Turkcell müşteri hizmetleri yeni numarası

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
444 0 532 numarası değişmiş sanırım. 0532 532 00 00 yada 532 olmuş. 444'lü numaralar diğer sabit hatlarla eşit tutulmuştu. Bunu değiştirme nedenini bizi daha iyi sevmek için olduğunu anlıyorum. Bilen var mı bu numaralar ne kadar ne kadar yazıyor? Malum bir de temsilciye ulaşana kadar epey uğraşmak zorundayız.

http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/genel.aspx

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben hattimi kaybettim yedek sim kartimi aldim kaybettigim simdeki numaralarimi nasil alabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
06.01.2014 tarihinde 15 tl kontor yukledim ama hala hattima yuklenmedi neden sizi tüketici haklarina verecem çok kizmaya başladim.

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
444 0 532 numarası değişmiş sanırım. 0532 532 00 00 yada 532 olmuş. 444'lü numaralar diğer sabit hatlarla eşit tutulmuştu. Bunu değiştirme nedenini bizi daha iyi sevmek için olduğunu anlıyorum. Bilen var mı bu numaralar ne kadar ne kadar yazıyor? Malum bir de temsilciye ulaşana kadar epey uğraşmak zorundayız.

http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/genel.aspx

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli yanıt sisteminde bir ücret ödemezsiniz ancak Müşteri Temsilcisine bağlandıktan sonra ne kadar konuşursanız konuşun sadece paket dakikalarınızdan 1 dakika eğer paketiniz yoksada sadece 43.89 kuruş ücret yansır. Aveadaki gibi paket harici ekstra bir ücret yansımaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iyi günler turkcell
20.04.2014 itibariyle 1 yillik abonelik sürem bitti, 21.04.2014 tarihi itibariyle hangi tarifeye tabiyim.

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kullandginiz ayni tarifenin aylik olan iceriginden ve indirimsiz bedelinden devam edersin. Benden ufak bi tavsiye siz faturali hat kullanmayin bu sordugunuz soru biraz mantiga aykiri Sanirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kamusal hat kullanıyorum 47 tllik fatura 90 tl gelmiş aradım muşterı hizmetlerını internet paketınız var dıyor ben internet paketı almadım tuketıcı haklarına şikayette bulunacağım bu turkcel dolandırıcı anca melek bulut

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bayram gününden itibaren eksik evrakdan dolayı engelmişim ben mesaj olarak ban bu geldiğinde bayinize gittim hiçbir şey olmadığını söylediler ve aradn biraz geçti enlendim şimdi armaya engendim 532 aradım bugunde açılmadı ne biçim bir politikanız var anlamış değilim evrağı eksik alan siz ve haber vermeden engeleyen ve gitiğimde hiçbir evreğın eksik olmadğını söyleyen yine siz iletişim böyle birşey olmalı gerek vala yazıklar olsun
ayıp........ayıp sizi