Türk Telekom Nakil Sonrası İnternete Bağlanamamam

Bu konuyu okuyanlar

efecanarat141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkeze merhaba.Ben bir bir buçuk hafta önce İzmir'den Konya'ya taşındım.

Taşındığımız gün interneti nakil için başvuruda bulunduk.Bize 2 gün sonraya randevu verdiler ve ne gelen ne giden oldu.Ardından tekrar arayınca bir daha ertesi güne randevu verdiler ve yine ne gelen ne giden var bu böyle tekrar etti en son 2 gün önce arayıp sabaha randevu alana kadar.

Dün sabah Türk Telekom'dan gelip interneti bağladılar ve bana internetin 3 saat ile 2 hafta arasında değisen bi sürede geleceğini söylediler.Eve gelip modemi kontrol edince adsl ışğının yanmadığını gördüm ilk başta normaldir diyip beklemeye karar verdim aradan 4 5 saat geçince en iyisi 444 1 444 aradım ve ordaki müşteri hizmetleri hattınızda sorun gözüküyor dedi ve arza kaydı bıraktı.Aynı gün içerisinde sabahki adamlar geldi ve hatlara bakmadan adsl ışığının yanmamasının normal olduğunu söylediler.

Ertesi gün yani bugün komşunun internetide olmayınca bir daha arayıp sordum bu sefer detaylı bir şekilde sordum.Bana internetiniz çalışır durumda gözüküyor fakat sinyal gitmiyor dendi ve tekrar arza kaydı bıraktım.Büyük ihtimalle pazartesi günü gelip yine aynı şeyi söyliyecekler.

Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı ? Varsa beni bilgilendirirse sevinirim boşu boşuna 2 hafta bekleyipte sorun hatlarda çıkmasın.