Öneri Türk oyuncular neden her hata yapana hakaret ediyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
43

Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim en kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler 40 da yı da 1 hata bir hata yaptım türkler hakaret edip oyundan attı.

Aynısını yabancı bir oyuncuyada yaptılar.

Minecraft'da da aynılar en ufak hatada veya bir yazıda küfür hakaret ediyorlar sadece defans yapalım dedim diye küfür ettiler yanlışlıka hızlı kırmaya bastım yine hakaret ettiler.

1-2 hata yaptık diye bu kadar da hakaret edilmez.
CS:GO müzik açıyorlar müzikten rahatsız olan bir sürü kişi var insan gibi müziği kapatın diyoruz hakaret ediyorlar.

Hiç mi aile terbiyesi almadınız arkadaş.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,012
Yapanlar için söylüyorum;
Cahiller, ayrıca tüm gün sadece pc başında olan ve 180 kiloya ulaşmış birinin zekası için konuşmaya gerek yok zaten.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,657
Burada türkleri maalesef savunamayacağım, türk sunucusu olan oyunlarda türkler toxic oluyor %70-80 ihtimalle. Oyunu herşey sanıyorlar, bir rank düşünce sinir krizine girmişçesine hareketler yapıyorlar. Belli bir sebebi yok yani. Yabancılarla maç atarken bin kat daha çok zevk alıyorum CS:GO'da.

Reaksiyon puanı
126
ufak hatada ana bırakmayan türklerle oynayacağıma garip garip konuşan ruslarla oynamayı tercih ederim. zaten riot türkiye tam bir çöplük zaten. yobazı desen var, tacizcisi desen var, 3 iq oyuncu desen var(oynamayı bilmeyenden bahsetmiyorum, ona buna gereksiz laf atanları kastediyorum), oyunu trolleyen desen de var, her türlü b** var yani. mental sağlığını kaybetmek istiyorsan gir yoksa girmen için başka bir sebep yok.

Son mesajlar