Türk Telekom'dan karalama kampanyası

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Gençler biliyosunuz ki ev internetinde Türk Telekom,Vodafone ve Turkcell yarışımaya devam ediyor! Ancak IP adresini sadece Türk Telekom verebiliyor! Ben Turkcell SuperOnline aldım Türk Telekom da kasıtlı olarak yanlış bağlamış kabloları falan! Bu bi çok kişiye yapılmış! Amaç insanları Türk Telekom'a yöneltmek! Kanmayın!

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kendileri berbat hizmet veriyorlar çünkü tekeller. Umurlarında değiliz ki

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Türk telekomu bilmem de ben uydunet/teledünya kullanıyorum ve internetim mükemmel.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Türk telekomu bilmem de ben uydunet/teledünya kullanıyorum ve internetim mükemmel.
Aynen. Gördüğüm en iyi servise sahipler, 2-3 saat içinde müdahale ediyorlar. Vaadedilen hızın tamamını alabiliyorum.

erdemsrmsk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
bende şu anda süperonline + türkcell tv kullanıyorum ttnetten ayrıldığım için çok memnunum
adamlar 50 MBits vaad ediyolar ve fazlasıyla bu hıza ulaşıyorum. hatta bazen daha yüksek hızları da gördüğüm oluyor

Teşekkürler Süperonline !!!

Reaksiyon puanı
16,118
yalnız türksat çok kontrol delisi yasaklı siteleri hiç açamazsın touch vpn çalışıyor mu?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
tişikkirlir sipironline

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Türk telekom kadar kötü bir internet sağlayıcısı görmedim superonline kullandım taşınınca yeni adreste port yoktu superonline bağlayamadı malasef ki türk telekom bağlattık. O kadar akıllılarki kurulum ücreti 250tl alıyorlar ki başka hiç bir firma kurulum ücreti almıyor yani vazgeçme diye geçersen de seni yolsun diye. Verdikleri modem diğer superonline vodafone huwai'ken tt verdiği tplink midir nedir. Normalde 16mb hız vermesi gerekirken en fazla 2.5 veriyor yani yazsam inanın bir kitap yazarım hiç memnun değilim. 250tl kurulm parasını göze alıp kurutlucam en sonunda.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Kasımda gelecek fiber hala gelmedi üstelik sitecek10.000tl fibere para odedik hukuki süreç başlatıyoruz

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Haklarınızı souna kadar alın sakın merhamet etmeyin

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Türk telekom kadar kötü bir internet sağlayıcısı görmedim superonline kullandım taşınınca yeni adreste port yoktu superonline bağlayamadı malasef ki türk telekom bağlattık. O kadar akıllılarki kurulum ücreti 250tl alıyorlar ki başka hiç bir firma kurulum ücreti almıyor yani vazgeçme diye geçersen de seni yolsun diye. Verdikleri modem diğer superonline vodafone huwai'ken tt verdiği tplink midir nedir. Normalde 16mb hız vermesi gerekirken en fazla 2.5 veriyor yani yazsam inanın bir kitap yazarım hiç memnun değilim. 250tl kurulm parasını göze alıp kurutlucam en sonunda.
Kurulum ücreti nedir? Ben de 9 ay önce turktelekom dan vdsl bağlattım öyle bir ücret ödemedim.

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Kurulum ücreti nedir? Ben de 9 ay önce turktelekom dan vdsl bağlattım öyle bir ücret ödemedim.

Zaten ödemiyorsunuz faturanıza aylık 6tl olarak yansıtyor ve eğerki iptal ettirecek olursanız 250tl size kurul ücreti faturası çıakrtıyor

prodirect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taşınmadan önce superonline fiber altyapısı olan ilde yaşıyordum ve superonline dan hizmet alıyordum. Başka ile geçince yine superonline kullanmak istedim. Türk Telekom'dan ekip geldi superonline bağlantısı yapmak için; binanın eski olduğunu bina dışından yeni kablo çekilmesi gerektiğini söylediler ve bağlantı yapmadan gitmek üzereyken, telefon kablolarının çıktığı yerden bağlantı yapıp yapamayacaklarını sordum hiç kontrol etmeden binanın 50 yıllık olduğunu o kablodan yeteri kadar hız alamayacağımı söyleyip bağlantı yapmadan kaçmak istediler. Sert çıktım ve gösterdiğim kablodan bağlantı yapmalarını istedim ve Superonline modemi interneti bağlattım. Şu an 16 mbps hız alıyorum.

Dediğiniz gibi ttnet dışında internet servis sağlayıcısından hizme alacaksanız. Türk Telekom dan gelen ekibe pek güvenmeyin.