Türkçe rap öneriniz

Bu konuyu okuyanlar

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Gençler ben en son baytar ve maskeli balo'da falan kalmıştım. Normalde dinlediğim ana tür değil rap.

O dönemden sonra sözleriyle öne çıkan güzel parçalar öneriniz. Birbirlerine sataşma içerikli olmasın, toplumsal mesele olur iç dünya olur duygu olur. O zaman sagopa'dan aldığım "bu bildiğin halk ozanı" havasını alayım.

Ezhel pas geçebilirsiniz epey dinledim ama samimi bulmadım.

Reaksiyon puanı
221
Gençler ben en son baytar ve maskeli balo'da falan kalmıştım. Normalde dinlediğim ana tür değil rap.

O dönemden sonra sözleriyle öne çıkan güzel parçalar öneriniz. Birbirlerine sataşma içerikli olmasın, toplumsal mesele olur iç dünya olur duygu olur. O zaman sagopa'dan aldığım "bu bildiğin halk ozanı" havasını alayım.

Siyah

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144

ŞANIŞER

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Spotify'dan best of bulup ekleyeceğim. Şarkıcı ismi ya da direkt şarkı ismi de olabilir şimdiden teşkür ettim. Yarın yolculuk var indiriyorum gitmeden.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Önerdiğim rapçiler:
1-Kolera (Cendere, Üstesinden Gelirim, Umudunu Kaybetme, Sen Nasıl Bir İnsansın parçalarını öneririm.)
2-Mc Erdem
3-İntizam-ı Kelam
4-Şahsi
5-Seda Tripkolic ("Sonu Gelmez" isimli parçası çok güzel.)

Rap değil; ama rakı-balık eşliğinde güzel gidecek parça: Mazikana Rayan - Kanet Rohi (Arapça şarkı).