Turkcell lg g2

tomysawyer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell den LG G2 Alıcam turkcellden alanlar sorun çıktımı hiç arıza vs..

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafayı kullansanız zaten böyle bir konu açmassınız , telefonları turkcell üretmiyor sadece satıyor..

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turkcellden aldım hata falan yok yani...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Adam kafa bulan bir htc fanboyu.Bende Turkcell'den aldım ama hiçbir sorunu yok

Dostum ben g2 kullanıcısıyım :D HTCyi severim ama fanboyu değilim ve hiç kullanmadım. Benim burda yaptığım ince espiriyi anlaman için daha önceden forumdaki bazı tartışmaları takip etmen gerekiyordu :). G2 yi Faturalı hattıma taksit taksit ekleterek aldım ve şimdiye kadar cok ufak bir problemle karşılaştım oda Kilit ekranındaki yukardan aşağıya indirdiğimiz kısa yol yeri varya hani Wifi falan açıyoruz işte orayı indirirken sadece Kilit ekranında kasma oluyordu ama telefona bir güncelleme geldi ve düzeldi, uzun zamandır daha bir problemine rastlamadım. Konu açmadan önce biraz araştırsaydın iyi olurdu cünkü her konuda bas bas bağırıyorum, Teknosa vs elektronik mağzalarından falan hiç bir telefon almayın Turkcell avea vodafone gibi büyük bayilerden alın cünkü hem kalite garantili hemde destekleri iyi oluyor heleki devamlı gittiğin bir bayiden alırsan hiç bir sıkıntın cıkmaz. Ama öyle kücük turkcell yerinden alma büyük mağza gibi bayilerden al.