Türk Irkçılığı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397

Lütfen konuları araştırmadan hemen bir sonuca varmayın. Artık bu konuyu da çözdüğümüze göre ırkçılık demezsiniz.

hbx2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Lütfen konuları araştırmadan hemen bir sonuca varmayın. Artık bu konuyu da çözdüğümüze göre ırkçılık demezsiniz.
Özır dilerim birdahakine daha fazla araştırıcağım.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
O da bir şey mi?
Geçen gün dış işleri bakanı, Almanya konsolosluğuna şunu diyor:

- Turistler, aşısız bir Türk bile görmeyecek.

Ne kadar aşağıladı bizi öyle.

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Doğrudur arkadaşlar bunun böyle olmasının nedeni de maalesef bizim Türkler'dir 2000'lerin başlarında rus kadınları sanki Türkiyeye özellikle cinsel ilişkiye girmek amaçlı geliyormuş gibi bir algı oluşturuldu ve pek çok rus turist tacize maruz kaldı bugün arka sokaklarda sokakta ki hayat kadınlarının rus aksanı ile konuşup rus isimlerine sahip olmasını da bu algının hala devam ettiğini anlayabilirsiniz sadece ruslar için de değil ukraynalılar için de bu durum böyle bir abim anlatıyor kızlarlara Türk olduğumuzu söyler söylemez bize "no s*ks" gibisinden şeyler diyorlar diyordu.

Reaksiyon puanı
1,768
r/Turkey haberlerine çok güvenme ben de bir ara takip ediyordum önce yalan haberlerini sonra da saptırılmış haberlerinin olduğunu fark ettim çoğu haberi ya yalan ya da saptırılmış sonra sayfaya baktım ve karşılaştığım manzara sadece saçma sapan muhalif haberler :D üstelik yorumlarda devlete millete küfür eden kişiler kaynıyor bu tipleri sayfasında barındıran ve sürekli yalan haber yapan bir sayfasyı takip etme bence
alttaki küçük yazıyı google çeviri şöyle çevirmiş: türk sahilleri. her yıl zevk alır. gel ve paylaş. endişelenme milyonlar evde. bu eski bir reklam

Mesaj otomatik birleştirildi:

bende r/turkey'den almıştım
/Turkey de

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
r/Turkey haberlerine çok güvenme ben de bir ara takip ediyordum önce yalan haberlerini sonra da saptırılmış haberlerinin olduğunu fark ettim çoğu haberi ya yalan ya da saptırılmış sonra sayfaya baktım ve karşılaştığım manzara sadece saçma sapan muhalif haberler :D üstelik yorumlarda devlete millete küfür eden kişiler kaynıyor bu tipleri sayfasında barındıran ve sürekli yalan haber yapan bir sayfasyı takip etme bence

/Turkey de
Hayır ben olabileceğinden bahsettim çünkü bu bahsettiğim durum çok yaşanıyor ve hala böyle hiç bir şey değişmedi zaten bildiğiniz gibi Türkler dünyanın her yerinde ırkçılığa maalesef maruz kalıyor

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Afiş zaten resmen Propaganda örneği Bu kadarını yazamazlar,yazılamaz.O yüzden gerçek olduğuna inanan varsa eski afişleri incelemesini tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
1,768
Hayır ben olabileceğinden bahsettim çünkü bu bahsettiğim durum çok yaşanıyor ve hala böyle hiç bir şey değişmedi zaten bildiğiniz gibi Türkler dünyanın her yerinde ırkçılığa maalesef maruz kalıyor
Bende zaten foto gözükmüyor konuyu anlayamadım sadece r/Turkey den haberi edindiğini okuyunca cevap yazim didim :)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397

Değerli forum üyeleri konudaki afişin sahte olduğunu belirtmiştim. Tekrardan belirtiyor ve konuyu kilitliyorum. Böyle bir afişin devlet tarafından yapılabileceğini düşünenlere de anlam veremiyor bir dahaki sefere her okudukları ve gördükleri haberi veya paylaşımı teyit etmeden cevap vermemelerini tavsiye ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...