözükmesi Turkcell'in fiyatı siteden almasıdır. Tüm ürünlerime girip, sayfayı bir sağa çektiğizde size yapılan paketin, gelen mesajdaki gibi 59,90 TL olduğunu göreceksiniz. Lütfen bu bildirimi dikkate alıp, kontrol etmeden bu konuda yazmayınız.

PAKET 2
PLATINUM 10 GB AYLIK 60,19 TL x 12 Ay sabit fiyat
PLATINUM AYRICALIKLARI
10 GB İNTERNET
HER YÖNE 1000 DK
HER YÖNE 1000 SMS

PAKET 3
TURBO 6 GB AYLIK 45,27 TL x 12 Ay sabit fiyat
6 GB İNTERNET
TURKCELLİLERLE SINIRSIZ
HER YÖNE 2000 DK
HER YÖNE 1000 SMS

Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcell faturaları tarifeler indirim kodları satıyorum. TURBO 20 GB 59,90 TL aylık kod ücreti 50 TL

20 GB İNTERNET
TURKCELLİLERLE SINIRSIZ
HER YÖNE 1000 DK
HER YÖNE 500 SMS

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
İşin içinde Turkcell varsa iyi düşünmek ve araştırmak lazım. Turkcell tokada getirebilir.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
:) gerçekten de hiç güzel bir ilk mesaj olmadığını belirtmek isterim.

başka bir forumda bundan bi dolu yararlandırdık herkes memnun
2015'ten beri Turkcell'liyim. Şu an 75₺ fatura ödüyorum. Cayma bedeli olarak her ay için 40₺ cayma bedeli çıkarıyor. Güya normalde pakedimin 4GB interneti varmış ama ben 12 ay taahhüt verince ilave 4GB vermişler ve 8GB olmuş. Bu yüzden cayarsam fazladan verdikleri 4GB'ın parasını alacaklarmış. Her ay için 40₺.

Popup mesajlarını ve reklam mesajlarını 3 defa kapattırdım ama izinsiz reklem mesajlarını sürekli açıyorlar.
2015'te kontörlü hattıma 15₺ yükleme yapmak için Turkcell'i aradım. Güya 3₺ hizmet bedeli ödememem için beni 60₺'lik bir hizmete üye yapmışlar. Ektremde görüp 1 hafta sonra itiraz ettim cayma hakkı kapsamında. Halen iptal edemiyoruz diyor. Telefondaki eski ses kayıtlarını dinledim. Turkcell kendisi söylüyor 14 gün içinde cayılabileceğini halbuki. Kavga dövüş iptal ettirdim.

Şimdi ben bunlara mı güveneceğim?

AnonimKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
2015'ten beri Turkcell'liyim. Şu an 75₺ fatura ödüyorum. Cayma bedeli olarak her ay için 40₺ cayma bedeli çıkarıyor. Güya normalde pakedimin 4GB interneti varmış ama ben 12 ay taahhüt verince ilave 4GB vermişler ve 8GB olmuş. Bu yüzden cayarsam fazladan verdikleri 4GB'ın parasını alacaklarmış. Her ay için 40₺.

Popup mesajlarını ve reklam mesajlarını 3 defa kapattırdım ama izinsiz reklem mesajlarını sürekli açıyorlar.
2015'te kontörlü hattıma 15₺ yükleme yapmak için Turkcell'i aradım. Güya 3₺ hizmet bedeli ödememem için beni 60₺'lik bir hizmete üye yapmışlar. Ektremde görüp 1 hafta sonra itiraz ettim cayma hakkı kapsamında. Halen iptal edemiyoruz diyor. Telefondaki eski ses kayıtlarını dinledim. Turkcell kendisi söylüyor 14 gün içinde cayılabileceğini halbuki. Kavga dövüş iptal ettirdim.

Şimdi ben bunlara mı güveneceğim?

Bende ilk 15 senedir Turkcell kullanıyorum zaman zaman sıkıntılar yaşadım. Maalesef iş bilmez, satış yapmak için insanın canını yakmaktan utanmayan temsilciler yüzünden.

Bende satış için burdayım. Dh forumunda konum var. Buraya da açmak istedim o forumj takip ediyorsan kupon fırsat kısmında yararlandırdığım insanları görebilirsin.

Senin profilindeki müşterilere 60 tl ye cayma bedeli ödemeden bu pakete geçme imkanı sunuyorum. Hem konuşma hem de interneti çok iyi.

Senin alıp almaman önemli değil tabiki ama konuya gelecek arkadaşlar da bu yazdıklarımı okusunlar diye yazıyorum

Ama burdaki ikinci el, indirim kodu, kupon bölümüne ilgi bayağı zayıf. Diğer forum bayağı aktif.

Paketten çıkmak başka pakete ya da operatöre geçmek istersen dediğin gibi cayma bedeli yüksek. Ama benim sunduğum turkcell çalışanı yakınlarına sunulan bir avantaj. Cayma bedelsiz geçme imkanı sağlıyor.

İyi geceler. İyi forumlar. ??

AnonimKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gerçektende burada 2.el bölümü çok zayıf. Dh olmasa yandık.

Abdullah35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben de turkcell elçi yakını tarifesine katılmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Teşekkür ederim Turkcell Elçi Yakını 20 GB Kampanyasına cayma bedelsiz anlık geçiş yaptım, yardımınız için teşekkür ederim sağlıklı günler...

Son düzenleme:

AnonimKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Çok ilginç bir şekilde mesaj düzenleme yok ya da ben bulamadım kod fiyatı 60 TL

Whatsapp tan ulaşıp kod istiyorum derseniz yardımcı olurum. Kod sürekli olmuyor bu ara fiyatı artabilir. Donanımhaberde daha aktifim. Orda huzzeyin olarak beni bulabilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Çok ilginç bir şekilde mesaj düzenleme yok ya da ben bulamadım kod fiyatı 60 TL

Whatsapp tan ulaşıp kod istiyorum derseniz yardımcı olurum. Kod sürekli olmuyor bu ara fiyatı artabilir. Donanımhaberde daha aktifim. Orda huzzeyin olarak beni bulabilirsiniz.
hocam iletişime geçebilirmiyiz banada bu koddan lazım.

uRaniaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Satılık Kod bulunmaktadır almak isteyen iletişime geçebilir.

turbetfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bende kod almak istiyorum 3 adet pm den yazabilir misiniz ?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Elinizdeki kodu ticari amaçla satarak suç işlemiş olmuyor musunuz?

Yykk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni, mevcut, sözleşmesi devam eden müşteriler yararlanabilir.

Arkadaşlar konuyu okumadan soru sormazsanız çok sevinirim. :) Aşağıda önemli bilgilendirmeler ve Turkcell'in kampanya sayfasının linki var. Taleplerinizi inceledikten sonra iletmenizi rica ederim.

Turkcell kullanıyorsanız ama internetiniz yetmiyor ya da taahhüt devam ettiği için paket değiştiremiyorsanız bu tarife ile cayma bedelsiz tarife değiştirebilir, 20 GB internet kullanabilir, Turkcellilerle sınırsız, her yöne 1000 dk konuşabilirsiniz.

Kod ücreti 50 TL

20 GB İNTERNET
TURKCELLİLERLE SINIRSIZ
HER YÖNE 1000 DK
HER YÖNE 500 SMS

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER
*Kısa mesaj ile geçiş sağlanır.
*Size verdiğim kodu mesaj atarak yararlanmaya başlarsınız.
*Paket hemen aktif olur.
*1 Yıl sabit fiyat.
*Eski tarifenizden taahhüt, cayma bedeli yeni kampanyanıza aktarılır.
*Ekstra ücret yansımaz.
*Kurumsal / Şahıs şirketi olan hatlar yararlanamaz.
*Rahat pakettekiler yararlanamaz.
*5'i 1 yerde kampanyasından yararlanmakta olanlar maalesef taahhütleri bitmeden yararlanamıyor
*Taksitle cihaz alan müşteriler, mhzden paket taahhütlerini cayma bedelsiz iptal ettirip ondan sonra mesajı göndermelidir.
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: TURBO 20 GB paketi fiyatı 59,90'dır. Dijital operatöre girdiğinizde ilk açılan sayfada 69,90 TL olarak gözükmesi Turkcell'in fiyatı siteden almasıdır. Tüm ürünlerime girip, sayfayı bir sağa çektiğizde size yapılan paketin, gelen mesajdaki gibi 59,90 TL olduğunu göreceksiniz. Lütfen bu bildirimi dikkate alıp, kontrol etmeden bu konuda yazmayınız.

PAKET 2
PLATINUM 10 GB AYLIK 60,19 TL x 12 Ay sabit fiyat
PLATINUM AYRICALIKLARI
10 GB İNTERNET
HER YÖNE 1000 DK
HER YÖNE 1000 SMS

PAKET 3
TURBO 6 GB AYLIK 45,27 TL x 12 Ay sabit fiyat
6 GB İNTERNET
TURKCELLİLERLE SINIRSIZ
HER YÖNE 2000 DK
HER YÖNE 1000 SMS

Turkcell faturaları tarifeler indirim kodları satıyorum. TURBO 20 GB 59,90 TL aylık kod ücreti 50 TL

20 GB İNTERNET
TURKCELLİLERLE SINIRSIZ
HER YÖNE 1000 DK
HER YÖNE 500 SMS
Nasıl satın alabilirim yardımcı olur musunuz

Alırımmm bi kod

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
7-)Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkler yine aynı şekilde forum üyelerinden para, oyun, oyun içi item, Uygulama vb şeyleri istemek yasaktır. Yönetimin izin vermiş olduğu genel kullanımda olan inanal,Tosla, Turknet vb hariç tutulmaktadır.
Üyelerimizin İkinci El bölümünde konu açabilmeleri için en az 100 mesajı olması gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...