Türk telekom allahından bulasın!!!

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
selam arkadaslar ttnet vurukca vuruyorsunuz bılmeden arastırmadan vuruyorsunuz 3g yede vursanıza ... orda oturup ahkam kesmek kolay size soruyorum turkıye nin tümünü fiber kablolarla donatmanın maliyeti en az 5-6 milyaz abd doları bu para kımde varkı cıkarıp komple agı yenılesın sunuda unutmayın turktelekom kiralandı yanı 21 yıllıgına 4 du gittli kaldı 17 yıl siz sirketin sahıbı olsanız 17 yıla okadar yatırımı yaparmısınız. siz kiraladıgınız evin mutfak dolabını penceresını degiştirirmisiniz hayır ozaman kiralık bir sirkete git kardesım 6 mılyar dolar yatır diyemezsınız demeyede hakkınız yok bununla yetıneceksınız telekomda yavas yavas yatırımını yapıp kazanacak ... birde işin rekabet kurulu kısmı var telekom tekel oldugu ıcın her uyguladıgı tarıfe didik didik arastırılıyor cunku karsısında turkcel ve telsım var. SUNU UNUTMAYIN TELEKOMA SALDIRACAGINIZA YETKILI KISILERI MUHATTTAB ALIN .ULASTIRMA BAKANI UYURSA SONUC BUDUR..
saygılarımla

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
48 mgbit geldiğinde de dvd ve harddisk fiyatları uçar hiç şaşmayın o zmanda dvd ve harddiskler çok pahalı diye isyan ederiz:D

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 mb ı adam gibi kayıpsız versin yeter 8 de onu olsun 48 de ....

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
lanet olsun telekoma. Sömürgeciler.

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Türk telekom Türkiyenin yüzde 99 iletişm ihtiyacını karşılıor ev, iş, internet. Aveanında Türk telekomun olduğunu düşünürsek ceplerinde yüzde 30 u avea'nın. ilerde bi durum ola Allah göstermesin bi savaş durumu olsa ve bunlar iletişimi kesseler Türkiye'nin hali ne olur düşünmek bile istemiyorum. Böyle bişey olmaz denemez. Zira yabancı devtlerin amaçları yarın için değil en az bi 100 yıllık planları kapsamakta. Türktelekom satılmamalıydı. En azından yabancı şirketlere.. .

SüperOnline bi gelse bizim buraya direk ona gecicem ama gelemedi hala 10000kbps fiber

21 yıllığına %55 i satıldı. Ondan sonra kimde kalacağı belli olucak. 100 Yıllık plan ise şu Mezopotamya(BOP) ...