Turk Telekomun Müthiş İnternet Hızı

Coşkun Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Turk Telekom adlı dolandırıcı firma pazartesi günü oluşturduğum arıza kaydı ile ilgili maksimum 48 saat için ekiplerin halledeceğini söyledi. Hız testi bugüne aittir. 16 megabit sınırsız aknli tarifemin internet hızına bakın. Allah için bunları şikayet edebileceğim bir yer yok mu. Abonelikten de ayrılamıyoruz taahüt var 600 lira ceza istiyorlar bir yardımcı olun lütfen
screenshot_2017-10-01-12-13-39-png.9417

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Turk Telekom adlı dolandırıcı firma pazartesi günü oluşturduğum arıza kaydı ile ilgili maksimum 48 saat için ekiplerin halledeceğini söyledi. Hız testi bugüne aittir. 16 megabit sınırsız aknli tarifemin internet hızına bakın. Allah için bunları şikayet edebileceğim bir yer yok mu. Abonelikten de ayrılamıyoruz taahüt var 600 lira ceza istiyorlar bir yardımcı olun lütfen

Taahadütünün beklemesini bekle ondan sonra Turknet e geç

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Taahhüttünüzün bitmesini bekleyin, ardıdnan en mantıklı olan TürkNet'e geçmek olacaktır... Veya 600 TL verip direk geçin.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
tahhutun bitmesini bekle turknet e oyole gecin aksi halde ceza yersiniz

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
aynen kotu tarafı bu butun internet saglayıcıları boyle

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Hayır koyan tarafı şu 12 ay boyunca aylık 110 TL vermeye muhtaç olmam 600TL yi de ödeyemem

Beklemeniz gerekiyor yapacak bir şey yok şikayet ile hakkınızı aramaya kalkarsanız sözleşmedeki bir madde yüzünden bir şey yapamaz konuma gelme olasılığınız var

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ocak ayını bekliyorum kısmet ise yıllar yıllar sonra vedalaşacağız. :D

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Başlıktaki ünlemi görmeyen lgsever şarampolden aşağı yuvarlandı.

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Sanki diğerleri farklı mı ? aldığınız hat fiber değilse yine telekomun aynı kablo su ve aynı portunu kullanacaksınız.

yapacağınız en güzel şey btk üzerinden şikayet oluşturmak ve buradak şikayetin kapanmasına müsade etmemek şikayet oluştururken de usluba dikkat ederek hizmet kalitesi sorunu başlığı ile ekran görüntüleri ile bunu izah etmek, ve sorun çözülmeden kapatılırsa aynen ısrarla açmaya devam edin.

aynı durum süperoffline ile başıma geldi, 100 mbit hat sürekli kesilmeler ve hız sorunları yaşamaya başlamıştım uzun süredir kullanıyordum ve sorun böyle senede 1 kez oluyor enteresan şekilde,

telefon ile irtibat kurduğumda saçma tavırlar ve ilgisizlikle karşılaştım, bende btk üzerinden ekran görüntüleri ile şikayet oluşturdum, bir anda bana ahkam kesen speedtest üstünden hız testi yapınca bizim için sorun yok tur diyen ukala callcenter görevlileri yerine ilgilenen ve sorunu dinleyen insanlar ile karşılaştım ve hattım aynı gün daha telefon ile görüşürken düzeltildi,

malesef türkiyede herkesi callcenter 'a alınıyor olması en büyük sorun, teknik bilgi ve yetersiz zeka ile oraya oturtulan insanlar sizin sorun ve şikayetinizi dinlemekten ve çözüm üretmekten çok hızlıca cağrıyı sonlandırıp bir sonraki kurbanı almaya çalışıyor..

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Üfff ne hızmış bu hızla 5-6 film aynı anda iner:D:D:D

Şaka bi yana tahattüt bitmeden çıkarsanız sizi öperler tahattüt bittikten sonra hemen ayrılın ya da ikinci seçenek bölgenizdeki telekom şubenizi bulup tesisata baksınlar bi ya da ana port şubesinin yerini sorun telekomdan ben öyle yapıp hızımı düzeltmiştim

Coşkun Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İnternetten yaptığım araştırmalar sonunda 12 ayın üzerindeki taahüt anlaşması yapmak yasakmış.Böyle durumlarda ücretsiz bir şekilde cayabiliyormuşum. Benim taahütüm 24 aylık ve ben 5. Aydayım. Ben ücretsiz bir şekilde cayabiliyor muyum bilgisi olan var mı?

Reaksiyon puanı
5,171
Valla eski evimde aynı sorunu bende yaşadım burada önemli olan alt yapı ve ttnetin yapabileceği hiçibir şey yok