Türk Telekom İnternet Shiftdelte forumu bile açamıyor

Tablet Canavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Hocam Görmüş Olduğunuz gibi internetim yavaş nasıl 100 mbps yaparım?

Ekran Alıntısı.PNG

Tablet Canavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Paketinizi bilmiyorsunuz. Paketinizi öğrenin, ona göre cevap verelim.
İnternetim Yavaş Olduğu için bundan mart nisan ocak şubat ayında internetim yavaşladı kota bittmişti ve ben kotamı yeniledim internetin birazı arttı

Laufeyson

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
Bana mı komik geldi bilmiyorum ama ADSL interneti nasıl fiber yapacaksın tam anlamadım. Foruma giremiyor abartı çünkü günlük işler için 1 kişi bağlanırsa yetebilir düzeyde.
Bu şey değil yani 2 kod yazıyorsun hoop 100 mbps oluyor.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Hocam Görmüş Olduğunuz gibi internetim yavaş nasıl 100 mbps yaparım?

Ekli dosyayı görüntüle 133014
Bu internet işleri nasıl yaparım diye sorulmaz parasını verip eğer internetiz fiberi destekliyorsa altyapıniz fiberse aşağıya resim attım fiber altyapı da nasıl modem ile cihaz kullanılıyor eğer böyle ise parasını verip 100 mbps paket yapabilirsiniz

Resimdeki altyapı tam fiber altyapısıdir bu altyapıdan parasını verdiğin de 10.000 mbps e kadar hız bile alabilirsin
bb629f1bd338e07c6c02d0d02cc886f9.jpg

Tablet Canavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Paketinizi bilmiyorsunuz. Paketinizi öğrenin, ona göre cevap verelim.
İyi O zaman İnternetimi Nasıl Hızlandırabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana mı komik geldi bilmiyorum ama ADSL interneti nasıl fiber yapacaksın tam anlamadım. Foruma giremiyor abartı çünkü günlük işler için 1 kişi bağlanırsa yetebilir düzeyde.
Bu şey değil yani 2 kod yazıyorsun hoop 100 mbps oluyor.
Toplam Eve Bağlı cihaz 5

Tablet Canavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bu internet işleri nasıl yaparım diye sorulmaz parasını verip eğer internetiz fiberi destekliyorsa altyapıniz fiberse aşağıya resim attım fiber altyapı da nasıl modem ile cihaz kullanılıyor eğer böyle ise parasını verip 100 mbps paket yapabilirsiniz

Resimdeki altyapı tam fiber altyapısıdir bu altyapıdan parasını verdiğin de 10.000 mbps e kadar hız bile alabilirsin
bb629f1bd338e07c6c02d0d02cc886f9.jpg
İyi De ama o modemin yanındaki şe ne onu anlamadım?

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
İyi De ama o modemin yanındaki şe ne onu anlamadım?
Yapamazsın anlamıyor musun eğer altyapın fiber ise ararsın müşteri hizmetlerini paketimi yükseltmek istiyorum dersin yükseltirler ama eğer altyapın adsl ise en fazla o resimde attığın hızı alabilirsin başka da hız alamazsın

Tablet Canavarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
He işte o modemin yanındaki küçük cihaz sizde yoksa sizin ki Fiber altyapı değildir demek sizin ki adsl altyapı adsl altyapı da ise en fazla 16 mbps hız alırsın yani senin aldığın hız normal
Youtube a girince hızlı açıyor shiftdeleteye girdiğim zaman yavaş açıyor ve shiftdeletedeki yüklenme şeyi çıkıyor

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
He işte o modemin yanındaki küçük cihaz sizde yoksa sizin ki Fiber altyapı değildir demek sizin ki adsl altyapı adsl altyapı da ise en fazla 16 mbps hız alırsın yani senin aldığın hız normal
24 değil miydi?

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Modeminiz eğer iyi bir modem değilse 5 cihaz aynı anda çok yoğun şekilde kullanıyorsa eğer interneti sorun yaratabilir bazen hem shiftdelete foruma bazen yavaş giriyor bende de öyle oluyor fiber internetim olmasına rağmen sunucular ile kaynaklı birşey olabilir

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Hocam adsl de benim bildiğim maksimum o da santrale yakınlık ile alakalı 16 mbps hız alınıyor vdsl ve vdsl2 de 100e kadar birde daireye kadar fiberde 100+ hızlara ulaşılabilir yanlış mı biliyorum

Mert Şefik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,580
Hocam adsl de benim bildiğim maksimum o da santrale yakınlık ile alakalı 16 mbps hız alınıyor vdsl ve vdsl2 de 100e kadar birde daireye kadar fiberde 100+ hızlara ulaşılabilir yanlış mı biliyorum
adsl mi vdsl mi olduğu nasıl anlasılir