Türk telekom ve ttnet e son uyarimdir yetkili arkadaşlar iyi okusunlar..

Bu konuyu okuyanlar

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
tek çözüm var.Belirlenen bir günde ttnet abone sözleşmelerini iptal etmek.Bütün Türkiye çapında Böyle bir eylem olursa.Belki ciddiye almaya başlarlar.

ben ediyorum zaten en kısa sürede de turkcell vın limitsize geçmeyi düşünüyorum acaba o nasıl kullanan varmı

mehmet_efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
osmanhasimcan Arkadaşımız,"son uyarı"mdır diyor. Son Uyarı, bir film adı gibi duruyor. -:) Koskaca (!), TÜRK telekom'a uyarı yapıyor. Sen kimsin? Son TÜRK mü?

aynen katılıyorum arkadaşa; türk telekomunda çok umrandaydın :)

Macrolight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu sabah TTnet Müşteri Hizmetlerinden aradılar beni aynen aramızda geçen konuşmayı yazıyorum.

+ Merhaba Ttnetten arıyoruz. 8mbps Netlimitsiz paketi kullanıyorsunuz ama 50 gb kotayı aşmış gözüküyorsunuz. Elimizde çok güzel
bir paket var ayda 102 tl 24 ay sabit fiyat limitsiz paket geçmek ister misiniz ?

- Hayır Teşekkürler. Neden geçim ki ? hem söylediğiniz çok pahalı geçemem bu bana yetiyor.

+ Ama siz geçen ay 100 gb kotadan fazla kullanmışsınız bu ayda 60 gb internetiniz şu anda 1 mb kadar düşmüş.

- Hayır istemiyoruz ayrıca şirketinizin bu politikasınıda hiç beğenmiyorum ne demek 50 gb ben bu paketi limitsiz diye aldım
şimdi böyle diyorsunuz istemiyorum.

Evet bu konuşmalardan sonra kapattım teli. Gerçekten bende değiştirmek istiyorum en kısa zamanda.

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Merhaba, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olacağız. Teşekkürler.

Aboneniz daha önce arıza bildiriminde bulunmuş, sorunu çözülmemiş, burada yazınca çözülecek ise bundan sonra arıza kayıtlarını buraya bırakalım.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
@osmanhasimcan dostum.
Biz burada İstanbul'da, hesapta medeniyetin göbeğindeyken TTnet ve 40 küsur yıllık Türk Telekom aboneliğimi kapattırdım.
Sen neden bahsediyorsun?
Hem de köyün birinden, sağlam destek bekliyorsun.
:D :D

Adamların niyeti hizmet mizmet değil arkadaşım, düşen kazları yolma. Bunu öncelikle iyi bir anla.
Ayrıca boşuna sinirlerini harabetme. Tez elden alternatif ara.
Sizin oralarda var mi bilemiyorum, ben Uydunet kullanıyorum.
7/24 sınırsız 1 Mbit artı kablo tv 30 küsur Tl.
Senin ve senin gibilerin yakınmaları olayları asla değiştirmez.
Ne demişler,
"... imam bildiğini okur."
Kolaylıklar.
Öyle deme ya herkese adil hizmet sağlamak ttnet'in görevi şikayetinde sonuna kadar haklı osmanhasimcan geçenlerde dedemleri ziyarete gittiğimde onlar Tekirdağ'ın bir ilçesinin köyünde oturuyorlar ve internet hattı 30 mbit hızı desteklediğini gördüm modem ara yüzünden illa ki köy diye kötü olması gerekmez (gerçi dedemlerin köy istanbul'dan gelişmiş ama neyse yine de köy sonuçta) bu da bir örnek bence sen hakkını ara bu işin peşini bırakma.

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
osmanhasimcan daha fazla dayanamadı ttnetle bu ilgisizliği yüzünden aboneliği ev telefonunu iptal etti :D

aynen katılıyorum arkadaşa; türk telekomunda çok umrandaydın :)
ttnet de benim artık umurumda olmadığı için bastım tekmeyi ev telefonunu da kapattım aylık 90 lira lık fatura ödeyen bir aboneyi kaybetti.. umurunda olacak arkadaşım umurunda olacak bugün ben yarın başkası rekabet başlayınca yarın ttnet nal toplayacak nal ...

Öyle deme ya herkese adil hizmet sağlamak ttnet'in görevi şikayetinde sonuna kadar haklı osmanhasimcan geçenlerde dedemleri ziyarete gittiğimde onlar Tekirdağ'ın bir ilçesinin köyünde oturuyorlar ve internet hattı 30 mbit hızı desteklediğini gördüm modem ara yüzünden illa ki köy diye kötü olması gerekmez (gerçi dedemlerin köy istanbul'dan gelişmiş ama neyse yine de köy sonuçta) bu da bir örnek bence sen hakkını ara bu işin peşini bırakma.
teşekkür ederim hocam ttneti şutladım farklı bir sunucuya geçtim ve sorunumu 3 günde giderdiler şimdi çok memnunum. ttnet ne olurdu sanki sorunumu gidrseydi ama hizmet vermeyi beceremeyen bir kurum müşteri kaybetmeye mahkumdur...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
[COLOR=Silver dedi ki:
[/COLOR]adamlar ben evde yokken aramışlar hocam telefon hattınızda bişey yok neden boşuna arıza kaydı bırakıyorsunuz diye nerdeyse fırça atmışlar dns yi otomatiğe alın kendiniz yapacaksınız demişler ( gerizekalı herifler) ne ilgisi var biz nelerden bahsediyoruz adamlar neler yapıyorlar sinirlerim yerinden oynadı resmen...

Bi kaç sene önce bizim alt komşu 2 aylık bi savaşın ardından teknik ekipten biri gelme şerefinde bulunmuştu kadın yanlızdı beni çağırdı gel dur yanımızda diye herif nerdeyse kadını dövücek boğuyodum gelen elemanı nerdeyse elimden aldılar bi havalar bi tafralar nedne beni rahatsız ettiniz dedin gibi dedim ulan kendine gel sorun olmasa niye arasınlar lüftedip mi geldin pzvnk işin bu senin dediğim gibi boğuyodum komşular geldi araya girdi bu dallamalar adamı katil eder...

tursoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
osmanhasimcan daha fazla dayanamadı ttnetle bu ilgisizliği yüzünden aboneliği ev telefonunu iptal etti :D

Helal olsun, ben de hız sıkıntısı yüzünden iptal ettim aboneliğimi.

Vodafone Cepnet kullanıyorum. Param yâr olmasın TTNET'e diye kapattım internetimi. Kapattıktan 2-3 gün sonra Vodafone'dan aradılar.
ADSL hizmetimizden yararlanmak ister misiniz diye :laugh: Dedim yok sağolun. Vodafone Cepnet kullanıyorum. :lol:

O telefon görüşmesinden sonra hızımı yavaşlatmazlar inşallah :rolleyes:

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oda bişeymi müşteri hizmetlerinde ki karı bana atar yapıyor sesini yükseltiyor agzıma geleni saydım artiz :)

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
burada yazılanları ttnet destek okuyor ama iyi daha iyi okuması lazım ciddiye alması lazım zira müşteri memnuniyeti veremiyorsanız müşterinizi kaybetmeye mahkumsunuz! bulunmaz hint kumaşı değilsiniz ttnet az bir zaman kaldı şimdilik adsl ile ipler elinizde ama yarın fiberle 3g 4g ile o ipler elinizden gidince müşteri arayacaksınız mumla....