TURKANTİ Virüs Pro

Bu konuyu okuyanlar

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
Tanıtım yazısı amatörce olmuş. Yazılımdaki yazıların şekli de hoşuma gitmedi. Başlık atar gibi her kelime büyük harfle başlıyor. 1923TURK adı da karmaşık olmuş. TURKANTİ Virüs ismi standart olarak kullanılmalıydı. Pro ekinin getirilmesine anlam veremedim. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü mü çıkacak?
tek sürüm ve ücretsiz olacak.....

hkncetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hatanın küçüğü büyüğü olmaz. Hata hatadır. Birbirinizle atışmak istiyorsanız lütfen pm olarak gönderin birbirinize. Konuyu olur olmadık mesajlarla kirletmeyin lütfen.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Kuracağımı sanmıyorum ama biraz daha incelediğimde amatörce bir görüntü sergilediğini görüyorum. 90'ların siteleri gibi çözünürlük önerisini yazmışlar! Hem de başa!

---------- saat 16:26 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:24 eklenmişti ----------

tek sürüm ve ücretsiz olacak.....
O zaman Pro eki gereksiz. Pro, ücretli bir sürüm olduğunu belirtir.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
Kuracağımı sanmıyorum ama biraz daha incelediğimde amatörce bir görüntü sergilediğini görüyorum. 90'ların siteleri gibi çözünürlük önerisini yazmışlar! Hem de başa!

---------- saat 16:26 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:24 eklenmişti ----------

O zaman Pro eki gereksiz. Pro, ücretli bir sürüm olduğunu belirtir.
belki ilerde olursa bilemem şu an öyle düşünüyorlar...

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Neden ücretli sürümlerin yanında Pro yazıyor? Ücretsiz sürümlerinde de Free yazıyor?

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ya şöyle büyük işler yapıyolar da, neden grafikleri adam akıllı yapmıyolar? Ne acayip fontlar kullanmışlar. Hani alanında 1 numara olmayacak bunlar ama en azından alanında birinci Norton, Kaspersky vb gibi programların tasarımlarına baksınlar örnek alsınlar.
Yok...

Artık sadelik ön planda herkesin de bildiği gibi. Sade fontlar, açık renk tonlar gibi. Ayrıca bi antivirüse bayrağını koyarsan sadece o ülkenin vatandaşı kullanır onu...

...diye düşünüyorum.

acuster

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Turkun TUrkten baska dostu yoktur Bunu anlamiycaksınz dmi ?

Kullandigin kaspersky olsun avira olsun XP olsun win 7 olsun wista olsun !

NE olursa olsun bunlar casus yazılımlar tum bilgilerinizi kapalı sandıgınız portlardan dunyadakilerle paylasıyorsunuz !

istersen git outpost pro gibi yazılımlar kullan onların bile editliyemedigi portlar war ^^ 2 gunluk bilgisayar bilginiz war adamlari LAmerlikle sucluyorsunuz.
Cok iyi tasarım İyi antivirüs olma yolunda hızla ilerlerler umarm :clap:
kasperskyn kendi mainpage hacked yazısının goruldugu gunleri blmessnz siz:dil:

guvenlik yazılımı kullanmiorm tum portlarm kapalı gerekenleri gerektigi zaman aciyorum.
bu antiyi de kurucam buldugum viruslerin loglarini da yollarm ...

ELinize Saglık Turk Web MAster/Coder ları destekliyorum^^

---------- saat 17:07 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:03 eklenmişti ----------

1 yasıma daha grdm Pro ucretli eki ^^ :D

HEy allahım sen bizi pc basında bosca wakit geciren cahillerden muhafaza eyle yarabbi ^^

okuyun azcık arastirin ya :D pro (proffessional yada Ultimate genelikle gelismis kullanıcılar icin sunulan komplex programlar icin kullanılır ^^ )

---------- saat 17:10 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:07 eklenmişti ----------

+1 HElal Olsun guzel acıklama Aynı ARkaddasa Bn de CoK sinirlendim :cursing:
smdi bi takvim programi yaz desem c+ da LAma Gibi Bakakalır ''made İn turkey se guvenmem '' diyen arkadas^^
C+ diye bir dil yok :devil:
Şaka yapıyorum usta.
Ya bu antivürüs kimse kullanmak istemez herkes böyle bir program yazarsa her türlü bir backdoor bırakır Hele ordaki lamerler(Hepsi Lamer değil Ama Hepsi Özenti Ar-ge Komutanlığı nedir la ) Kesin koymuştur.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Ya şöyle büyük işler yapıyolar da, neden grafikleri adam akıllı yapmıyolar? Ne acayip fontlar kullanmışlar. Hani alanında 1 numara olmayacak bunlar ama en azından alanında birinci Norton, Kaspersky vb gibi programların tasarımlarına baksınlar örnek alsınlar.
Yok...

Artık sadelik ön planda herkesin de bildiği gibi. Sade fontlar, açık renk tonlar gibi. Ayrıca bi antivirüse bayrağını koyarsan sadece o ülkenin vatandaşı kullanır onu...

...diye düşünüyorum.

Çok doğru.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Arkadaşlar lütfen yorumlarımıza dikkat edelim, birbirimizi kıracak yorumlardan uzak duralım
aksi takdirde ceza alacaksınız.
Herkes fikrini açıklayabilir ancak başkalrını kırmadan, incitmeden...

pcmuratpc

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Çok profesyonelce sayılmaz hala arayüzde hatalar var çok iddalı anlatılmasına oranla en basit anti olan clam anti-v. ile yarışamıyacak düzeyde.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
değerli görüşleriniz için teşekkürler.......