Türk yapımı Tarayıcı İsim Arıyoruz ?

walla c# da yaptınız da api olarak internet explorer kullandıysanız ancak kendiniz kullanırsınız gibi geliyo bana. kullanan bulmak çok zor IE için...

gezgin olabilir hem akılda kalıcı hemde kibar duruyor ;) Piri Reis'te hoş olur en azından bize ait bir tarihi değeri var ;) bu arada ne zaman deneme fırsatı bulacağız :D

bayramca

Öğrenci
Ulusal olsun diyorsanız içinde Türk geçsin ama tüm internet alemine yayalım diyorsanız içinde Türk geçmesin... Hanginiz English, Dutch ya da Hellas isimli bir programı kullanmak istersiniz ki?

Not ismin Türkçe olması ayrı şey içinde Türk geçmesi çok ayrı birşeydir...

İsim önerisi: gezgin

Basligi duydugumda ilk aklima gelen kelimeyi vermek üzere giris yaptim bir de ne göreyim, yukardaki arkadasim benden önce tavsiye etmis bile ve güzelde bir yorum yapmis isim konusu ile ilgili, bravo, Bende "gezgin" olsun derim ve bu isimle shiftdelete.net +üyeleri icin beta versiyonda olsa bir yaimlayin bizde inceleyelim, belki asil ismi kullanirken aklimiza gelir, he nedersiniz?

Basligi duydugumda ilk aklima gelen kelimeyi vermek üzere giris yaptim bir de ne göreyim, yukardaki arkadasim benden önce tavsiye etmis bile ve güzelde bir yorum yapmis isim konusu ile ilgili, bravo, Bende "gezgin" olsun derim ve bu isimle shiftdelete.net +üyeleri icin beta versiyonda olsa bir yaimlayin bizde inceleyelim, belki asil ismi kullanirken aklimiza gelir, he nedersiniz?

Merhaba;Arkadaşalar şimdi Yaptığıömıız Tarayıcı geliştirilme aşamasında bwelki sizlere çok eksik gelebilir ama sizler için son hali atayım :)