Türk telekom tüm oparatörlerin önüne geçermi ?

Bu konuyu okuyanlar

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Sende olunca her yerde olmuş mu oluyor şimdi?
sende yok diye her yerde yok olmuyor heralde... TÜRK TELEKOM ve SUPERONLINE bir çok ilde fiber optik alt yapı kuruyor... kolay iş değil... TÜRK TELEKOM genel olarak avantajlı... seninde bir gün fiber optik internetin olacak hiç merak etme şanslıysan SUPERONLINE olacak... ;)

ErtanKu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk telekomun avea ile ortak olmasıyla fiber internete geçti, çekim gücünü artırdı ve çok da güzel kampanyalar,imkanlar sağladı bütün bunların sonucunda artık türk telekom'a en iyi oparatör diyebilirmiyiz veya hattımızı Türk Telekoma taşımalımıyız

Avea ile birleşmesinden sonra bir tweet görmüştüm ve baya güldürmüştü beni; Ne yani bundan sonra TTNET de mi çekmeyecek.

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Avea ile birleşmesinden sonra bir tweet görmüştüm ve baya güldürmüştü beni; Ne yani bundan sonra TTNET de mi çekmeyecek.

Aslında mantıklı bi tweet olmuş, TTNET kullanıcıları TURKCELL e geçmiyi düşünüyolar çünkü bilmiyorlar bişeyin değişmediğini

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Aslında mantıklı bi tweet olmuş, TTNET kullanıcıları TURKCELL e geçmiyi düşünüyolar çünkü bilmiyorlar bişeyin değişmediğini
TURKCELL'de çekmeyen yer yok senin telefonda sorun olmalı... yoksa İran sınırında bile full çeken tek TURKCELL'di... Van Saray ilçesi...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
TURKCELL'de çekmeyen yer yok senin telefonda sorun olmalı... yoksa İran sınırında bile full çeken tek TURKCELL'di... Van Saray ilçesi...
Ben sana çekmeyen yeri söyliyeyim istersen. İstanbul Beyoğlu Fetihtepe mahallesi çilesiz sokak bu adreste Turkcell çekmiyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Ekli dosyayı görüntüle 1024
modemin marka,modeli ne? telefon var mı? bide telefon var dect tefon kullanıyoruz alt ünitesi sadece şarj için kullanıyoruz modem(router) ile kullanıyoruz bu var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 1024
huawei hg253s bu...
Aynı modem bizde var birde yanında optik kablodan neti alıp wap kablo ile interneti veriyo :D
Ben sana çekmeyen yeri söyliyeyim istersen. İstanbul Beyoğlu Fetihtepe mahallesi çilesiz sokak bu adreste Turkcell çekmiyor.
ölme eşşeğim ölme... İlla çekiyodur 1 diş

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
22 mbps'a sevinir olmuşuz baksana. Fiber diyoruz, 4,5 g diyoruz, 22 mbps diyoruz. Aynı cümlede kullanınca anlatım bozukluğuna yol açar bunlar dostum.
Lütfen sadece konuşmuş olmak için konuşmayın. 3G tek taşıyıcılı internette maksimum hız 22mbps'dir zaten ve bunu son damlasına kadar aldığımı söylüyorum...

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
senin ki eski sistem artık optik kablo daireye giriyor yakında her yere Turkcell super online fiber gelicek sende ara turkcell'i tamamen fiber yapsınlar.
Dalga mı geçiyosun yoksa harbiden mi anlamıyorsun? Türkcell'i ara fiber yaptır diyo.:) Ben binanın içindeki koca fiber kutusu var diyorum.

Seni bir şey sandım da cevap yazdım ben ona yanıyorum. :D :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
sende yok diye her yerde yok olmuyor heralde... TÜRK TELEKOM ve SUPERONLINE bir çok ilde fiber optik alt yapı kuruyor... kolay iş değil... TÜRK TELEKOM genel olarak avantajlı... seninde bir gün fiber optik internetin olacak hiç merak etme şanslıysan SUPERONLINE olacak... ;)
Sen configle kardeştin dimi? Sizi sırayla mı veriyorlar la bana. Ne değişik insansınız siz. Bir gün benim de Superonline fiberim olacakmış, eğer şanslıysam tabi. :):) Resmen bitirim ikili. Daha fazla yazmıyım yoksa ban yerim sizin yüzünüzden.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Şu şekilde evet tivibu desek iyi yol kat etti. Daha adını bile duymazken maç haklarını satın aldı.

Geri kalanında herkes alternatifleri çoktan bulmuş durumda.

Ancak bunun yanında internet konusunda herkes taahhütünün dolmasını bekliyor. Ki Superonline/Süpernet'e geçebilsin. Şayet ilk işim Vodafone Süpernet'e geçmek olacak. Mayıs'ta.

Telekominasyonda ise agresif fiyat politikası bir yere kadar gidiyordu, ama şimdi Vodafone'da da benzer tarifelerle dolduğundan çoğu Turkcell abonesi Vodafone'a kayıyor. TT dekiler de internette olduğu gibi taahhüdü bekliyorlar. TT'den vodafone'a döndüm. Mutluyum.

Ev telefonu, ev telefonu kullanan mı kaldı evinde?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Dalga mı geçiyosun yoksa harbiden mi anlamıyorsun? Türkcell'i ara fiber yaptır diyo.:) Ben binanın içindeki koca fiber kutusu var diyorum.

Seni bir şey sandım da cevap yazdım ben ona yanıyorum. :D :D
ne dalgası? dalga denizde,gölde,nehirde olur superonline'ı ara o sistem eski yeni sistemde direkt fiber geliyor onlara daha iyi elektrik gerekmiyor yani apartmanın aydınlatma sigortası atarsa internet kesilmiyor elektrik faturası da yok gerçi apartmanın aydınlatmasına ortak olur o...

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15

1- Ben Turkcell Kullanmmıyorum
2- Mobil değil Evde internetten bahsediyorum..

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Lütfen sadece konuşmuş olmak için konuşmayın. 3G tek taşıyıcılı internette maksimum hız 22mbps'dir zaten ve bunu son damlasına kadar aldığımı söylüyorum...
3G demedim ben, 4,5G dedim ama, yanlış anlaşılma oldu sanırım ha?
Belki de konuşmuş olmak için konuşan sensin, mesajı okumadan cevap yazıyorsun.

Umutcuğum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Vodafone dünyanın en büyük 2. operatörü Türkiye'de Turkcell'i geçemediyse Telekom'un birşey yapabileceğini sanmıyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
adam daha devam ederse Türklüğe hakaret edecek...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
şuan en cazip teklif telekom'da ancak 5-6 yıllık vodafone hattımı bırakamıyorum...

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
şuan en cazip teklif telekom'da ancak 5-6 yıllık vodafone hattımı bırakamıyorum...
sakın geçme yeni hat al ama eskiyi bırakıp geçme daha ne olacağı belli değil... 3 ayrı şirket güya birleşti... bir şekilde dağılacaklar...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
sakın geçme yeni hat al ama eskiyi bırakıp geçme daha ne olacağı belli değil... 3 ayrı şirket güya birleşti... bir şekilde dağılacaklar...

Hepsi aynıydı zamanında devlet izin vermemişti hala ayrı gibi gözüküyor resmiyette sadece müşteriye tek firmaymış gibi hizmet veriyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Size tek şunu diyeceğim. Türk Telekomun bir operatörün önüne geçtiği gün benim son sürat giden bir arabanın koşarak önüne geçtiğim gündür. Yani geçmeyeceğime göre böyle bir şey olmayacak unutun, bırakın şu Türk Telekomu. Öldü artık...

Savaş Doğru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk telekomun avea ile ortak olmasıyla fiber internete geçti, çekim gücünü artırdı ve çok da güzel kampanyalar,imkanlar sağladı bütün bunların sonucunda artık türk telekom'a en iyi oparatör diyebilirmiyiz veya hattımızı Türk Telekoma taşımalımıyız
Ben Hem TT de çalışıyorum,hemde kullanıyorum. Misler Gibi Türkcell hattımı taşıdım,odamda çekmiyor,kapanıyor tel. 1 nisandan sonra düzelmezse ayrılacağım yine.Aynı tas aynı hamam gibi gözüküyor Avea ile

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Ben Hem TT de çalışıyorum,hemde kullanıyorum. Misler Gibi Türkcell hattımı taşıdım,odamda çekmiyor,kapanıyor tel. 1 nisandan sonra düzelmezse ayrılacağım yine.Aynı tas aynı hamam gibi gözüküyor Avea ile
Çalıştığınız operatörün nasıl hizmet verdiğini bilmiyor musunuz da hattınızı taşıyorsunuz?

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Şimdide 4.5G ile 900 mbps hız geliceğini söylüyor

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Reklamda 1 gigabite kadar diye gördüm ama bakalım göreceğiz yakında.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben şuanki hızdan memnunum bana kota versinler yeter :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
5GB'lık paket yeter diye düşünüyorum ben. 35TL'ye güzel paket. 4GB'tan sonra hızı 3G'ye düşürürüm manuel olarak.