Turkcell, iPhone getiriyor!

iPhone'u Turkcell'den mi yoksa Vodafone'dan mı alırsınız?

• Kullanılan toplam oy
    85

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
iphone-3g.jpg

İlk kez ShiftDelete.Net tarafından duyurulan haber, resmi olarak açıklandı. Turkcell de iPhone'ları Türkiye'ye getirecek. Başvuru linki, bu haberde.
iPhone 3G, hem iPhone'un tüm devrim yaratan özelliklerine sahip olacak hem de 3. Nesil teknolojilerinin gelmesiyle 2 kat hızlı olacak. iPhone 3G'nin içine entegre edilmiş GPS, genişletilmiş yer bazlı mobil hizmetler sağlarken, iPhone 2.0 yazılım destekleyicisi ise Microsoft Exchange ActiveSync'yin ve Apple mağazalarından temin edilebilecek yüzlerce üçüncü parti uygulamaların kullanımını mümkün kılıyor.

Turkcell Ne Dedi?

Turkcell
olarak Apple ile yaptıkları anlaşmadan büyük heyecan duyduklarını dile getiren Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu: "iPhone 3G mobil cihazlar teknolojisinde gelinen son noktayı temsil ediyor ve müthiş yenilikçi olan bu ürünü yıl sonuna doğru 35 milyondan fazla müşterimize sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hızlı mobil internet kullanımının ciddi bir oranda arttığı günümüzde Apple, iPhone 3G için dünyanın lider operatörleriyle bu tür anlaşmalar yapıyor. Yeni teknolojileri 35 milyonu aşkın müşterisine daima dünyayla eşzamanlı sunmayı hedefleyen Turkcell'in bu operatörler arasında yerini almış olması bizim için büyük mutluluk." dedi.

Başvurular Alınmaya Başlandı

Turkcell, işi ne kadar sıkı tuttuğunu ispatlamak için başvuruları da almaya başladı. Buraya tıklayarak, siz de ilk gelecek iPhone'lar için ön talepte bulunabilirsiniz.

Vodafone - Turkcell Savaşı Kızışacak

Apple ile Türkiye'de anlaşan ilk firma Vodafone olmuştu. Rekabete, Turkcell'in de katılmasıyla, her iki firma da Türkiye'ye ilk iPhone'u getirmek için kıyasıya yarışacak. Resmi olmasa da Türkiye'de 100 bin'e yakın iPhone kullanıcısı olduğu tahmin ediliyor.

:: Apple, Turkcell işbirliğini İlk duyuran site, ShiftDelete.Net olmuştu.

:: iPhone'u hangisinden alırdınız? Turkcell ya da Vodafone! Ankete katılın.

SDN - http://shiftdelete.net

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
İşte beklediğim haber bunu SDN de duymak süperdi. tesekkürler.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Tahtakalecell : Hangisi ucuz olacaksa o getirsin :D

Revahak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya Turkcell kaça getirdiğini yazmamış.
Başvurcan sonra kazık bir fiyata getirirlerse al başına belayı.
iPhone 8GB veya iPhone 16GB - Siyah ne kadara geliyo bilen var mı?

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kalite olarak turkcell in vodafone dan daha iyi hizmet vereceğini öngördüğüm için Turkcell dedim.

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ya Turkcell kaça getirdiğini yazmamış.
Başvurcan sonra kazık bir fiyata getirirlerse al başına belayı.
iPhone 8GB veya iPhone 16GB - Siyah ne kadara geliyo bilen var mı?
*
Tahtakale değilde Doğubank daha uygun olur. Tahtakale'de müsade etmiyo artık zabıtalar.:D

Mesela Piyasada yaklaşık 800 YTL olan İpod Touch 8gb, Doğubankta nakit 350 YTL

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
Yurtdışında, operatör bağımsız yaklaşık 600 dolar civarında.

Operatör ile anlaşma yaparsan 199 Dolar civarında. Ama en az 2 yıl xxx kadar fatura ödemek zorundasın falan mesela.

Örnek olarak buraya tıkladığınızda görebileceğiniz bir N73'ü bedava almak için 18 ay boyunca 215 YTL konuşmanız gerekiyor. Diğer seçeneklere de ilgilş sayfadan bakabiliyorsunuz.

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ankete turkcell dedik ama bakalım pişman olmayız inşallah

AyazWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence acele etmeye gerek yok önceden başvuran kullancılardan gelecek yorumları beklememiz lazım en azından kazık yememek için çünkü daha neyin ne olduğunu bilmiyoruz.

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeni bir kontör tuzağı. Kontörleri 17 ytl yaptıkları yetmiyor kalan 15 kontörümüz de böyle böyle yiyecekler. Gözleri doymaz bunların. Uzak durmak gerek. Zamanında Turkcell-IM'i de gördük.. Görüntü farklı amaç aynı..

Fred Çakmaktaş'ın arabasından bile yavaş olan GPRS hizmeti, yalan olup giden 3G'nin adını bile anmıyorum siz anladınız onu.. Öyle fuarlarda 20 yıl sonra getireceğiniz teknolojilerle atıp tutmak değil herşey. Göboyama bunların hepsi..

Turkcell - 3G

6t09r8.jpg

====================================================

İlk kez ShiftDelete.Net tarafından duyurulan haber, resmi olarak açıklandı. Turkcell de iPhone'ları Türkiye'ye getirecek.

.......

Turkcell Ne Dedi?

Turkcell
olarak Apple ile yaptıkları anlaşmadan büyük heyecan duyduklarını dile getiren Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu: "iPhone 3G mobil cihazlar teknolojisinde gelinen son noktayı temsil ediyor ve müthiş ......" dedi.

Başvurular Alınmaya Başlandı

Turkcell, işi ne kadar sıkı tuttuğunu ispatlamak için başvuruları da almaya başladı.

cndr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bir kontör tuzağı. Kontörleri 17 ytl yaptıkları yetmiyor kalan 15 kontörümüz de böyle böyle yiyecekler. Gözleri doymaz bunların. Uzak durmak gerek. Zamanında Turkcell-IM'i de gördük.. Görüntü farklı amaç aynı..

Fred Çakmaktaş'ın arabasından bile yavaş olan GPRS hizmeti, yalan olup giden 3G'nin adını bile anmıyorum siz anladınız onu.. Öyle fuarlarda 20 yıl sonra getireceğiniz teknolojilerle atıp tutmak değil herşey. Göboyama bunların hepsi..

Turkcell - 3G

6t09r8.jpg

Avea ile Vodafone olmasaydı şuanda Turkcell tarafından 3G'yi paşalar gibi kullanıyo olurduk.. Ama Vodafone ve Aveanin numara taşınabilrliği ağlamaları yüzünden herşeyi tamamlanan 3g gitti. Ama tcell numara taşınabilirliğinide kabul etti yanılmıyorsam Kasım gibi olay gerçekleşicek. Sonrasında tekrar 3G ihalesi yapılacak ve sonunda 3G olayımıza kavuşucaz..

hasan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rekabet iyidirm her zaman, bekleyelim ve görelim sonuçu.

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vayy be, işte bu. Ankete katılanların yüzde 25'i IPhone 3G'nin ne mal olduğunu anlamışlar. Tebrik ediyorum kendilerini. Ben de asla almam diyenlerdenim. (Daha doğrusu paramı asla çöpe atmam)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
formu doldurunca illa almak zorunda mıyım öyle bir ibare göremedim ama, 3G'siz iPhone getirmeyecek mi acaba gsm operatörleri?

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Avea ile Vodafone olmasaydı şuanda Turkcell tarafından 3G'yi paşalar gibi kullanıyo olurduk.. Ama Vodafone ve Aveanin numara taşınabilrliği ağlamaları yüzünden herşeyi tamamlanan 3g gitti. Ama tcell numara taşınabilirliğinide kabul etti yanılmıyorsam Kasım gibi olay gerçekleşicek. Sonrasında tekrar 3G ihalesi yapılacak ve sonunda 3G olayımıza kavuşucaz..

Ağlama derken nedemk istediğini açıklarmısın cndr.
Yani kötü birşeymi numara taşınabilirliği.
İnsanlar sırf numarası yüzünden diğer operatöre geçmek istese bile geçemiyor. Avea ve Vodafone u kutlamak gerek.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Türkiye'deki gerçek fiyatı hakkında gerçek bir tahmın bekliyorum.Troy senden mesela !!!

N95-G810 VE iPhone 3G arasında çok büyük çelişkilerdeyim:innocent:

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Turkcell - 3G

6t09r8.jpg

Geçtiğimiz sene yapılan 3G ihalesini turkcell tek firma olarak kazanmış olmasına rağmen vodafone ve avea nın siyasi baskısı yüzünden ihale iptal edildi sebep ise bu iki firmanın henüz bunu taşıyabilecek altyapısı olmayışı.

Turkcell istikrarlı birşekilde türkiye'nin en iyisi yavaş yavaş dünyada da yaygınlaşıyor. Sonuc olarak isminde TURK kelimesi var bu bizim için önemli olmalı.

Yaptığı kampanyaları unutmayalım. sinema olsun mcdonalds olsun vs.
sporda yaptığı katkılar milli takımın ana sponsoru, turkcell super lig (adı üstünde), basketbolda ki sponsorluğu.

Bilişimde kendimi bildim bileli cebit fuarının ana sponsoru.

Ben şimdi turkcell bunları yaparken niye avea vodafone alayım ki 5 lira daha fazla veririm daha iyi.

İphone ile ilgili form dolduranlar almak zorunda değiller turkcell kaba bir şekilde arz sayısını öğrenmek istiyor.

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Kanmayın ayfon'a :p

Fİber bez satanlar köşeyi dönebilir. Ahan da buraya yazıyorum. Sürekli parmak izi temizleyeceksiniz üzerinden. Ama aypot taç almak isterdim, çok iyi bir internet sörf tahtası. :)

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kanmayın ayfon'a :p

Fİber bez satanlar köşeyi dönebilir. Ahan da buraya yazıyorum. Sürekli parmak izi temizleyeceksiniz üzerinden. Ama aypot taç almak isterdim, çok iyi bir internet sörf tahtası. :)

Senin için sevindirici olabilir. içinden fiber bez çıkıyor hemde kanatlı :p

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam sen alışmışsın 5 lira fazla vermeye o zaman sana diyecek bir sözüm de yok. Milletin zamlardan iyice beli büküldü zaten her alanda, zaten pahalı olan gsm ücretleri bir de Turkcell'in ilk olma yaygın olma gibi zımbırtıları yüzünden iyicene çekilmez oldu. Senin o hizmeti daha iyi 5 lira fazla veririm sözün teselliden başka birşey diil bunu da bil. kendini kandırıyosun rahatlamak için de bunu her platformda söylersin. (Bkz. Atasözü: Öküze Boynuzu Ağır Gelmezmiş; kimse yanlış anlamasın bu atasözü mecazi anlam vardır, gerçek kişi ve olaylarla ilgisi bulunmamaktadır.) adamlar yapıyo kardeşim heryerde çekiyo sesin gitmiyo hiç deilse ben neden turkcell kullanmayım. sözün bittiği yer işte burası.

görüşme ve sms ücretleri zaten ateş pahası eskiden pek kontörsüz kalmazdık 15 ytl sınırını aşınca çoğumuz çağrı bile atamaz olduk. şu şebeke içi ücretsiz sms zımbırtısına kaldık.. turkcellde günde 5 sms o zaten ayrı bir mevzu üzerine tez yazılır. Artık heryerde görüyosunuz forum anasayfalarında açılrı pencere reklamlarında msn smileylerde hatta TV'de bile çıktı herkese yeteek kadar kontörümüz var abona cep bilmem ne işte reklamlara bile madara oldu milletin kontörsüzlüğü. Sen de hala kendini avut isminde Turk var orasında burasında cart var curt var diye. Asıl kazığı bize bizim insanımız attı sen de geçmiş timsahın gözyaşlarına inanmamızı bekliyosun avea vodafone'un siyasi baskısıdır odur budur.. Hiçbiri değil kardeşim. O saydığın diğer iki GSM firması da aynı şekilde... Turkcellden hiçbir farkı yok. hepsi milleti ayakta soyma peşinde. Özelleşen Telekom zaten halaybaşı.. Yatırmışlar milleti masaya kim neresinden ne koparırsa.

insanları yok bilmem kaçıncı dakikadan sonrası şukadar yok gece ararsan bu kadar gündüz ararsan bu kadar .. ya bu resmen alay etmedir insanları parmağında oynatmadır. insanlar birgün ( 1 gün) cep telefonlarını açmasınlar hepsi ipe gelir tabi bu çok uçuk brşey ama olsun yine de bir fikir.

Geçtiğimiz sene yapılan 3G ihalesini turkcell tek firma olarak kazanmış olmasına rağmen.......

Turkcell istikrarlı birşekilde.....
...Sonuc olarak isminde TURK kelimesi var bu bizim için önemli olmalı....

Yaptığı kampanyaları unutmayalım. .....

Bilişimde kendimi bildim bileli cebit fuarının ana sponsoru.....

Ben şimdi turkcell bunları yaparken niye avea vodafone alayım ki 5 lira daha fazla veririm daha iyi....

...İphone ile ilgili form dolduranlar almak zorunda değiller turkcell kaba bir şekilde arz sayısını öğrenmek istiyor....

slammer15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUM OLUCAK!!!!
ben bu öntalepte bulundum. bunun bana garanti çıkacaği kesin mi?
yoksa çıkmama gibi bi ihtimal varmı?
ve ben bu öntalep formunu doldurduğum için ilk gelen iPhone lardan almak mı zorundayım. isteğimi iptal edebilir miyim???

LÜTFEN CEVAPLAYIN. TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN!!!

slammer15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bu başvurudan sonra garanti almak mi zorundayiz iphone u. Bunun bi iptal durumlari filan yokmu??

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Öyle bi zorunluluk yok tabiki.Sonuçta bi imza bi belge imzalamıyosunuz.Turkcell'in amacı iPhone'a olan ilgiyi ve talebi yüzeysel olsada yakın bi tahmin sonucuyla elde etmek.Tabi siz talepde bulundugunuz için önce size haber vericekler.İster alır ister rededersiniz size kalmış bişi...

özgürDeVİL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iphone tr satış fiyatı bildiğim kadarıyla 200 ile 300 avro arasında olacakmış bu fiyatı izmitteki imac yetkili bayisinden aldım inşallah turcell'de aynı fiyata getirir

micmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
millet size ilk ağızdan önümüzdeki ayın 22 sinde apple lansman yapacak ardından turkcell ve ODAFONE kendi lansmanları için yarış içinde olacak. sözüme inanın çünkü bizzat iphone'u turkiyeye kazandıracak takımın bu işi bağladıktan sonra düzenlediği kestiği pastadan yemiş adamım

OkN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iphone tr satış fiyatı bildiğim kadarıyla 200 ile 300 avro arasında olacakmış bu fiyatı izmitteki imac yetkili bayisinden aldım inşallah turcell'de aynı fiyata getirir

kardeş izmitte nerede imac yetkilisi var soyleyebilirmisin ??? ben bilmiyorumda bir uğramış olur apple çeşitlerine bakarım :)