Turkcell MaxiPlus 5 Video İnceleme

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
telefona yorum yapmayayımda reklamı süper ya

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Fiyatına göre gayet güzel telefon. Yalnız fotoğraf çekim kalitesi 5 megapiksele göre bayağa düşük geldi bana.

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Turkcell MaxiPlus 5'te ses kısma ve güç tuşuna basılı tuttuğunuzda ekran görüntüsü alıyor.

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben telefonun fiyatını hakettiğini düşünüyorum kamerası 5 mp gibi değil yalnız flash yok bu kötü oyun oynanabilirliği gerçekten çok güzel turkcell güzel bir telefon yapmış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben almayı düşünüyorum... Ama bazı sitelerde bozuk çıktığı yazıyor. Sizde böyle bir durum oldumu?

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
telefon fiyatına göre çok iyi.Ben sıfır telefonu ikinci el fiyatına aldım.adam faturalı hattı aldı .telefonuda aldı ama kullanmadı hiç.kutusunu bile açmadı.bende ondan 350 tl ye aldım.Telefon fiyatına göre oldukça iyi bence.Epey şaşırttı beni.Özellikle bataryası bana inanılmaz geldi.Daha önce samsung galaxy mini,gio,s2,türkcell t20 kullandım şarjı hepsinin çok çok üstünde bir telefon.
Yalnız şöyle bir durum oluştu.Düne kadar herşey iyiydi.DÜn telefona güncelleme geldi bitane.YÜkledim güncellemeyi bu yüklemeden sonra telefonu şarja taktığımda artık dokunmatikte sorun olmaya başladı.Telefon şarjdayken resmen basmatik telefon oluyor.Dokunmaları çok ama çok zor algılıyor.Neredeyse hiç dokunamıyorum.BU sorun sadece bende mi veya güncelleme ile alakası var mı bilmiyorum ama güncelleme yaptıktan hemen sonra oldu bu durum.önceden böyle birşey yoktu.Telefonu şarjdan çıkarınca herşey normale dönüyor.hiçbir sıkıntı yok ama dediğim gibi şardayken bir sıkıntı var.