Türk Lirası Çöktü! Ne Yapmalıyız?

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,510
İyi işi mesleği olan, parası olan ve İngilizce falan bilen varsa yurtdışında yaşayabilir. Bu ülkede sorunlar düzelecek mi belli değil. Ekonomik sorunları falan diyorum. Dolar 10'lara geliyor. Bir gün bir bakmışsın 15 bile olur. Sonra her şey daha çok pahalılaşır. Fiyatlar yükselir. Türkiye'de indirimlerin çoğu boş.

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Temmuzda düzelecek dediler. Ben biraz bekleyeyim düzelmezse zaten biliyorsunuz...
Şuan;
Euro: 10.35
Dolar: 8.70

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Cehapenin muhalefet olduğu dönemde yaşanmıştır, torunlarımız bunu unutmayacak.

2023 te tokadı atacağız İnşAllah ?

oylar ah bardiye

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Temmuzda düzelecek dediler. Ben biraz bekleyeyim düzelmezse zaten biliyorsunuz...
Şuan;
Euro: 10.35
Dolar: 8.70
Tarih: 25.06.2021
Saat: 15:35

Euro= 10,40
Dolar= 8,69
Mesaj otomatik birleştirildi:

Euro 10 kuruş artmış. Dolar 1 kuruş düşmüş.

9 kuruş zarardayız :D

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Tarih: 25.06.2021
Saat: 15:35

Euro= 10,40
Dolar= 8,69

Euro 10 kuruş artmış. Dolar 1 kuruş düşmüş.

9 kuruş zarardayız :D
Tarih: 28.06.2021
Saat: 13:37

Euro: 10,43
Dolar: 8,73

Bir öncekine göre: Euro 3 kuruş artmış. Dolar 4 kuruş artmış.

Bir öncekine göre: 7 kuruş zarardayız :D

Toplam 8 günde 16 kuruş zarardayız.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Tarih: 28.06.2021
Saat: 13:37

Euro: 10,43
Dolar: 8,73

Bir öncekine göre: Euro 3 kuruş artmış. Dolar 4 kuruş artmış.

Bir öncekine göre: 7 kuruş zarardayız :D

Toplam 8 günde 16 kuruş zarardayız.
Cehape yüzünden oluyor uğursuz parti vesselam cehape iyip hedape saadetp vs olmasa reisimizin yapacaklarına mani olmasa dolar 1₺ euro 1.20₺ olacak.

Ama Allahın izniyle 2023 haziranda bu millet sol kesime laik kesime Atatürke Kemalizme tokadı bir kere daha vuracaktır ?

Dış güçlerin esiri olmuş millet ittifakı bir kere daha tokat yiyecektir

zafer İslamın olacak bunu herkes böyle bilsin

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Bundan şüphe yok.
Bak ilk defa senle ortak yönümüz çıktı bunun haricinde hepsi trolldü, dinime bağlıyım ama siyasal islamı sevmiyorum.

Üniversitede her kesim tanıdık solcusu sağcısı ateisti müslümanı, dostum, hasmım yoktu ama herkes bana solcu imam derdi ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bak ilk defa senle ortak yönümüz çıktı bunun haricinde hepsi trolldü, dinime bağlıyım ama siyasal islamı sevmiyorum.

Üniversitede her kesim tanıdık solcusu sağcısı ateisti müslümanı, dostum, hasmım yoktu ama herkes bana solcu imam derdi ?

Sen solcumusun la :D :p Solun oyları senin gibiler yüzünden artmıyor bu arada haberin olsun...

dinime bağlıyım ama siyasal islamı sevmiyorum.

Üstüne sen Müslümanmıydın ! Söylemlerin hiç öyle durmuyordu ama neyse... Ayrıca AKP siyasal islamcı bir parti değil Muhafazakar Demokratlık üstüne kuruldu. ( Eski Refah veya Saadet Tam İslamcı bir parti idi ve AKP biz gömleğimiz çıkardık diyerek farklı bir yol rota çizdi. )

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Sen solcumusun la :D :p Solun oyları senin gibiler yüzünden artmıyor bu arada haberin olsun...

Üstüne sen Müslümanmıydın ! Söylemlerin hiç öyle durmuyordu ama neyse... Ayrıca AKP siyasal islamcı bir parti değil Muhafazakar Demokratlık üstüne kuruldu. ( Eski Refah veya Saadet Tam İslamcı bir parti idi ve AKP biz gömleğimiz çıkardık diyerek farklı bir yol rota çizdi. )
Seni nasıl bloklayabilirim ?

Ayrıca AKP siyasal islamcı bir parti değil Muhafazakar Demokratlık üstüne kuruldu
39A2BF7A-C6BE-4C14-BBC4-031FB5286A96.gif

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
Seni nasıl bloklayabilirim ?

Ekli dosyayı görüntüle 157436
Akpartinin neresi islamcı ya
Adam Allahtan açılışta fln Bismİllah ya da Allahuekber diyor birde cumada görüyoruz bunlar müslümanın yapacağı şeyler (tabii sizin anladığınız müslüman her gün cuma namazı kılar ve Allahtan korkmaz :D )

Naptı şeriat sözü mü verdi müslümanlara ayrıcalıklar mı tanıdı ne etti de islamcı oldu (ama keşke öyle olsaydı bee)

Kendi ağzıyla da demiş zaten

Kaldı ki hep içimde kalır söylemezsem olmaz dbwhnwqj islamı siyasete katan hep muhalifler oluyor
Metroya giderler başörtülüler baret takmaz
Kongre yaparlar arkada boş koltuklar dururken en önde kameranın tam karşısında yine iki başörtülü kadın oturur (yani fiziki mesafe imkanı varken kullanılmamış)
Sağolsunlar islamı işlerine katıp yaptıkları şovlar da eksik olmuyor
Ama bu BAZİ muhaliflerin de bir tarafı islam düşmanı olduğunu gizlemiyor her fırsatta da söylüyorlar zaten :D

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Cehape yüzünden oluyor uğursuz parti vesselam cehape iyip hedape saadetp vs olmasa reisimizin yapacaklarına mani olmasa dolar 1₺ euro 1.20₺ olacak.

Ama Allahın izniyle 2023 haziranda bu millet sol kesime laik kesime Atatürke Kemalizme tokadı bir kere daha vuracaktır ?

Dış güçlerin esiri olmuş millet ittifakı bir kere daha tokat yiyecektir

zafer İslamın olacak bunu herkes böyle bilsin
Chp kazanmalı bence. Heykelle ülkemizin ekonomisi artar. :D

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Akpartinin neresi islamcı ya
Adam Allahtan açılışta fln Bismİllah ya da Allahuekber diyor birde cumada görüyoruz bunlar müslümanın yapacağı şeyler (tabii sizin anladığınız müslüman her gün cuma namazı kılar ve Allahtan korkmaz :D )

Naptı şeriat sözü mü verdi müslümanlara ayrıcalıklar mı tanıdı ne etti de islamcı oldu (ama keşke öyle olsaydı bee)

Kendi ağzıyla da demiş zaten

Kaldı ki hep içimde kalır söylemezsem olmaz dbwhnwqj islamı siyasete katan hep muhalifler oluyor
Metroya giderler başörtülüler baret takmaz
Kongre yaparlar arkada boş koltuklar dururken en önde kameranın tam karşısında yine iki başörtülü kadın oturur (yani fiziki mesafe imkanı varken kullanılmamış)
Sağolsunlar islamı işlerine katıp yaptıkları şovlar da eksik olmuyor
Ama bu BAZİ muhaliflerin de bir tarafı islam düşmanı olduğunu gizlemiyor her fırsatta da söylüyorlar zaten :D
1624991038667.png

Şunu bırakayım ayrıca insanların müslüman olmaması sizi neden rahatsız ediyor ki he ama size dininize hakaret ederler o başka ama müslüman olmayan kişiyede karışamazsınız

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Aynen kanka. Chp saolsun böyle heykeller sayesinde zengin olacak ülke. :D
He abicim he, petrol üretmeyip, araba üretmeyip hunharca yol, köprü, tünel yaparak gereksiz şekilde Devlet hazinesindeki parayı azaltan da Cehape değil mi? Bana sorarsan heykel yapmakla yol, köprü, tünel yapmanın bir farkı yok. Havalimanları da aynı şekil. Venezuela da da havalimanı var mesela. Hastanelerde aynı şekil çünkü ilaçları, tedavi yöntemlerini kendin üretmiyorsun, liste uzar gider. Ama mesela fabrika açmak, tarım ihracatını üretimini arttırmak, Fen lisesi açmak bunlar gerçek icraattır işte. Cehape neden yapmıyor diye sorma, adamlar iktidar değil. Siz bu yollara, köprülere, tünellere, hastanelere, havalimanlarına kanarsanız daha çok sefalet içinde yaşarsınız ve en iyisi bu dersiniz benden söylemesi.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
He abicim he, petrol üretmeyip, araba üretmeyip hunharca yol, köprü, tünel yaparak gereksiz şekilde Devlet hazinesindeki parayı azaltan da Cehape değil mi? Bana sorarsan heykel yapmakla yol, köprü, tünel yapmanın bir farkı yok. Havalimanları da aynı şekil. Venezuela da da havalimanı var mesela. Hastanelerde aynı şekil çünkü ilaçları, tedavi yöntemlerini kendin üretmiyorsun, liste uzar gider. Ama mesela fabrika açmak, tarım ihracatını üretimini arttırmak, Fen lisesi açmak bunlar gerçek icraattır işte. Cehape neden yapmıyor diye sorma, adamlar iktidar değil. Siz bu yollara, köprülere, tünellere, hastanelere, havalimanlarına kanarsanız daha çok sefalet içinde yaşarsınız ve en iyisi bu dersiniz benden söylemesi.
Haklısın ama nedense hep aynısı oluyor :D
Adamlar fabrika da açıyor da açıyor fen lisesi de tohum da ilac da yapmak için çalışıyor
Bu arada yol köprü heykelle aynı demene bittim xd

Ekli dosyayı görüntüle 157534
Şunu bırakayım ayrıca insanların müslüman olmaması sizi neden rahatsız ediyor ki he ama size dininize hakaret ederler o başka ama müslüman olmayan kişiyede karışamazsınız
Aaa elinde kuranı kerim tutmuş demek ki müslümanmış...
Agam islamcı değil diyoruz keşke öyle olsaydı gönlüm ondan yana ama değil
Yazdığım yorumda da belirttim müslüman ya da başka dinden olmak başka olay dinini işine katman başka olay işte RTE işine dinini katmıyor

Son söylediğine gelirsek islam eskidi, şu şu ayetleri değiştirmek gerek vs diyince bana kalırsa dinime hakaret etmiş oluyorsun