Turkcell T60'mı Vodafone Smart 6'mı ?

cankutvarlik

Super Сasual Dating - ****** Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar çok düşündüm ne alıcağıma kararlı ve sonunda operatör telefonu almaya karar verdim (operatör telefonu alma diyenler gelmesin).Sizce TURKCELL T60'mı VODAFONE SMART 6'mı ??
Ben bir seçim yapamadım bali sizin söylediklerinize göre haraket edeyim dedim teşekkürler... :)

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Nedeni varmı :) Açıklarsanız sevinirim.

brkelit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha fazla depolama hafıza alanı çözünürlük daha büyük ekran bu benim için tercih sebebi daha fazla batarya ömrü 3 g açıkken pikseş yoğunluğu 401 ppi vodafone 294 turkcell daha hafif 129 gr vodafone 151 gr turkcell t 60

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yalnız hafiflik konusunda yanlış yapmışın turkcell daha hafif ama birçok nedende de sanırım vodafone geçiyor. brkelit

brkelit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben izlediklerimden aklımda kalanları söyledim yanlış bilgi vermiş olabilirim kusura bakma ama operatör telefonlarda satarken ve aksesuar konusunda beya bir zorluk çekiyor insan bilginiz olsun

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Kendilerinden satın alamıyor muyuz ? Olmazzsada nabıcaz :) Böyle idare edicez

Tys23

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,230
Operatör Telefonu alma pişman olursun ayrıca kesinlikle samsungda alma.

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Zaten samsung pişmanlıktır da ben açıklama kısmında belirttim '' (operatör telefonu alma diyenler gelmesin) '' tamam hadi operatör telefonu almadım ne alcam ya doğru düzgün telefon yok zenfone 5 zenfone 6 demeyin gm 4g demeyin kamerası kötü 4gnin asus istemiyorum başka ne var g7 var huwainin (herneyse) ne var başka

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Casper V6 - V9 olabilir Bir seneyi geçti casper telefon kullanış açısından hiç bir sorun yok aldığım gibi seri ve hızlı. sony c4 olabilir. meizu olabilir. Bu oparatör telefonları ise zte telefonu arızalandımı sorun oluyor bir de zte güncelleme vercekte. Eğer dedikleri doğruysa yine de bu iki telefon dersen vodafane derim. Turkcell T serilerinin arkasında durmadı sözde yazılımcılar var. T50 ye bile diretti lollipop vermemek için. Bir de telefonun yarısı gömülü turkcell uygulamalarıyla dolu. Vodafonda da var ama çok değil. Zaten iki telefonda aynı fark yok sana kalmış. Donanım olarak berabereler. Ekran büyüklüğü vodafonda. Ekran çözünürlüğü ve batarya konusunda Vodafone’un üstünlüğü varken Turkcell’in sanal asistan benzeri yazılımları var. Vodafone güncelleme vercez diyor bakalım.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Merhaba arkadaşlar çok düşündüm ne alıcağıma kararlı ve sonunda operatör telefonu almaya karar verdim (operatör telefonu alma diyenler gelmesin).Sizce TURKCELL T60'mı VODAFONE SMART 6'mı ??
Ben bir seçim yapamadım bali sizin söylediklerinize göre haraket edeyim dedim teşekkürler... :)
İkisi de aynı cihaz. Smart 6 5,5 "(inç) , T60 5 "(inç). Smart 6 3000 Mah batarya T60 2400 Mah batarya. Seçim sana kalmış.

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel cevap aldım öncelikle teşekkürler kardeşim.V6X düşünüyorum kısıtlamam 1000 tlye kadar 1199 tl v9 yoksa düşünmem alırım V6X önerirmisin ?? Lenovo vibe x2 (x3 çıkıcak) önerirmisin ? Cevaplarsan çok sevinirim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İkisi de aynı cihaz. Smart 6 5,5 "(inç) , T60 5 "(inç). Smart 6 3000 Mah batarya T60 2400 Mah batarya. Seçim sana kalmış.
Vodafone derim tabikide :)

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
şu anda 1200 TL ye alınabilecek en iyi cihaz Xperia C4 ve Casper v9 dur. Kimse M4 Aqua demesin . C4 dururken M4 Aqua alınmaz. 1000 tl ye kadar alınabilecek en iyi cihaz ise Vibe X2 ve G7 dir. 700 tl bandında ise GM 4G rakipsizdir.

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
şu anda 1200 TL ye alınabilecek en iyi cihaz Xperia C4 ve Casper v9 dur. Kimse M4 Aqua demesin . C4 dururken M4 Aqua alınmaz. 1000 tl ye kadar alınabilecek en iyi cihaz ise Vibe X2 ve G7 dir. 700 tl bandında ise GM 4G rakipsizdir.
Öncelikle C4 ve v9 alıcak kadar maddi durumum yok olsa alırım :) M4 aqua banada çok saçma geliyor o dahili hafıza aşırı az yetmez. Vibe x2 düşünüyorum g7 düşünüyordum bugün vazgeçtim neden bilmiyorum vibe x3 çıkıcak uygun fiyata çıkarsa yakın zamanda kesinlikle alırım.Gm 4g düşündüm ama kamerası kötü diyenler var yani genellikle öyleymiş kamera açısı kısmen gerekli oluyor facebook fotoğraflarında falan cidden lazım oluyor o yüzden gm 4g seçmeme ihtimalim var sizce kamerası iyimi kötü diyenler var ? Operotör telefonu neden seçtin dersen adam akıllı 700 800 900 tlye telefon bulamadım bi vibe x2 ve gm 4g buldum bide 2 operotör telefonu buldum sence hangisini almalıyım ?

Smart 6 çünkü operatör uygulamalarının bir kısmı silindiğinden bahsetmişti Tolga abi.

https://www.youtube.com/watch?v=X_DokjK5OFI&feature=youtube_gdata_player

12.08'e getir videoyu dinle devamında
İzledim kardeşim bugün videoyu :)

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bence casper V6x al bataryada değişiyor. Lollipop güncellemesi de gelir. Zaten kameraları sony sensörlü. Karşılaştırmalara da bakarsan mesala Sony C4 Casper V9 dan az puan almış Casper Seçerek ekrana uygun telefonlar getiriyor. Bir de yazılım olarak saf android sadece launcher var üstünde 4G var rahat kullanırsın kaliteli bir ürün. Ben casperden memnunum düştü kaçkere birşey olmadı. Tabi biraz da şans. Yukarda da dedim iyi araştır bütçen varsa V9 yoksa V6X al ama oparatör telefonlarını iyi düşün. Zte türkiye de ne kadar var.

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Şuan deminden beri düşünüyorum GM 4G alsammı diye

Bence casper V6x al bataryada değişiyor. Lollipop güncellemesi de gelir. Zaten kameraları sony sensörlü. Karşılaştırmalara da bakarsan mesala Sony C4 Casper V9 dan az puan almış Casper Seçerek ekrana uygun telefonlar getiriyor. Bir de yazılım olarak saf android sadece launcher var üstünde 4G var rahat kullanırsın kaliteli bir ürün. Ben casperden memnunum düştü kaçkere birşey olmadı. Tabi biraz da şans. Yukarda da dedim iyi araştır bütçen varsa V9 yoksa V6X al ama oparatör telefonlarını iyi düşün. Zte türkiye de ne kadar var.
Şimdi V6X Düşündüm alabilirim lenovo vibe x2 düşündüm alabilirim son olarak 699 tlye çok uygun bir 4g var onuda düşünüyorum şuan düşündüklerim bunlar ama operatör telefonu olarak smart 6 düşündüm vazgeçtim operatör telefonu alcak varsa smart 6 alsın.

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Lenova vibe X2 de meizu da kullanılan işlemci var. Hızı düşürülmüş halde. Güncel bir işlemci Qualcom 801 yaklaşık olarak gücü. Antutu 48.000 puan civarı alıyor. Başarılı güzel bir telefon 32 Gb hafıza artmıyor. 25 Gb boş geliyor. Otg Yok bellek takamıyosun tanımıyor. Kablosuz şarj var. Kamerası Güzel. Dual Bant internet ve ac var 5.0 ghz alabiliyor wifi. Düşünebilirsin bencede

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Lenova vibe X2 de meizu da kullanılan işlemci var. Hızı düşürülmüş halde. Güncel bir işlemci Qualcom 801 yaklaşık olarak gücü. Antutu 48.000 puan civarı alıyor. Başarılı güzel bir telefon 32 Gb hafıza artmıyor. 25 Gb boş geliyor. Otg Yok bellek takamıyosun tanımıyor. Kablosuz şarj var. Kamerası Güzel. Dual Bant internet ve ac var 5.0 ghz alabiliyor wifi. Düşünebilirsin bencede
Cidden çok güzel bir telefon düşünüyorum alabilirsem alıcam para açısından alamazsam 4g alıcam :) 4g hakkında düşüncen nedir ?

Bu arada 25 gb yeterde artar bile bana :D

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Güzel Telefon oda ama bazı oyunlarda sorun yaşatıyor. Ama optimize bir telefon oyun çok işim değil dersen. Kamera çok iyi değil o da yazılımsal yazılım google kamera yazılımı. Google stabilisinde google yazılımları var. İlerde güncellemelerle nolur bilmem biraz süpriz bir telefon tek artısı iki sene güncelleme alcak. Ekran sorunu var deniyor ama tam kesin bişey yok
şans nerde kimde nasıl sorun çıkar. Tercih senin İşini görürmü görürür. Casper V6 daha iyi her konuda bakarsan ama para ve yazılım güncelleme iki sene Android one 4G diyor. Android M sürümü alacak ilk telefonlardan

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Batarya ömrü ve ekran bunun yaninda stock google arayüzü ile gelmesi nedeniyle vodafone smart 6 tercih etmelisin

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Güzel Telefon oda ama bazı oyunlarda sorun yaşatıyor. Ama optimize bir telefon oyun çok işim değil dersen. Kamera çok iyi değil o da yazılımsal yazılım google kamera yazılımı. Google stabilisinde google yazılımları var. İlerde güncellemelerle nolur bilmem biraz süpriz bir telefon tek artısı iki sene güncelleme alcak. Ekran sorunu var deniyor ama tam kesin bişey yok
şans nerde kimde nasıl sorun çıkar. Tercih senin İşini görürmü görürür. Casper V6 daha iyi her konuda bakarsan ama para ve yazılım güncelleme iki sene Android one 4G diyor. Android M sürümü alacak ilk telefonlardan
Şimdilik gm 4g'yi boşverdim diyelin Lenovo vibe x2 mi casper via v6x mi ?

Batarya ömrü ve ekran bunun yaninda stock google arayüzü ile gelmesi nedeniyle vodafone smart 6 tercih etmelisin
Smart 6 iyimidir sence fiyatına göre yoksa daha iyi telefon biliyomusun o telefonlara cevap verirsen sevinirim.

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Yukarda yazdım zayen smart 6 yı güzel telefon bence ardında vodafone var hızlı şarj özelliği var ama oparatör telefonu. Lenovo alırdım ben her türlü özelliği yüksek güncellemede aldı ama kullanışlımı nasıl dersen sadace çevremdekilere göre güzel alıpta incelemedim. Casper başka model var bende daha maşallah hiç üzmedi bir konuda fotoraf çekimi olsun yazılım olsun. Tercih senin havalı olsun uzun zaman beni götürsün dersen benim yardımım anca bukadar olur. Casper veya lenova arasında bence seçim yap derim. Bu iki telefonda sağlam Lenovo iyi bir indirime girdi. Ekranı Full Hd. Güzel bir telefon. Casperde seçimlerde iyi donanımı olan kaliteli bir telefon getirdi. Lenova Özellikler bakımından iki katı. Ama nasıl bir telefon bilmiyorum.Tercih senin. Sonuçta senle yaşlanmıycaklar hepside senin işini fazlasıyla görür. Kendi kreterlerine göre bak ne önemli ne değil bukadar para verirsem ucuz alırsan kaliteli kullalık alcan. hafıza kartı alcan ordan bakarsanda. Birazdaha beklerim dersen casper v7 de gelcek. Bir incele.

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Lenovo mu casper mı derseler Lenovo alıcam.Casper v7 yazdım çıkmadı via v7 yazdım çıkmadı v9 mu demek istedin anlamadım :)

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
4 çekirdekli yeni bir telefon getircek Via V7 adında V6 nın Amoled ekranlısı ve 4.8 inç. Ne zaman Gelir bilmem her halukarda lenova üstün bencede. Mütabıkız :D

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bıktım küçük ekranlardan ama 4.8 inç sorun olmaz sanırım :) (Senlede baya muhabbet ettik) :D

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708
smart 6 al eger ekranı büyük gelmesse her yönden daha iyi cihaz kamera pile ekran malzeme ve yazılımda daha iyi t 60 ın içi uygulama çöpü dolu ve kaldırılmıyor vodafone da kaldırılıyorda yani smart6 :)

Zaten samsung pişmanlıktır da ben açıklama kısmında belirttim '' (operatör telefonu alma diyenler gelmesin) '' tamam hadi operatör telefonu almadım ne alcam ya doğru düzgün telefon yok zenfone 5 zenfone 6 demeyin gm 4g demeyin kamerası kötü 4gnin asus istemiyorum başka ne var g7 var huwainin (herneyse) ne var başka
general mobile 4g nin kamera yazılımı kötü kamerası 700 tllik cihaz için iyi sayılır...

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
smart 6 al eger ekranı büyük gelmesse her yönden daha iyi cihaz kamera pile ekran malzeme ve yazılımda daha iyi t 60 ın içi uygulama çöpü dolu ve kaldırılmıyor vodafone da kaldırılıyorda yani smart6 :)
Teşekkürler düşüneceğim zaten t60 diyen çıkmadı :)

Sizce büsefer operatör telefonuna güvenmelimiyim

kadirirdem

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Teşekkürler düşüneceğim zaten t60 diyen çıkmadı :)

Sizce büsefer operatör telefonuna güvenmelimiyim
evet güven bugun baya inceledim smart 6 yı gerçekten beğendim eski operatörler telefonlardan alakası yok güzel olmuş saf android arayüzü kullanmışlar akıcı çalışıyor...

cankutvarlik

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler aklımda çok telefon var yaa nabıcağımı şaşırdım :)

evet güven bugun baya inceledim smart 6 yı gerçekten beğendim eski operatörler telefonlardan alakası yok güzel olmuş saf android arayüzü kullanmışlar akıcı çalışıyor...
Buda alıntı bildirim gelsin diye unuttum :D