Türk Telekom hızı

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Arkadaşlar Ben Türk telekomdan internet aldım hızı 100mpbs idi ama hız ölçen sitelere baktığımda 50mpbs gösteriyor (3 gün önce aldım) neden hızı yarı yarıya düşük geri artarmı yada artması için ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Merhaba Arkadaşlar Ben Türk telekomdan internet aldım hızı 100mpbs idi ama hız ölçen sitelere baktığımda 50mpbs gösteriyor (3 gün önce aldım) neden hızı yarı yarıya düşük geri artarmı yada artması için ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim.
Bahsettiğin şirket TTNET normaldir,alışırsın kötü birşey ama gerçek

Şükrü Söylemez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Türk Telekom'u arasam bişe yaparlarmı
--- Gönderi Güncellendi ---
Ha bide daha ilk günler olduğu için olabilirmi

daggerdale12

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Ben evde TTNET kullanıyorum ama kendim kullanılıyor gibi hissediyorum :D

Dolunay BAŞAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bunu arttırmanın bir yolu varmı müşteri hizmetlerini arasam arttırılarmı
TTNET LE SÖZLEŞME İMZALAYACAĞINIZA KENDİNİ GİDİN OKYANUSA ATIN. HEM ORDAN KURTULMA İHTİMALİNİZ TTNETTEN KURTULMA İHTİMALİNİZDEN DAHA FAZLA HEMDE DOĞAYLA BAŞBAŞA KALIRSINI PSİKOLOJİNİZ BOZULMAZ. TTNET SAĞLIKLI BİR İNSAN İKİ GÜNDE SİNİR SAHİBİ YAPAR.

Reaksiyon puanı
6
Bizim ülkede internetin hızlanması için AKN kalkması değil altyapı sorunlarının azalması gerek. her yerde aynı kablo yok bir kapı komşuda fiber kablo çekiliyken bizde yok. Henüz altyapısal destekler sağlanmadıkça internetten istediğimiz verimi almamız mümkün değil

Dolunay BAŞAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eee napalım şimdi elimize kazma kürek alıp alt yapımı yapalım youtube da iki boktan video izlicez diye. Kardeşim; bi işi yapabiliyorsanız en iyi şekilde yapıcaksınız yapamıyorsanız biz bu işi beceremiyoruz fatura da gönderemiyoruz gönlünüzden bişe koparsa ödeyin diceksin.
--- Gönderi Güncellendi ---
interneti en iyi kullanan bölgeyle aynı faturayı öderken aynı hizmeti vermek zorundasın.