Turkcell mi Vodafone mu ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

eren_3425

Üyecik
Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.
 

Scarneep

Asistan
Vodafone , Türk Telekom, Turkcell . Üçünü de 3 sene içerisinde denedim. Her birinde bir yıl taahhütlü kaldım. En iyisi Vodafone bence. Turkcell cihaz fiyatlandırması çok berbat . Yakıyor cepleri gerçekten. Türk Telekom da çekim gücü ve kalitesi zayıf kalıyor. Vodafone en iyisi. Zaten uluslararası bir şirket olduğundan kalite belli ediyor kendini.
 
Merhaba arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum Turkcell pahalı olduğundan Vodafone taşımayı düşünüyorum numaramı pişman olurmuyum Vodafone nasıldır.
Vodafonun müşteri temsilcileri son derece yetersiz ve yanlış yönlendiriyorlar. Yurt dışına çıktığımda aşırı fatura ödememek için müşteri temsilcilerine danıştığımda tarifemi arttırmamı söylediler.Yaptım, ama arada GB farklılıklarından dolayı yurt dışında kullanım aşımı olmuştur deyip yüklü fatura gönderdiler ve hiç bir şekilde de yardımcı olmadılar.
 
Vodafone kesinle Uluslararası bir şirket gibi değil....Son derece kötü müşteri ilişkileri var.Kendileri neyi dayatırsa onu kabul etmek zorunda kalıyorsunuz.
 

buroLive

Üyecik
5 yıldır Vodafone kullanıyorum gayette memnunum herhangi bir problem yaşamadım. Problem yaşasamda direkt olarak Müşteri Hizmetleri çok iyi hizmet veriyor. Turkcell'ide Peder yıllardır kullanıyor oda gayet memnun fakat fiyat averajına bakıcak olursak Vodafone bana daha uygun geliyor. Şuan kullandığım paketin hiçbiri Turkcell'de yok.

RED 20 kullanıyorum.
20GB Internet
Sosyal Pass (Facebook,Instagram,Whatsapp)
Muzik Pass (Spotify,Deezer,Mudu)
Video Pass (Youtube, İzlesene)
İletişim Pass (Vodafone'lular ile kesmiyor)
4000DK (24 ülke ile ücretsiz görüşebiliyorum)

Pass diye belirttiğim sistemler İnternetin hiçbirinden yemiyor.
Aylık 109TL ödüyorum.
 

Enes HCKYL

Doçent
Benim öneirm turkcell den yana çekim alanı diğerlerine göre baya iyi ama şehir içinden ayrılmam diyorsan türk telekom öneririm
 

byjuck

Üyecik
Vodafone'daki tarifem: 750DK, 1000SMS, 4GB = 23TL
Türkcell'de buna benzer bir şeyler var mı yoksa pahalı mı :(
 

Routinues

Asistan
Vodafone'daki tarifem: 750DK, 1000SMS, 4GB = 23TL
Türkcell'de buna benzer bir şeyler var mı yoksa pahalı mı :(
Bu paketi Turkcell'de 40 TL den aşağıya bulamazsın ama en kaliteli operatör de turkcell sonuçta çekim gücü açısından adamların kendini kanıtlamak veya kullanıcı çekmek için böyle indirimler yapmasına gerek yok çünkü belirli bir kitleye ulaşmışlar.
 
Turkcell'de bip ile sınırsız görüşme yapabiliyorsun ve her cuma salla kazan var ayrıca süpriz noktadan benim bi ay ihtiyacım oldu 5 gb kazandım :D Şimdi ihtiyacım olmuyor, netspeed sömürüyorum :) turkcell başınızı diğer fos oparatörler gibi ağrıtmıyor ama parasını da hak ediyor.
 

Son mesajlar

Üst