Türk telekom evde internet extra 420tl fatura?

Bu konuyu okuyanlar

yigitali921

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Türk telekom 4mbps full limitsiz evde internet kullanıyorum, bugün ilk fatura geldi ve okumamla "Hass" demem bir oldu.
Faturada aynen şu yazıyordu;
Diğer Ücretler: +420.0
Taksitlendirme İndirimi: -420.0
Ödenecek Tutar: 53TL
(gereksiz bilgileri yazmadım)
Bunun nedeni ne ve ilerde 420tl falan ödermiyim hayatım kayar ?

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Müşteri hizmetleri arayınız fatura itiraz ettiniz olmadı btk şikayet oluşturunuz.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
+420 demiş sonra -420 demiş. Ödenecek tutar 53 işte, 473 dememiş ki ödenecek tutarda ????

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Türk telekom 4mbps full limitsiz evde internet kullanıyorum, bugün ilk fatura geldi ve okumamla "Hass" demem bir oldu.
Faturada aynen şu yazıyordu;
Diğer Ücretler: +420.0
Taksitlendirme İndirimi: -420.0
Ödenecek Tutar: 53TL
(gereksiz bilgileri yazmadım)
Bunun nedeni ne ve ilerde 420tl falan ödermiyim hayatım kayar ?
Eğer taahhütü bozarsanız o ücreti ödersiniz ama taahhütü bozmazsanız indirimi geri alamazlar. Korkmanızı gerektirecek bir durum yok bence. Büyük ihtimalle o (420TL) ücret modem ücreti, internet kullanım ücreti, kurulum ücreti gibi şeylerin toplamıdır. Kampanya gereği ödemiyorsunuzdur. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayın. Hemen şikayete gerek yok. Eğer saçma şeyler söylerlerse, konudan saptırmaya çalışırlarsa anlayın ki bir şer var. Eğer doğru düzgün bilgi alamazsanız aklıma bir şey gelmiyor.

yigitali921

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Eğer taahhütü bozarsanız o ücreti ödersiniz ama taahhütü bozmazsanız indirimi geri alamazlar. Korkmanızı gerektirecek bir durum yok bence. Büyük ihtimalle o (420TL) ücret modem ücreti, internet kullanım ücreti, kurulum ücreti gibi şeylerin toplamıdır. Kampanya gereği ödemiyorsunuzdur. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayın. Hemen şikayete gerek yok. Eğer saçma şeyler söylerlerse, konudan saptırmaya çalışırlarsa anlayın ki bir şer var. Eğer doğru düzgün bilgi alamazsanız aklıma bir şey gelmiyor.
Bütün ücretleri toplasam bile okadar etmiyor, o taahhüt ücreti mi yani?